yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. bilimum peptit içeriği olan kore cilt bakımı ürünü. rengi koyu mavi, dropper ile avucunuza alıyorsunuz ve yüzünüze tampon hareketlerle, temizlik işlemi bittikten sonra yediriyorsunuz; ben akşamları kullanıp üzerine normal nemlendiricimi geçiyorum.

  sabah (bkz: manyo factory galactomyces niacin special treatment essence) kullanıp akşam da bunu kullandığım dönemde yüzümdeki ince kırışıklıkların tamamen dolduğunu fark ettim. kaz ayaklarım yok oldu, alnımda derincesine bir kırışık azıcık daha normal insan alnına doğru yol aldı; bundan cesaretle göz altına da kullanmaya başladım, göz altlarım kuru olduğu için orada fayda görüp göremeyeceğimden emin değilim ancak yaşlanma belirtileri ile savaşma açısından oldukça etkili bir ürün. ne var ki sadece 20 ml, ve 200 lira.

  7 ağustos 2018 21:23

  2. Bu serumun aynı serisindeki kremi kullanıyorum çok beğendim. Bu seruma da şans vereceğim en yakın yazamanda.

  9 ağustos 2018 19:38

  3. yaklaşık iki aydır akşam rutinimde olan peptit içerikli anti age özellikli serum. ciltteki kolajen üretimini arttırması amacıyla rutinime dahil ettiğim bir serum oldu, göz çevremde ve alnımda mimik kaynaklı kırışıklıklarım var fakat gülmediğim sürece belli olan kırışıklıklar değiller. bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra cildimde kırışıklık adına büyük bir değişim gözlemlemedim fakat yüzümün dolgunlaştığını ve canlandığını net bir şekilde söyleyebilirim. 2 ayın sonunda göz çevrem daha gergin ve daha canlı görünmeye başladı, etkilerini yavaş yavaş gözlemlemeye başladıkça 30 yaşa yaklaşmışken ihtiyacım olan bir içerik olduğunu düşünmeye başladım. cildime yanak ve alın bölgeme olmak üzere birer damla damlatıyorum ve elimle yayıp sonrasında tampon hareketlerle yediriyorum özellikle göz çevreme alnıma ve ağız kenarlarıma yedirmeye çalışıyorum. çok sıvı su gibi bir yapısı ve çok kolay emiliyor, yapış yapış bir his bırakmıyor. Açıkçası fiyatı çok yüksek ve 20 ml ürün . gerçi 2 ayda ben yarısına bile gelmedim ama yine de uygun olduğunu düşünmüyorum. the ordinary'nin buffet serumunu deneyip memnun kalmazsam tekrar bu seruma dönerim.

  13 mart 2019 13:24


  5

  4. peptit içerikli cilt bakım ürünü. Mavi renginden ve ince yapısından dolayı kullanmayı çok seviyorum, saniyeler içerisinde emiliyor ve ince yapısına rağmen cildi çok başarılı bir şekilde nemlendiriyor. kırışıklıklara olan etkisi hakkında bir fikrim yok ancak düzenli kullanımda cildimi sakinleştirdiğini ve berraklaştırdığını söyleyebilirim. Küçük olmasına ve aylardır kullanmama rağmen henüz bitmedi, bu açıdan da memnun kaldım. Üzerine yoğun bir nemlendirici sürdüğümde cildime yeterli geliyor ve istediğim etkiyi alıyorum. Tavsiye edeceğim bir üründür kendisi.

  12 ekim 2019 17:19

  5. bir peptit serumu.

  5-6 aydır kullanıyorum. etkisini gördüğüm ilk haftadan sonra resmen atlamadan her akşam uygulmaya gayret ediyorum. yüzümde bütünlük, aydınlık ve gözeneklerde azalma benim gördüğüm etkileri.

  bittiğinde alacağım hatta kremini de almayı düşünüyorum.

  2 ocak 2020 11:47

  3

  6. Black friday indirimleri sırasında aldığım, sadece akşamları kullanarak (düzenli olarak her gece kullanamadım ama haftada 3-4 gece kullanmışımdır) 4 ay gibi bir sürede bitirdiğim bir ürün. Ürün 20ml ve oldukça sıvı yapıda olduğu için malesef çabuk bitiyor.

  Ürünü kullandığım dönemde yüzümdeki ince kırışıklarda biraz dolma oldu ancak etkisi minimaldi, öyle vav diyeceğim bir etki gözlemlemedim. Kesinlikle kötü bir ürün olduğunu düşünmüyorum ama benim için olmazsa olmaz bir ürün de değil. 

