yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (3)

  1. Acaip çalışkan bir bloga sahip kendisi,takdir edilesi.. lakin arada ınsta hesabında atarlandığı dönemler oluyor, mesela markaların her bloggera farklı davrandığından yakınmıştı,doğum zamanında Kendisi o sıra Acıbadem de doğum yaptı. Dikkat edin Acıbadem diyorum ! Asıl anlayamadığım olay, Chanel,YSL,Dior gibi devasa markaları kullanırken bunu bu kadar takmak !

  25 eylül 2014 14:33

  2. ciddi anlamda özensiz olduğunu düşündüğüm blogger. Far veya liner fotoğrafı paylaşımlarında kaşları gelmiş bir görüntü, elinde swatch yaptığı zaman kollarda inanılmaz bakımsız kıllar ( kol kılına karşı değilim kadında ama göze batmayacak olursa) ruj fotolarında bıyıklar bariz şekilde belli. Olmuyor arkadaşlar olmuyor, blog açacak bloggerım diyecek olanlar hem eleştiriye açık olmalı hem de uyarıları dikkate almalı, gerçekten bu ayrıntılara odaklanmaktan hiçbir ürününe bakamıyorum artık.

  13 mart 2015 14:44

  3. 2 çocuğuyla ve işiyle bloguna o kadar vakit ayırıyorsa bazı şeyleri mazur görülmesi gereken kadındır.

  benim de dikkatimi çekmişti erkek gibi kollar ve özensiz kaşlar vesaire, ama sonra düşündüm, insanlık hali dedim ve pozitif bakmaya karar verdim.

  13 mart 2015 23:28


  4. öne çıkan bir özelliği olmayan makyaj blogu. kişisel bakımı mevzusunda, çocuklu kadına pozitif ayrımcılık yapmaya kalkarsak o işin içinden çıkamayız. sonuçta kimse kendisine zorla blog yazdırmıyor. o etkinlikten bu etkinliğe pekala koşturabiliyorsa; başka şeylere de ayırabilecek vakti var demektir. ben kendisinin ürün yorumlarına pek itibar ettiğimi söyleyemeyeceğim. Ama beni asıl rahatsız eden konu popüler olan, adı birazcık anılan her ama her ürünü mutlaka alması. uyguladığı makyajlara bakınca da insan, 'her bilgisayar kullanıcısı kadar akıllıdır' sözünü hatırlıyor. ben kendisi yaşındaki (gizlinot: bildiğim kadarıyla oldukça iyi eğitimli ) bir kadından daha oturmuş bir makyaj zevki ve bilhassa cilt bakımında bilinçli bir tutum beklerdim.

  14 mart 2015 02:10

  5. Çok alışveriş yapar gerçi bir blogger için kötü birsey değil bu çünkü insan merak ettiği ürünlerin yorumlarını bulabiliyor bloğunda. Ama benim asıl hoşuma gitmeyen o kadar alışverişe rağmen yaptığı vasat ve hep birbirinin aynısı görünen makyajlar. Israrla kendisine yakışmayan, göz kapaklarını kırışık ve çizgi çizgi gösteren metalik ışıltılı, parlak parlak farlar sürüyor. Acilen makyaj tarzında değisiklik yapması yeni birşeyler denemesi lazım. Bunların haricinde çok çalışkan instagramda sorulara yorumlara pozitif şekilde cevap veren tatlı bir kadın.

  14 mart 2015 12:35 10 şubat 2016 21:05

  6. yorumlarına en çok güvendiğim , en özenli en düzenli çalışan bloggerların başını çeker diye düşünüyorum.asla emin olmadan yazmadığını tahmin ediyorum , çünkü tanıttığı ürünlerden aldığımda sonucunda gözlemlediğim şeyler genellikle kendi yorumuyla paralel çıkıyor (ne garip bir cümle oldu ya).bir de çok kibar , güzel mi güzel bir anne.

  8 nisan 2015 21:48

  7. koşturması hayat gailesi tabi ki meşakkatli olabilir hangimizin değil ki. Ama blog anlamında profesyonellik hedefleniyorsa ve kendi halinde olan bir blogun gittikçe takipçi arttırıp tanınırlığı da büyüyorsa o zaman dikkat edilmeli diye düşünüyorum. Çok yakın plan çekilen fotolar alın ve göz kenarı kırışıklıkları ve aynı makyajlar ile fazla cezbetmiyor. Bu da benim şahsi yorumum.

  9 nisan 2015 13:01


  8. fotoğraflarında biraz daha özenli olması gerektiğini düşündüğüm blogger.

  görsellere ekledim.

  6 temmuz 2015 12:13

  9. yorumuna güvendiğim ender bloggerlardan. açtığım (bkz: kaliteli güzellik blogları) başlığında yer alması gerektiğini düşünüyordum ki, birisi yazmış bile. kaşları kötü rötuşlanmış, makyajını yakışmamış diye düşünenler olabilir, ki zevk meselesi çok da sonu olan bir tartışma değil.

  önemli olan dürüst bir biçimde yorum yapması, bedavadan mal gelsin diye her şeye güzel dememesi ve takipçileriyle iletişimini iyi tutması kaliteli olmasında oldukça önemli adımlar. 2 çocuklu çalışan bir kadın olarak disiplinine hayran olduğum kişidir.

  12 nisan 2016 23:57

  10. bundan bir kaç sene önce, deli gibi blog takip ettiğim zamanlarda kendisinin bir çekilişini kazandığım blogger.

  çok tatlı bir makyaj çantası içinde dolu dolu makyaj malzemesi gönderip çok tatlı bir not bırakmıştı. lise öğrencisi halimle nasıl mutlu olmuştum anlatamam.

  blogger takip etmeyi bıraktım ama ara ara kendisinin bloğunu ziyaret ederim.

  sıcak ve sevimli bir insan aynı zamanda reklam aldığı ürünleri bol keseden övme çabası olmadığı için de güvenilir buluyorum.

  burayı okuyorsa o tontiş makyaj çantasını hala severek kullanıyorum, tekrar teşekkür ederim <3

  16 aralık 2016 00:16 16 aralık 2016 00:16