yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (63)
  • medya (5)

  1. Önceleri abonelerine her ay birkaç deneme boyu ve birkaç tam boy ürün gönderen, ancak şimdilerde satış yöntemini değiştirmiş oluşum. Bundan böyle bir kere abone olduğunuz zaman kutular otomatik olarak evinize gelmeyecek, her ay sınırlı sayıda kutu ayın belirli günlerinde satışa çıkacak ve tabiri caiz ise kapanın elinde kalacak.

  Eylül ayı Kutu içeriği için (bkz: lilakutu keşif kutusu)

  23 eylül 2013 19:21

  2. an itibariyle kasım ayı kutusunun satışa çıktığı ancak kutuyu almaya muvaffak olamadan çöken site.

  edit: onca hataya rağmen almayı becermişim kutuyu, işte bu gibi durumlarda birden fazla alış yapmamak için sanal kart çok öenmli gençler.

  8 kasım 2013 17:12

  3. aylık olarak size içinde hem tester hem de tam boy ürünlerin olduğu bir kutu gönderen hizmet.

  fakat sınırlı sayıda olması, satışa çıkıp herkesin saldırıp kutuların kısa sürede bitmesi insanı almamaya yöneltiyor. en azından beni.

  ilk çıktıkları zamanlarda bir iki kere deniyeyim dedim ama namümkün. kutulara bitmeden yetişmek için hedefe ciddi odaklanmanız gerekiyor. ben değmeyeceğini düşünüyorum açıkçası.

  üye olup da her ay otomatik gönderimleri olsa olabilirdi ama sanıyorum o da yok.

  8 kasım 2013 19:16


  4. her ay gönderdiği kutularda ufak ufak farklılıklar olduğu için faydalanamadığım servis: bana far gelmişken başkasına rimel geldiğini veya bir başkasına bana gelenden daha güzel oje rengi geldiğini falan görünce şansıma lanet edip üzülüyorum.

  13 kasım 2013 12:02

  5. kasım ayı keşif kutusunu firefox üzerinden ilk denememde aldım. heyecanla bekliyorummm :o

  13 kasım 2013 19:07

  6. tam olarak 1,5 saat sonra aralık kutusu satışa sunulacak marka.

  17 aralık 2013 06:21

  7. farklı ürünler denemek isteyenler için , gerçekten çok iyi bir secenek. sınırlı sayıda olan lila kutularda; genel olarak tester artı 1-2 orjınal boy ürün çıkıyor. bu set için 19 tl veriyorsunuz. diyelim ki deneme boy ürünü uyguladınız ve cok memnun kaldınız. o zaman lilashop a girerek size gelen ürünün orjınal boyunu satın alabiliyorsunuz. bence çok güzel fikir.

  17 aralık 2013 06:27


  8. Lilakutu'yu almak maharet işi. 3 aydir hala becerip alamadim, aklim başimda değil ki her ay başinda unutuyorum sipariş vermeyi.

  1 subat 2014 pazar gunu benim olacaksin lilakutu, bu sefer unutmayacagim alarm kurdum :)

  20 ocak 2014 23:37

  9. 1 Şubat'ta satışa sunulacak kutunun fiyatını 39 TL olarak duyurarak büyük tepki toplayan firma. (link: http://www.suslusozluk.net/n/5721/ 5721)

  sosyal medyadaki açıklamaları ise "2 yıldır aynı fiyatla sattığımız kutunun yeni fiyatını üst yönetim bu şekilde belirledi". e be güzel kardeşim 2 yıldır sabit fiyatlı satıyorsun iyi güzel, zaten bu nedenle tercih sebebisin de durup durup % 105'in üzerinde zamı neden yaparsın? Zaten artık insanların internetin başında ÖSS sonucu bekler gibi bekleyip kutuyu kapmak için kıyasıya mücadeleye girmek zorunda kaldığı bir sistem getirdin. Bu sistem sayesinde zaten "senin" belirlediğin sayıda kutu talihli alıcılara ulaşıyor. Herşeye zam gelmiş bile olsa kutunun içinden çıkan tam ürün adedi de belli? Akaryakıt, elektrik, kuru bakliyat (ki konumuzla alakası yok) vs zamları nedeniyle giderlerin artmış olabilir ama bu durumda sen sattığın ürün sayısını bir şekilde optimize et ki insanlar hiç üzerinde düşünmeye bile gerek duymadan "artık almam yea" demesin. zam yapma demiyorum, hobi olarak yine yap da %105 yapma mümkünse.

  29 ocak 2014 11:38

  10. çok güzel bir fikir olmasına rağmen her hareketiyle beni soğutmayı başarmış bir oluşum, son yazılanlar da bunlara örnektir.

  başından beri sürekli alan arkadaşlarım sayesinde birkaç kez bölüşme yöntemiyle nasiplenebildim, gerisine bulaşmadım; çünkü hakkında yazılan samimiyetsiz blog yazıları ve reklam kampanyası başlangıcındaki bazı birkaç durum beni gerçekten uzak tuttu kutudan.

  Heh, gelen ürünler kullanışlımı mı, bir bakıma evet.

  Tabi ben her ay sürekli olan bakım ürünlerimi değiştirip yenilerini denemeye açık biri değilim. Zaten ne cildim ne saçım böyle bir şeyi kabul etmez, bedenimde sivilce veya kuruluk yollarıyla çıngar çıkartırlar muhtemelen.

  Zaten de bir sene boyunca en az 12 farklı ürünü kullanıcısına sunan şirketi alkışlarken bu farklı ürünün hepsini deneyip de sağlıklı geri bildirimde bulunabilecek kullanıcıyı da alnından öperim.

  Belki bu noktada da kutu sayısının kısıtlanması mantıklı olabilir.

  (düşünceler.. düşünceler..)

  31 ocak 2014 12:26