yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (4)

  1. born to die çıktığında hayran oldum bu karıya. sonra canlı performanslarını izleyince "para verseler gitmem konserine bee" demiştim. çok kötüydü canlı performanstaki hali. yıllar geçti, sevdiğim çocuk "lana del rey konserine gidelim mi*" demişti. ben durur muyum tabii. dövme için biriktirdiğim paraya bilet alıp konsere gittik. konser 50 dk sürdü. 10 dksı oyalanma. 20 dksı şarkı 20 dk sı en öndekilere tek tek imza atıp foto çektirmeyle geçti.

  şimdi ne bir dövmem var ne de çocukla bir ilişkim. büyük konuşmanın bedeli ağırmış. PARAMI İSTİYOM LANA DEL REY!!

  5 temmuz 2014 19:09 ed.8 temmuz 2014 19:36

  2. bir söyleşisinde kendinde bir hastalık olduğunu, sürekli hasta hissettiğini, doktorların buna henüz çare bulamadığını söylemiş. samimiyetine elbette inanmıyorum. tamamen yarattığı imajla alakalı bir şey. o depresif hava, o şarkı sözleri nedenmiş? hasta hissettiği içinmiş efenim. hadi oradan sen de. arada dinlenebilir şarkılar yapan bir proje ürünü.

  böyle bir hastalık varsa ben talibim :')

  7 temmuz 2014 09:45

  3. canlı performansları müthiş başarısız olan 1986 nyc doğumlu kadın. Gerçek adı Elizabeth Woolridge Grant'tir. İşin aslı şu ki ben bu kadını görünce rahatsız oluyorum. Tamamen autotunelu stüdyo kayıtları ve zorlama seksi tavırları beni irite ediyor. Piyasada onun kazandığı para ve şöhreti misliyle hak edip binde birini alamayan bunca insan varken neden bu kadına para kazandırılır ki? Erkek/kız arkadaşınız hayranıysa terk edin. :b

  8 temmuz 2014 15:09 8 temmuz 2014 15:09


  4. Bazı sanatçılar ve sanatçı toplulukları vardır ki "autotune" olayını yakıştırır ve taşıyabilir. Lana Del Rey de bunlardan biri bana kalırsa. Bir çok ünlü için autotune olayı bir skandal halini alsa da, Lana Del Rey'in müziği kaldırıyor bunu. Daft Punk da aynı şekilde. ((link: https://www.youtube.com/watch?v=EA_kG03ZlYE Kanye West) - Stronger vakasını ayrı tutarak söylüyorum) Lana Del Rey'in sesini muhteşem bulan var mıdır bilmiyorum, ama onun durumu farklı. Bazı sanatçıların muhteşem ötesi, oktavlardan oktavlara uzanan sesi olmaz (gerçi Lana Del Rey'in ses aralığı oldukça geniş, oldukça kalın notalara da inebiliyor ya da tizlere çıkabiliyor) ama yine de Lana Del Rey'in müziğini özel yapan, dinlerken içine girilen ruh halidir bana kalırsa. Lana Del Rey'i müziğiyle, hareketleriyle, estetikli olması fark etmeyen güzelliğiyle bir bütün olarak düşünmek gerekir bence. Kendisini tek kelimeyle tanımlayacak olsam bu "unique" olurdu..

  10 temmuz 2014 02:15

  5. summertime şarkısında beni göstermeyin de neyi gösteririrseniz gösterin demiş sanırsam. şarkıya pek katlanamıyorum ya. yaz mevsimi insan canlı olur nedir bu depresiflik. zaten hayat vurmuş bi de seni dinleyip moralimi bozamam diye kapatıyorum kendisini. bi itirafını açıklamış geçende, bugünlere gelebilmek için bolca beraberlik yaşamış ama bu şarkısı onu üne taşıdı. boşa gitti galiba. meşhur olmaya çalıştığı zamanlarda daha güzelmiş.

  9 ağustos 2014 11:17

  6. Tamam , tarzını ve kendisini sevmek zorunda değilim ; fakat şarkıları depresyonun sesli hali ve fena halde uyku getiriyor.

  9 ağustos 2014 11:21

  7. Ilk albümünü çok severek dinlediğim fakat hicbir şarkısı born to die mükemmelliğine ulaşamamış, makyajı ve tarzı sayesinde gözüme çok çok güzel görünen şarkıcı. Makyajsız hali pek tatlı değil ama. Bu kadının ünlü olmadan önce şarkılarına sözde kendi yaptığı klipleri pek hoşuma gitmekte. Ama her şeyiyle çok güzel bir müzik piyasası projesidir.

  Son albümüne pek kasmamış, her şarkısının birileri tarafından remixleştirilmesinin rahatlığıyla "bakalım bu kadar sıkıcı şarkılardan nasıl remixler çıkaracaklar" düşüncesiyle oluşturulmuş bir albüm gibi hissettirdi.

  9 ağustos 2014 11:28


  8. burning desire şarkısı ile akıntıyla sürüklendiğinizi hissettiren kişi.

  9 ağustos 2014 12:57

  9. arada kalmış gibi görünen kadın. saçı başı makyajı 60'ların zarifliğinde, sonra bi bakıyosun üstü başı asi genç kız modunda; böyle tuhaf bir dağılmışlık falan. 29 yaşında oysa. neyse.

  tuhaf bi aurası var. eyvallah çirkin değil de bakışlarını kullanışı, ağzı vs aşırı itici geliyor. "ben çok güzelim, coolum ve depresyondayım " der gibi bakıyor hep. sevemiyorum aşırı yapay yahu. ölmek istediğine dair komik beyanatları da oldu zamanında. işte bunlar hep, reklam ya da en iyi ihtimalle ilgi çekmeye çalışmak.

  bir de gülümsememek için neden kasıyorsa artık...

  bu kadına balon diyenlere katılmamak işten değil yani.

  dürüst olayım, nakaratı o zamanki hissiyatımı vuruyordu diye video games adlı parçasını az buz dinlemedim.

  bi' kişiye sanatçı diyebilmek için mutlaka canlı performansını görmek, dinlemek gerek bana göre. lana canlı performansta tam bir fiyasko malesef.

  10 ağustos 2014 10:41 7 aralık 2015 21:01

  10. tipine dikkat etmedim açıkçası; kalınca sürülmüş eyeliner ve nude rujla desteklenmiş 60'lar havasından başka bir şey gelmiyor gözümün önüne onu hatırlamaya çalışınca. sesini buğulu çkarmaya çalışan, şarkılarından 3 tanesini üst üste dinlesem hafakanlar basan sözleriyle beni kendinden iten bir kızcağız bu.

  bunu sevmeyen emre aydın'ı da sevmedi(gizlinot: swh).

  10 ağustos 2014 13:11