yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

  1. Amazondan yaptığım alışveriş sonrası kendileriyle tanıştığım kargo firması. Çok korkmama rağmen inanılmaz memnun kaldığım geleceğin kargo şirketi olmaya aday bence. Dün teslim aldıkları ürünü bugün teslim ettiler; hızdan tam puan. Kargonuzu canlı takip ederek size ne kadar yakın görebiliyorsunuz (gizlinot: Zamanında UPS de bunu yapmaya çalışmıştı ama şu an kendilerinden koşarak uzak duruyorum). Böylece duşa girsem mi, müzik dinlesem kapıyı duyar mıyım vs dertleriniz olmuyor. Geldik evde yoktunuz diyen de yok haliyle. Daha da güzel olanı kargonuz evinize yaklaştığında size bir mesaj daha gönderiliyor: teslimat adresinde misiniz? Onaylıyor musunuz? Mükemmel düşünülmüş bir detay. Üstelik, size gönderilen linke tıkladığınızda şu seçenekler karşınıza çıkıyor: komşuma teslim edilsin, istediğim saatte teslim edilsin ve istediğim adrese teslim edilsin. Ben bir kargodan daha ne isterim <3

  Kesinlikle desteklenmesi ve adının duyurulması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum ve umarım verdikleri hizmeti bozmadan daha da iyiye giderek çalışmaya devam ederler.

  14 ağustos 2020 12:27 14 ağustos 2020 12:30

  2. ben de amazon sayesinde bu firmayla tanıştım, maalesef daha öncesinde bilmiyordum. aldığım ürünü kargoya verdikleri zaman, kargo: kolay gelsin yazısını görünce bir an espri mi yapıyorlar, yanlış bir yazı mı girdiler diye düşünmüştüm. ilk gördüğümde bir komik gelmişti ve şu an favori kargo firmam. gerçekten muazzam bir kargo firması.

  bir önceki süslü kargo firmasını ve sunduğu olanakları çok güzel anlatmış ve söylediklerine katılıyorum bence de desteklenmesi hizmet ağının daha da genişlemesi gereken bir firma. diğer kargo firmaları da keşke bu seviyede bir hizmet verebilse. kolay gelsin'in bugüne kadar karşılaştığım bütün çalışanları da gayet kibardı. amazon'dan siparişlerimi içim rahat bir şekilde veriyorum. ürün amazon güvencesinde kargo da kolay gelsinle geliyor daha nolsun diye.

  favori aktivitelerimden biri de kargonun geleceği gün kuryeyi haritadan canlı canlı takip etmek. kurye nerede kaldı, kargom tahmini ne zaman gelir diye bakıyorum. hiç kullanmadım ama teslimat zamanı ve teslimat yerini değiştirebilme şansımın olması da hoşuma gidiyor.

  umarım hep böyle devam ederler. hizmet kalitelerini hiç bozmadan daha da artırarak çalışmaya devam ederler.

  14 ağustos 2020 20:08

  3. dünyanın en mükemmel kargo firması. evet dünyanın. kargom bu firmaya verilince o kadar mutlu oluyorum ki anlatamam.

  öncelikle kargoyu göndericiden aldıklarına dair mesaj atarlar, sonra dağıtıma çıktığı için mesaj atarlar, evinize gelmeden 2 saat önce kadar bilgilendirmek için mesaj atarlar ve gelmeden yarım saat önce arayıp geleceklerini söylerler. yani adım adım kargonuza ne oluyor bilirsiniz.

  eğer evde yoksanız daha sonra uygun bir saate randevu verip kargonuzu o zaman getirirler.

  şuana kadar gördüğüm tüm personelleri aşırı ilgili ve güleryüzlüydü. aradığınızda o kadar ilgileniyorlar ki şaşırabilirsiniz.

  hangi bölgeye saat kaçta gidecekleri bellidir. mesela benim evimin olduğu bölgeye öğlen 2 de gelirler, kargom en geç 2 buçukta elimde olur, hiç şaşmaz.

  bugün bir de küçük teşekkür notu verdiler, çok minik ama hoş bir davranış.

  umarım hiç ama hiç bozmazlar, çünkü daimi müşterileri olmayı planlıyorum <3

  26 aralık 2020 17:02 26 aralık 2020 17:20


  4. Sadece amazon üzerinden yaptığım alışverişlerde memnun kaldığım lojistik firması. Her şeyini çok beğeniyorum, gelmeden önce aramaları veya mesajla doğrulama istemeleri. Sitesi üzerinden canlı takip yapabilmeyi vs. Ciddi anlamda üstüne tanımıyorum, ama..

  Ama başka bir yerden alışveriş yaptıysam o kargo günü bana haram oluyor. Bugün teslim edilecek dendi, bakıyorum canlı takipten. Evime 10 dk uzaklıkta araç bekledi saatlerce. Ha geldi ha gelecek diye evden de çıkamadım bırakacak kimse yok. Neyse dedim akşama kadar gelir. Akşam 19:38de 2 saat içinde geliyoruz dediler. Evimin önünden geçti gitti. Şu an Takip kısmında araç da yok oldu :) sinirlerim bozuluyor sözlük.. Tabii bu bir deneyim, genele vursam on siparişin ikisinde bunu yaşadım.

  Kızgın edit: araç dün akşam yine evime 15 dk uzaklıkta göründü en son. Bugün teslimat tarihi 26 kasım cuma olarak görünüyor. Çağrı merkezini aradım gün içinde teslim edeceğiz dediler :))))) sinirli gülüş bu. Bekleyelim bakalım. Hava da pis zaten camda çay içerek bekleyeceğim. Hayır içinde deterjan var kirliler birikti kaç gündür, bari onu fırlatsalar.

  24 kasım 2021 22:32 25 kasım 2021 11:50

  5. kozmela alışverişim sayesinde tanıştığım ve çok memnun kaldığım kargo firması.

  siparişim elime ulaşana kadar göndericiden aldık, dağıtıma çıkardık, 2 saat içinde getireceğiz evde misiniz gibi adım adım sürekli sms ile bilgilendirildim. sms e canlı takip linki de koydukları için canlı da takip edebildim

  diğer kargo seçeneklerine göre de en ucuz firma buydu. keşke daha çok yerle çalışsalar. alışverişlerimde seçeneklerde görürsem kesinlikle yeniden tercih ederim

  21 şubat 14:28