girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. kore piyasasında satılan ürünleri türkiye'ye getiren bir firma imiş. instagramda sık sık bb krem çekilişleri olurdu maalesef kara bahtım kör talihim yüzünden hiç kazanamadım.

siteye üye olup incelediğimde siyah noktalar için üç aşamalı maskelerini gördüm alacaktım lakin maske 7 lira kargo ücreti 6 lira idi. sanırım kargo ücretlerine çözüm bulunursa ve ürün çeşitliliği artarsa uğrak adresim olur.

18 temmuz 2015 10:49

2. Made in Korea damgalı yan sanayi görünümlü kozmetik ürünlerini türkiye piyasasında bir Missha, bir Etude House, bir Skin79 fiyatına satmaya çalışan firma. Vakti zamanında n11.com'daki mağazasından indirimde yakaladığım peeling jelini almıştım. Ürün kutusu zedelenmiş olsa da 1adet banyo kesesi hediyesiyle 2gün içinde kapımdaydı.

İçinde tanecik bulunmayan bu jel cildimde herhangi bir reaksiyona neden olmadan ölü deriyi inanılmaz bi şekilde arındırıyor. Tırnak diplerindeki kütikülleri temizlemekten tutun da dudaklarımdaki ölü derileri arındırmaya kadar kullandığım baya işlevsel, kocaman ambalajıyla da oldukça beretli bi ürün

18 temmuz 2015 17:33

3. Yakın zamanda, bb kremli fondötenini, köpüren oksijenli maskesini, angel powder denilen temizleme pudrasını ve bir de saç tokasını aldım. Kore fondötenlerindeki renk sıkıntısı bu firmada da yaşanmış. Ben çok açık beyaz tenli olduğum halde medium beige rengini aldım, tester olarak açık rengini de yollamışlar minik poşetiyle. İnanın ben çok bir renk farkı görmedim. Aynı gri alt tonlu ve parlak bitişli yapıda. Ne fark var anlayamadım. Daha koyu bb kremimle karıştırıp az miktarda kullanmak zorunda kaldım. Çünkü tek olarak yüzüme sürdüğümde medium rengi bile beyaz kişden bir büst olmama yetti. :) ürün kalitesi çok güzel, ama renk skalası yok. Türk kadınlarının kullanabileceği bir ton değil . Hatta abartmıyorum sadece aydınlatmak istediğiniz yerlere sürün bence. Neyse, diğer ürünlere gelirsek, oksijenli köpüren temizleyici güzel, nemli bir cilt bırakıyor geride, angel powder pudrası ise avucunuza küçük bir miktar döküp köpürtületek kullanılıyor. Sevdim temizleyicilerini. Duru ve aydınlık bir cilt bırakıyor. Kimyasal ve yapay değil, bitkisel bir kokusu var.

16 eylül 2015 02:51 ed.16 eylül 2015 16:39


4. Limonianın birçok ürününü kullandım. Özellikle peeling ürünleri ve oksijenli yüz temizleme jeli çok etkili. Peeling ürünleri gerçekten silgi gibi kirleri çıkartıyor. Oksijenli yüz temizleme jeli de diğer oksijenli temizleme jelleri gibi ıslak cilde değil kuru cilde uygulayınca %100 verimli.

Ayrıca bir saç maskesi var. Kuaförde profesyonel bakıma hiç gerek yok. Saçlarım hiç bu kadar sağlıklı gözükmemişti.

Ayrıca ofisleri çok şeker dekore edilmiş.

28 eylül 2015 12:57

5. Burdan deneme amaçlı aldığım maskelere bayıldım. Gözaltı morlukları için olan geçici de olsa harika bir aydınlatma sağladı. Anti spot yüz maskesi de cildimi kurutmadan kırmızı izleri biraz küçülttü. Yaprak maske sevmememe rağmen bunu tekrar alabilirim. Göz maskesini de uykusuz bir gece sonrası önemli bir yere gidecekseniz tavsiye ederim

5 aralık 2015 21:26