yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (3)
  • medya (0)

  1. şampuan, saç kremi, kuru şampuan, saç yağı, saç maskesi, saç losyonu, saç nemlendirici spreyi, çeşitli balm ve spreyler içeren saç bakım serisi.

  denebunu exclusive kutusundan çıkan şampuan ve saç kremini ikişer kez kullandım şu ana kadar. idare eder. fakat kokuları bana yoğun ve biraz ağır geldi. herhalde satın almam gibime geliyor.

  29 mart 2018 12:51

  2. hindistan cevizli araba kokusu gibi kokuyor, kokusu çok çok ağır. 

  29 mart 2018 14:04

  3. Denebunu exclusive kutusundan satın alıp denediğim ürün grubu. Şampuan, saç kremi, kuru şampuan ve saçları ısıya koruyucu sprey çıktı kutudan. Şampuan ve saç kremini 3 yıkama kullandım fakat maalesef beğenmedim. Kokusu bana çok ağır geldi. Ve saçlarımı sertleştirdi. Bir daha almayı düşünmüyorum. Diğer ürünleri henüz kullanmadığım için bir yorum yapamıyorum.

  29 mart 2018 23:04 2 nisan 2018 22:16


  4. kuru şampuanını kullandığım seri. tam olarak bir aşk nefret ilişkisi yaşıyoruz. çok yağlı olmayan saçıma kullandığım zaman ilk birkaç saat çok güzel bir şekilde hacim veriyor ve sertleştirmiyor. O güzel geçen birkaç saatten sonra ise tam bir facia! kupkuru semsert bir süpürgeye dönüşüyor saçlarım. yani işlevini 2-3 saatte kaybediyor. Bu arada kokusu da kötü gerçekten... Urban care'in coconutlısını tercih ederim.

  1 mayıs 2018 15:26

  2

  5. Ben de şampuanını, saç kremini, kuru şampuanını ve ısıya karşı koruyucu spreyini denebunu exclusive'den almıştım. Şampuanını ve saç kremini çok beğendim. Saçlarım kurudur buna rağmen çok güzel temizleyip nemlendirdiler. Şampuanı zaten daha duşta yumuşacık yaptı saçlarımı. Setin ağır bir kokusu var hoşuma gitmeyen. Şampuan ve saç kreminde bu o kadar yok, duştan çıkınca da saçta çok kalmıyor (ki benim saçım, saçımı yıkadığım şampuanın kokusuyla kalır.) Genel olarak şampuan ve saç kreminden memnun kaldım, fiyatı uyguna gelirse alırım. Isıya karşı koruyucu spreyi kullandım, ama bir etkisini göremedim. Belki biraz işe yaramıştır. Zaten çok ağır kokuyor, elim gitmiyor pek. Kuru şampuanı da çok kullanamadım, dediğim gibi saçlarım kuru, ama benim işimi gördü. Cidden yağlı saçlı bir insan beğenmeyebilir.

  10 eylül 2019 11:04

  5

  6. Saç kremi efsane olan saç bakım serisi. Verdiği yumuşaklık ve parlaklık sonraki yıkamaya kadar devam ediyor. Bir saç kreminde olması gereken en önemli özellik bu bence

  28 ekim 2019 23:03

  7. Şampuan, saç kremi, maske, saç yağı ve köpüğünü kullandığım seri. Bir de balm tarzı bir ürünü var dax gibi ama onu kullanmamaya korkuyorum çok ağırlaştırır gibi geliyor. Şimdiye kadar kullandığım kovırcık saç ürünlerinin en iyisi bu seri. Buklelerim canlandı daha hareketli saçlarım. Serideki favori ürünüm köpük kesinlikle. Sadece bir tanesini alabilirsin deşeler köpüğünü alırım. Watsons indirime girince Çifter Çifter alıyorum ürünleri. 

  2 ocak 2020 13:57


  8. ingiliz kuaför lee stafford'un kıvırcık saçlara yönelik ürün serisidir.

  watsons'tan saç balmını ve saç köpüğünü almıştım. saç balmı balmdan çok katı hindistan cevizi yağına benzer bir formda. içeriğinde balmumu (cera alba) ve hindistan cevizi yağı üst sıralarda. yine üst sıralarda olan cetyl alcohol ve cetearyl alcohol de (alcohol denat aksine) nemlendirmeyi teşvik eden içerikler; ki bazı cilt kremlerinde de yer alırlar. ama içeriğin geri kalanında bolca silikon çeşitleri var dolayısıyla diplere değdirmemek gerek, zaten kullanım talimatında da saçların ortalarından uçlarına kadar uygulanması söyleniyor.

  kokusundan şikayet edilmiş, ben de çok ağır kokuları sevmem ancak öyle denildiği gibi aşırı ağır gelmedi bana kokusu, buram buram hindistan cevizi kokuyor sadece. ben kokusundan rahatsız olmadım ama hindistan cevizi kokusunu sevmeyenler için kabus gibi bir seri olacaktır.

  bununla birlikte balm pek kullanışlı bir ürün değil. eline fındık kadar bir miktar alıp ellerinin arasında ısıtarak eritmen gerekiyor saçına sürebilmek için, ama elde ne kadar eritirsen erit homojen şekilde erimiyor ürün. eridi sanıp ellerini saçından geçirince bir de bakıyorsun eline yapışmış incecik olduğu için görünmeyen balm parçaları saçında beyaz beyaz seçiliyor. ellerimi daha çok ovaladığımda ise bu sefer ürünü ellerim emiyor saçıma sürecek bir şey kalmıyor. bundan sonra bir miktarını cam kaba alıp mikrodalgada ısıtarak kullanmayı deneyeceğim sanırım. yoksa zaten bitmeden çöpü boylayacak. saçtaki etkisi elidor 7/24 tarzı kremlerinkine benzer, ama onun kadar ağırlaştırmadan matlaştırmadan bukleleri belirginleştirip, hafifçe parlatıp, serseri saçları dize getiriyor. ben saçım kuruyken ve kuru haliyle şekli güzelken şeklini korusun kabarıp elektriklenmesin diye ara sıra kullanıyorum. yine de olmazsa olmaz bir ürün değil. ıslak saça da kullanılabileceği yazıyor ama ben ıslak saça denemedim.

  öte yandan köpüğü bittikçe tekrar alıyorum, benle birlikte annem de kullanmaya başladı. normalde büyük bir sadakatle taft curl and flex (3 numara, pembe olan) kullanıyorum çünkü saçlarımı dökmeden, yapıştırmadan, sertleştirmeden, havuzdan yeni çıkmış gibi göstermeden bukle bukle yapan en iyi köpük bence taft curl and flex. ama coco loco'nun saç köpüğü de bence çok iyi bir alternatif, zaten ikisini dönüşümlü kullanır oldum.

  taft köpük ile farkı birincisi coco loco'nun baskın kokusu, ikincisi saçı sadece bir tık daha yumuşak ve doğal göstermesi. ama bence biraz daha hızlı yağlandırıyor. onun dışında saç şeklini öne çıkarması ve bütün gün saçın bozulmadan kalması açısından taft ile aynı performansı gösteriyor.

  9 mayıs 2020 20:57 9 mayıs 2020 21:56