  19 nisan 2020 22:12

  5

  7. Rengi şirinler mavisi olan,  harika peptit içerikleri olan serum. Yapısı çok hafif, sürünce mavi su mu sürdüm acaba hissiyatı veriyor.

  Ben akne çukurları için Ayşe çakar'ın etkili olduğunu iddia etmesiyle satın almıştım.bazen  İm from ginsering serumla beraber bazen tek kullandım. Çukurları dolduracak ümidi ile alacaksanız almayın. Çukurlarda işe yaramıyor çünkü ve zaten böyle ürünlerle çukurların geçebilmesi mümkün değil. Ağır lazer tedavileri ile cildi soyarak veya cildin altından fibrotik dokuyu keserek(Taylor labor yöntemi) ile bile çukurları tam iyileştiremeyip sadece görünümde azalma sağlıyorlar.

  Ancak çukurlar da işe yaramadı diye de kötü bir ürün değil. Çok güzel bir yaşlanma karşıtı. Cildi aynı zamanda yatıştırma etkisi de var. Her yaş grubunun kullanabileceği bir ürün. Bu konuda uzun vade kullanımında gerçekten işe yarayacağını düşünüyorum

  Sivilce vs yapmadı. Haftada 4-5 gün geceleri kullandım, 4 ayda bitirdim. 2-3 damla kullandım daha fazla kullanmaya kıyamıyordum öyle söyleyeyim.

  Fiyatı bu kadar pahalı olmasa rutinimde hep tutardım sanırım. 20 ml 240 TL. (Yani nedir bu altın mı sürüyoruz bari 30 ml yapsaydınız şunu..) 

  Fiyatından dolayı tekrar almayabilirim ancak gayet başarılı bir ürün. 

  14 ağustos 2020 10:04


  1

  8. Ayse Çakar'in öve öve bitiremedigi, içinde bir çok peptit içeren antioksidan ve yatıştırıcı özelliğinden dolayı çok merak ediyordum. Genis gozenekleri ve scarları doldurma gibi bir iddaaları da olunca paraya kıyıp aldım. Tabi scarları doldurmasını beklemiyordum ama keşke bir yararını da görebilseydim. 

  Çok aşırı sıvı su gibi bir yapısı var. Fiyatından dolayı pamuga döküp kullanmaya kıyamadım. Su gibi olduğu için de ellerime döküp kullanmaktan da verim alamayınca direk yüzüme damlatıp kullandım. Ancak ne zaman bu ürünü kullansam sivilcelendim. Tam bir hayalkırıklığı oldu benim için.. Skincarismadan incelediğimde içerisinde  fungal akne tetikleyici içerik olduğunu öğrendim. Fungal aknem yoktur aslında ama saçlı derimde seboreik dermatit mevcut. İkiside aynı mantar kaynaklı oldugu için tetiklediğini düşünüyorum. Bir daha böyle yüksek fiyatlı ürünler alacaksam içerisinde fungal akne tetikleyici içerikler olmayacağı kesin..

  27 ağustos 2020 01:36

  9. su gibi bir yapısı var. damlalığını yarısına kadar doldurup cildinize bölge bölge damlatıp parmaklarınızla yayıyorsunuz. bence avucunuza alıp ürünü ziyan etmeyin. bir de en önemlisi bu üründen önce cildinize bariyer oluşturan hiç bir ürün sürmemeniz gerekiyor hatta tonikten bile önce kullanılması öneriliyor. tabi bu serumu kullandıysanız ve sonrasında tonik sürecekseniz toniğin pamukla değil elle tampon hareketlerle sürülmesi gerekiyor. tonikten ve esanstan sonra kullananlar var ama bu şekilde üründen almanız gereken verimi alamazsınız. tabi aha ve bha içeren bir tonik veya serum kullanacaksanız o zaman ilk önce asit ürünlerini kullanıp daha sonra bu serumu sürmelisiniz. bu ayrıntılara dikkat ettikten sonra üründen memnun kalırsınız.

  30 ocak 2021 22:25

  1

  10. ginseng serum ile birlikte almıştım. Tam bir hayal kırıklığı su gibi zaten kesinlikle gözeneklerde etkisini görmedim. Eczane ürünlerine devam.

  20 mayıs 11:27 20 mayıs 13:31