yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • medya (1)

  1. Uzun zamandır takip ettiğim, dünyalar tatlısı iki çocuğu olan, çok hanımefendi biri olarak gördüğüm sevdiğim bir bloggerdır kendisi. hakkında hiç bir şey yazılmadığına çok şaşırdım. oldukça güzel bir kozmetik blogu var high-end ve uygun fiyatlı ürünleri karma olarak bulacağınız yararlı bir blog olduğunu düşünüyorum.

  takip etmiyorsanız eğer buyurun http://surdarcenciel.blogspot.com.tr/

  16 eylül 2014 13:13

  2. enerjisine hayran olduğum bir blogger. okula başlayan bir oğlu bir de bebeği varken blogunu ihmal etmemesi, yazamayacağı zamanlarda bilgilendirme yapması ve vakit bulup yazdığı her yazısının gerçekten emek verilerek hazırlanmış olması takdire şayan.

  temiz içerikli ürün kullanımı konusunda faydalandığım bir yazı dizisi olmuştu. içerik konusuna oldukça önem veriyor. ayrıca renkli kozmetik tanıtırken de mutlaka tüm yüzünde nasıl durduğunu gösteren fotoğraflar eklemeyi ihmal etmez. severek takip ediyorum.

  16 eylül 2014 13:45

  3. yazılarını severek okuduğum blogger. Ah bi de basın ürününe bu kadar meraklı olmasa! alabilecek gelire sahip sonuçta.

  temiz içerik arayışını zevkle takip ediyorum. Ayrıca yaptığı makyajlar da çok doğal geliyor. evet her blogger güzel olmak zorunda değil. bu bayan da onun kanıtı. bir çok taş diyebileceğimiz bloggera göre çok daha cesur bir şekilde tüm yüzünü paylaşıyor tıpkı yabancı bloggerlar gibi. kendini bu halde kabullenmiş olması ve bu denli cesur olması bence takdir edilmeli.

  beni bu bloggerdan soğutan tek nokta, fresh line çekilişini çok yakın arkadaşı olan dörtdörtlük blog sahibine çıkarması. hiç dürüst bulmadığımı belirteyim...

  16 eylül 2014 14:33


  4. Başak adında çok tatlı bir sahibesi olan blog ismi.

  29 eylül 2014 15:03

  5. Diğer bloggerlar/vloggerlar gibi bu işi tanınmak,popülerite yada para için yapmadığını düşünüyorum bu blogun tatli sahibinin. Gerçekten ürün yorumlarına güveniyorum kendisinin.

  29 eylül 2014 16:09

  6. Minik adamın maceraları diye ikinci bir bloğu olan blogger.

  Kozmetik ile ilgili bloğunu pek takip etmiyorum, cilt tipimiz ve zevklerimiz pek uyuşmuyor. Bir de özellikle yorumlarda fazlaca "sevgi kelebeği" gibi geliyor bana ama o benim soğukluğumdan da olabilir. Ayrıca birçok süslünün ifade ettiği gibi ürünleri tüm yüzünü göstererek örneklemesi, blog düzeni bence de övgüyü hak ediyor.

  hamileyken bahsettiğim diğer bloğunu okumuştum, hoşuma gitmişti. Bu sırada dikkatimi çeken bir durumu özellikle bloggerların eleştiriye karşı tutumlarının çokça eleştirildiği sözlüğümüzde yazmak istedim.

  Uyku eğitimi ile ilgili (link: http://basakvecinar.blogspot.com.tr/2010/03/uyku-yalanlar.html Bir yazısına) aynen şöyle bir yorum yazılmıştı:

  "Adsız dedi ki...

  Beceremdiniz kendi kendine uyutmayı yada sıkıldınız. Yapmak isteyenlere kötü örnek teşkil ediyorsunuz..Anticiliğe hiç gerek yok.

  Bence yatır kaldır çok hümanist bir yöntem ferber için sitem etseniz anlardım."

  Kendisi de şöyle bir cevap yamıştı:

  "Konu hümanizm değil, hiçbir anne-baba bebeğine zarar vermek istemez...

  Konu, her bebeğin doğasına uygun davranmaktır. Ve bu zorlama yöntemlerin, her bebeğin doğasına uyma garantileri yoktur; olmadığı gibi, asıl bu yöntemlere zorlanan anne-babalara kendileri kötü örnek teşkil etmektedir.

  Ben burda deneyimlerimi paylaşıyorum.

  "Beceremediniz" kısmı için size Dr. Sears'ın sitesini okumanızı öneriyorum.

  Kolay gelsin. Başak"

  Sonradan bu mevzu uzadı da uzadı hatta ama kadın tavrını hiç bozmadı.

  Bunu geçtim, şimdi hangi bloğunda denk geldiğimi hatırlamadığım bir yorumda kadının dişlerine " nerede yaptırdınız, kim yaptıysa çok kötü ve yapay olmuş" minvalinde bir yorum yaptılar ve yazı hiçbir şekilde dişlerle ilgili değildi(gizlinot: meslekten dolayı özellikle aklımda kalmış ). Bu yoruma cevaben: "İlk kez sizden böyle bir yorum geldi, herkes doğal bulur, ben çok memnunum şurada yaptırmıştım" gibi bir şeyler yazmıştı.

  Benim gözümde bu sebeplerden kendine güveni tam, bu nedenle eleştiriye açık ve seviyesini her daim koruyabilen bir insandır kendisi.

  30 eylül 2014 23:43

  7. Asil kadın der susarım. Kusursuz kimse yoktur. Ben bi kusurı varsa da görmedim. Bir gün bende onun gibş anne olmak istiyorum. Mutluluğu gözlerinden okunuyor. Efendi. Hanımefendi bir kadın. Uslubunu bozmayan sevdiğim bir blogger. O tatlı çınar ın uyuma hallerini daha çok paylaşsa süper olur. Yatağın çınarla imtihanı serisi :)))

  14 ekim 2014 23:39


  8. Hemen her gün blogunu güncellemesi, özenli yazı ve fotoğrafları, tatlı mı tatlı tavırları ile gönlüme taht kuran,en beğendiğim bloggerlardan biri.

  16 ekim 2014 20:35

  9. Sorulan sorulara cevap veren, aklı başında, düzenli, blogunu aksatmayan blogger.

  Biraz reklam ürün tanıtma huyu var ama seviyorum kendisini.

  14 kasım 2014 12:44

  10. keşke tanışıyor olsaydım dediğim tek blogger.

  kendisi sayesinde blogları keşfetmiştim. Tüm blogunu okumuşumdur neredeyse. o zamanlar makyaja ilgim yoktu, sırf verdiği sıcaklık için okuyordum. kendisi sayesinde makyaj sever oldum, krem manyağı oldum diyebilirim. :)

  herkes gitsin o kalsın diyebildiğim tek blogger. hem tatlı, hem güleryüzlü, hem alçakgönüllü hem de bloggerlıkta inanılmaz iyi. nasıl bu kadar zaman ayırdığını halen anlayamıyorum.

  28 kasım 2014 19:41 ed.28 kasım 2014 20:37

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar