girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. müzik piyasasında "lp" olarak bilinen, 1982 doğumlu, muhteşem sesli amerikalı şarkıcı.

kendisini sadece dinlediyseniz geniş bir skalaya sahip farklı tınılar içeren ses rengine hayran kalmış olabilirsiniz. ancak eğer kliplerine denk geldiyseniz klipteki yürüyen karizma ile bu sesin sahibinin aynı kişi olduğu ayrımına bir kaç saniye varamayabilirsiniz. göğüslerini aldırarak tüm göğsüne kocaman bir yelkenli dövmesi yaptırmış, oldukça maskülen tarzı olan ve klipleri bolca lezbiyen ilişkiler içeren biri iken açıklanamayan, tarif edilemez bir çekimi olduğunu da itiraf etmem gerek.

henüz dinlemediyseniz other people, when we're high ve lost on you ile başlamanızı önerebilirim.

ukte sahibi: (yazar: gozdee) :)

6 ekim 2017 09:24

2. Her zamanki yorumumu yapacağım yine.. Görünüşü son derece maskülen ama sesi son derece feminen.. Oldukça da güçlü.. Kafa sesi büyüleyici güzelliktedir..

6 ekim 2017 22:00

3. Canlı dinleme şerefine nail olduğum güçlü sesli androjen bir seksapeliteye sahip yetenek timsali kadın. Canlı performansına söyleyecek söz yok, tek bir nota dahi kaçırmıyor, kendimizden geçtik. yeni başlayanlara (link: https://www.youtube.com/watch?v=hn3wJ1_1Zsg lost on you) ve (link: https://www.youtube.com/watch?v=Lv8VKCz3Cdg other people )şarkıları önerim. 

7 ekim 2017 21:37 7 ekim 2017 22:56