yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

  1. Kaybettiği bir eşyayı pendulumla bulduğunu iddia ederek tertemiz kafayı kırmış yeni bir youtuber. Genel olarak sakin ve huzurlu havasını sevdim. Kanalı nefes egzersizleri, yoga, meditasyon vs üzerine.

  15 mart 2019 17:10

  2. Motivasyon-meditasyon ve farkındalık videoları çok hoşuma gidiyor. Hayata farklı bi yerden bakmanıza yardımcı olan videoları var. Huzurlu bir bakış açısı kazanıyorum sayesinde. Bazen o videolarda öyle sorular soruyor ki hayatımda uzun zamandır düşündüğüm konulara bir cevap getirmiş buluyorum kendimi. Derin derin düşünmeyi seven, psikolojiyle ve meditasyonla ilgili kişilerin sevebileceği bir kanal. Uzun zamandır izliyorum ve hakkında bu kadar az girdi olmasına şaşırıyorum kanalı da daha çok aboneyi hak ediyor.

  Tanım olarak: huzurlu ve destekleyici videolar yapan güzel kişi

  6 mayıs 2020 10:35 6 mayıs 2020 10:39

  3. Reklamın anasını ağlatan youtuberlar grubuna katılmış. Son videosuna bakıyım dedim sanki video sponsoru komple x marka bitki çayı gibi duruyor. Artık pek izlemem.

  11 temmuz 2020 00:04


  4. Youtube'a ilk girdiği zamanlardan beri takip ediyorum ben Lara'yı. Hayata bakış açısını, sakinliğini, naifliği ve hayatını yaşama tarzını o kadar seviyorum ki kendi yaptırdığı meditasyonlarına, workshoplarına katıldım, yazdığı kitabı okudum. Bu şekilde içerik üreten, hayatınıza dokunan insanların reklam yapmasını da inanılmaz destekliyorum. Her reklam verenin delilercesine eleştirilmesini anlayamıyorum zira bu insanların para kazanma yolu bu. Bana göre kesinlikle daha fazla takipçiyi hak eden youtuber olur kendisi.

  7 eylül 2020 21:49

  5. başlarda seviyordum ama suan iyice saçmalamaya başladı.. her şeyden keyif almak zorunda olan pozitif prenses modunda hep. ayy kargom geldi bu kitaba çok ihtiyacım vardı tam doğru saniyede geldi, vücudum ağrıyor ameliyat olmak zorunda olabilirim ama bunda pozitifi görebiliyorum, maç izliyoruz bu anı çok hayal etmiştim mutluluktan gözlerim dolduuu, ay güneş batıyooor hayat renk renk insanlar renk renk hayat çok güzeel vs..... biraz da erkek arkadaşçı/kocacı bir tip oldu çıktı. evim, giyinme odam videoları falan.. ne için geldik ne bulduk resmen ya...

  6 ekim 2020 19:06

  6. Sağlıklı bar "lara bar" çıkardığı günden beri takip ederim lara'yı. Bu süreçte farklı işler deneyimledi, değişti, gelişti, eğitimler aldı. Ama son hali, ne bileyim her şeyi bir şeye bağlıyor. Hayatı, hayal edin ve gerçekleştirin modunda geçiyor ama bana göre bu bakış açısı yaşadığımız şartlara göre çok romantik kaçıyor, ne yazık ki herkes ağzında gümüş kaşıkla doğmuyor. Son zamanlarda onla ilgili dikkatimi çeken şeyler var: çift kameralı videolarını kendi çektiği ilk videolardan bile amatör buldum ve oldukça yapay. Öte yandan bu aralar biraz durgun ve düşünceli görüyorum onu. Umarım iyidir ve gerçek hayatta da insanları başına gelen minik tesadüflerle darlamıyordur :)

  6 ekim 2020 22:19

  7. yeni gelinlerin tatlı telaşına dönüşmese videolarını izlemekten oldukça keyif aldığım bir insandı ama artık her videosunda cringe oluyorum. unfollow.

  20 kasım 2020 01:43


  8. tanım: yoga hocası, youtuber.

  o tatlı meditatif ses tonunun altında çok hırslı bir kadın var. ilişkisini sanki bir çalışma sonucu elde etmiş gibi konuşuyor bazen... bir bana mı garip geliyor, anlamadım. ece targıt'ın stüdyosunda yoga hocalığı yapıyor, aman ece bu kıza da histeri bulaştırmış olmasın sakın.

  kitabı da var kendisinin,  merak ediyorum ne yazdı ne çizdi, ama alır mıyım, hayır.

  20 kasım 2020 03:23

  9. cringe olarak izliyorum ama bırakamıyorum da suan. kocacı/evimmmmci bir video daha gelmiş. eskiden ilham almak için izlerdim, şimdi eğlenmek için :D

  20 kasım 2020 17:35

  10. Eskiden çok severek takip ettiğim, tavsiye ettiği kitaplarındahi okuduğum biriseyken şu an o kadar çok sevgilisine bağımlı yaşadığı için gözümden tamamen düşmüş birisi. Her şeyi çok abartıyor, bide mesela sevgilisi ayakkabı almış ve çok güzel bir düşünceyle almış. Onu youtubeta söyleme bari aranızda çok özel bir an. Oysa ki yeni evi ile olan vloglarını izlemeyi çok severdim. Instagramdan takibi bırakmıştım zaten, vloglarını artık izleyeceğimi düşünmüyorum. Anca kitap/film/dizi tavsiye videosu gibi videoları izlerim artık..

  13 aralık 2020 10:52