yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (28)
  • medya (11)

  1. neden bu kadar ucuza sattığını merak ettiğim instagram hesabıdır.

  8 şubat 2017 01:34

  2. İlk önce instagramdan takip edip geri takip edince bırakan hesap :) Anlıyorum,takipçi kasıyorsun bu yüzden bloggerları hediyeye boğuyorsun ama alışmışız yurt dışı hesapların pahalı fiyatlarına,senin fiyatların şüpheye soktu beni.Gerçi isim yapınca sen de pahalı yaparsın büyük ihtimal...Yıllarca age rewind ı almadık mı 50 liraya...Senden de kazık yeriz ablam,alıştık artık.

  9 şubat 2017 00:01

  3. burda bahsettiğim (gbkz: dior diorshow pro liner waterproof eyeliner ) ve chanel le volume de chanel mascaranın kahvesini bu hesaptan aldım resmen 1 ürün fiyatına 2 ürün almış oldum. ürünler orjinal kargo olarak yurtiçi kargoyu kullanıyor ve anlaşmalı olduğu için 7 tl civarında tutuyor diye hatırlıyorum. memnun kaldığım bir hesaptı.

  12 şubat 2017 23:30


  4. birçok kez alışveriş yaptığım, şimdiye kadar yaptığım alışverişlerde hiçbir sorun yaşamadığım instagram hesabı. kesinlikle tavsiye ediyorum. ürünler orijinal. sayfa sahibi destan hanım gayet ilgili, dm'den soru sorduğunuzda hızlı bir şekilde ve mutlaka cevap veriyor.

  en sevdiğim yönlerinden biri tüm siparişlerimde tester göndermesi. benim bu sayfadan ilk alışverişim deluxe boy bir parfüm alşverişiydi, onun yanında bile parfüm testeri göndermişti. instagramdan alışveriş yaptığım başka hesaplar da var ama tester gönderen çok nadir.

  diğer bir sevdiğim yönü de arada sırada takipçileri için çekiliş düzenleyip bu süre zarfında sayfasını kilitli tutması. ben bu tarz hesaplarda yapılan çekilişlerde yapılan fotoğraf altına 3 arkadaşınızı, 5 arkadaşınızı etiketleyin muhabbetini pek sevmiyorum. kendisi takipçi kasmıyor ve takipçilerinin şansını azaltmıyor, bu anlamda samimi buluyorum.

  benim memnun kaldığım ve alışveriş yapmaya devam ettiğim bir hesap. alışveriş yapmayı düşünüp tereddütte kalan varsa tavsiye ederim.

  16 mart 2017 15:58

  5. Yaptığım bütün alışverişlerden memnun kaldığım instagram satıcısı. dm lerdeki kibarlığı, kargo takibindeki özeti ve sorulan her soruyu nazikçe cevaplaması, yapacağım bütün alışverişlerde önce kendisinde var mı diye bakmama sebep oluyor. The ordinary ürünleri için satış fiyatları bence yüksek ama yabancı siteden alışveriş yapmakla uğraşmak istemeyenler için güzel bir çözüm.

  29 temmuz 2017 19:03

  6. Hem buradan okuduğum yorumlar sayesinde hemde alışveriş yapmak istediğim dönemde tüm satıcı hesaplara mesaj atıp en hızlı ve kibar dönüşü kendisinden aldığım için jaclyn hill paletimi buradan almayı tercih ettim. Gayet kibar ve hızlı cevaplar veriyor, ilk defa instagramdan alışveriş yaptığım için baya tedirgindim ama gayet memnun kaldım.

  Ayrıca the ordinary ve mario badescu ürünlerini sipariş ile de getirebiliyormuş. Şahsen yurt dışı alışverişi için tek tercih ettiğim hesap olacak kendisi bundan sonra.

  1 şubat 2018 15:05

  7. sayfanın sahibi destan hanım gerçekten çok kibar, her soruda ve alışverişte insanlara gerçekten yardımcı olmaya çalışıyor. daha önce kendisinden iki kez the ordinary ürünü aldım ve çok memnun kaldım. Geçen hafta da mario badescu drying lotion siparişi verdim ve destan hanım dün kargoladı bugün de elime ulaştı. tabii ki bir yurtiçi kargo klasiği olarak kırık bir şekilde… ben de durumu kendisine iletip ne yapabiliriz diye sorduğumda verdiği cevap biz size yenisini gönderelim oldu. Fiyat konusu bir kenarda dursun ama instagram gibi herhangi bir güvencesi olmayan mecralarda alışveriş yaparken müşteri memnuniyetini önemsemek çok güzel bir şey. Yaptığım alışverişlerde çok memnun kalmıştım ama böyle bir durumda daha da mutlu oldum. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz londradan_kozmetik hesabından. 

  3 mart 2018 20:15


  8. İlk siparişim bugün elime geçti ve ürün kutusuz geldi. Sebebini sorduğumda ise “fotoğrafta kutusuz olduğu belli zaten” gibi bir cevap aldım. Uygun fiyata da olsa sıfır ürün alıyorum sonuçta en azından kutusuz şeyler de satıyorsa bence bunu belirtmeliydi. Ürünün sırf şeklini şemalini göstermek için öyle görseller koyuyor çoğu hesap zaten. Ve kargo ücretine 10 tl ödedim. 2 günde siparişim hızlı bir şekilde elime ulaştı.

  Az önce kendisinin beni instadan engellediğini fark ettim. Çok affedersiniz ama güldüm bir müddet. Gardrops zebramodaki liseli kullanıcılar bile yapmıyor bu hareketi. Ürünün kutusuz gelmesi dışında hiçbir şikayetim yoktu ve siparişin kalan sürecinden de memnundum. Ve yakın zamanda kutulu satacağı ürünlerden yüklü bir sipariş yapmayı düşünüyordum bile kendisinden bütçemi denkleştirince. Kendisi böyle istemiş, ne yapalım müşteri memnuniyetine verdiği önemi görmüş olduk hep beraber. Tek aldığım dislike’ın da sahibi ortaya çıkmış oldu böylece

  19 aralık 2018 23:13 23 aralık 2018 22:04

  9. Hiç ürün almadim; ancak uzun zamandır takipteyim.Uzun zamandır da zam yapmamıştı. Geçen gün Ordinary ürünleri 95 tl den 115 tl ye çıktığını üzülerek gördüm.

  20 aralık 2018 18:03

  10. Kompleksli bir yöneticisinin olduğu Instagram satış sayfası. açık arttırmayla sattığı ürünleri paylaştığı 2. bi sayfası var, merak edip neden bu ürünleri açık artırmayla satıyorsunuz 2. el ya da tester mı diye sordum gayet kibar bi’ dille. merak edip sormamı yadırgadı, yok efendim maksadım neymiş niye açık artırma yapıyorsunuz diye sormakla, garipsemiş, ergen gibi göz kırpan emoji kullanmalar falan. hakkında sadece bir süslü değinmiş bu konuya, baştan uyarayım alışveriş yapacakları.

  30 nisan 2019 13:47