yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (1)
  • medya (3)

  1. Bir ucu kalem, diğer ucunda da dağıtma süngeri var. 01 sedefli beyaz rengini almıştım. Alt kirpiklerimin oraya sürdüğümde kirpik diplerimde birikiyor ve akıyor, hiç kalıcı değil. Diğer renklerinde farklı mıdır bilmiyorum ama bu rengini kesinlikle tavsiye etmiyorum. Zaten beyazdan ziyade nude renklerin alt kirpik bölgesinde daha doğal durduğunu ve gözleri daha hoş gösterdiğini düşünüyorum.

  25 ocak 2018 02:04

  2. göz kalemi göz kalemi diye nicelerine sarıldım, benim sadık yarim kiko'dur dedirten göz kalemi. koyu kahve-siyaha çalan rengi (gizlinot: web sitesinde adını bulamadım) ne göz içinde ne göz kapağında akma-bulaşma yapmadı. fiyatı da fahiş değil, arayışta olanlara öneririm.

  28 şubat 2019 13:42

  3. kiko'nun en sevdiğim ürünü bu oldu. bir dönem kahverengi göz kalemi arıyordum ama kalıcı da olsun istiyordum. kiko'yu gezerken bunu gördüm. bir tarafı eski tip kalem, diğer tarafı da dağıtmak için sünger. süngeri biraz sert, onu pek kullanmıyorum. sünger konusunda rimmel london'ın kalemi daha başarılı. ancak kalem kısmı bir hayli güzel. birkaç ton kahverengi mevcuttu. benim aldığım en koyu kahverenginin bir açığı olan 04 pearly brown rengi. inanılmaz güzel bir kahverengi kalem. içinde minik ışıltılar var. tam olarak, tüm göze krem rengi mat far sürüp crease bölgesini de kahverengi farla ısıttıktan sonra bu kalemi sürmelik. iki kez bu kalemle makyaj yaptım, ikisinde de övgüler aldım. kalemtıraşla açmak hiç zorlamıyor, yapısı ne çok yumuşak ne de çok sert. çok da bereketli bir ürün. kesinlikle bitince yenisini alırım dediklerimden.

  annelerin yeşil/mavi kalem aşkını bilirsiniz, benim annem de ela gözlü biri olarak bayılıyor bu renklere. ona da 10 metallic ivy green rengini aldık. o da çok memnun. onun gözleri alerjiktir, ikimize de dokunmadı. kiko indiriminden bir de lacivertini almak isterim açıkçası.

  ilgili medya:
  1
  12 mart 2019 14:56


  4. Uzun zamandır brown ve hafif pırıltıları olan bir eyeliner arıyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hemen bir tane kaptım. Gayet memnunum kalıcı ve akma yapmıyor. Ama bende göz kalemleri çok akma yapmaz , cildim kuru diye sanıyorum. Kalıcı ve yumuşak uçlu olduğu için de sürümü kolay.

  17 ocak 2020 11:31 21 ocak 2020 13:14

  5

  5. gosh türkiye'den çekildikten sonra suya dayanıklı göz kalemi arayışındayken tesadüfen 04 numaralı pearly brown rengini deneyip de çok sevdiğim göz kalemi. Kahverengi göz kalemi benim göz makyajımda maskarayla birlikte olmazsa olmaz bir parça. Bu kalemin en çok yapısını ve kolay sürümünü sevdim. Öncelikle Kahverenginin tonu gerçekten çok güzel, herkese yakışabilecek ve her makyaja kolay uyum sağlayacak bir rengi var.

  Eyeliner olarak gerçekten çok Kolay sürüldüğü gibi, istenildiği takdirde rahatça da dağıtılabilecek bir yapıda. Yalnız şöyle bir şey var, kalemi ne kadar beğendiysem arkasındaki o süngeri hiç mi hiç sevmedim. O kadar sert ve göz kapağımı acıtan bir sünger ki, sünger demeye bin şahit lazım. adeta kazık gibi bir şey bir kez kullandım bir daha da asla kullanmam. Herhangi bir fırça, o da yoksa göz makyajını düzeltmek için satılan pamuklu çubuklar ya da hiçbir şey yoksa kulak çubuğuyla bile hafifçe kalemin üzerinden geçip dağıtmak yetiyor zaten. Çünkü kolayca dağıtılan ama buna rağmen akmayıp, dağılmayan gerçekten de long lasting ibaresinin hakkını veren bir kalem bu. Pearly brown renginin içinde çok hafif, böyle hafif kendinden ışıltılı yansımaları olan bir renk hatta. Yalnız ona rağmen gözümün ne altında ne de yanlarında dağılmaya neden olmadı. Bu bir göz kalemini beğenmem için benim açımdan öncelikli bir kriter demek aslında.

  Kahverengisinden memnun kalınca bulmuşken bir tane de mavisinden aldım. İnternetten öylesine sipariş verip bakalım nasıl çıkacak dediğim renkse 14 numaralı metallic blue rengi. O da kahverengi gibi ister eyeliner olarak göz kapağında, isterseniz de göz içinde ya da sadece benim gibi alt kirpik dibinin yarısına kadar kullanmak için çok uygun yine. Bu kalemlerin en güzel, dahası benim için pratik yanı hafifçe çizgi çekip dağıtarak ve hemen bir maskarayla göz makyajını tamamlamaya imkan sağlaması. Uzun uzun makyaj yapacak zamanım yoksa, alta herhangi bir baz kullanmaya gerek kalmadan bile kalıcı bir göz makyajı yapabilmek güzel bir şey çünkü. Hele ki yaz aylarında.

  Son olarak her kiko ürünü girdimde olduğu gibi kiko'ya izmir'de tekrar bir mağaza açması yönündeki seslenişimi yaparak girdime son vermek istiyorum. Talebiniz ilgili birimlere iletildi cevabını almaktan çok sıkıldım ne yapalım yani tülay geri dön dercesine kiko izmir'e geri dön hareketi mi başlatalım yani bunu mu istiyorsunuz? Neymiş Uygun yer bulamamışlar, uygun avm arayışındaymışlar. Bunca avm içinde bir tane mağaza bulup kiralayamaz mı insan canım gerçekten pes diyorum artık. Ben bunun kadar nazlı firma görmedim arkadaş (gizlinot: Lol).

  ilgili medya:
  1
  20 ağustos 2021 19:58