yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. İnternette ilk gördüğümde kesin uyduruk bir şeydir dediğim, sonra denediğimde bayıldığım ürün. ben (link: https://www.instagram.com/magnetic.lash/?hl=tr şu) adresten satın aldım. satın alırken 4 seçenek sunuyorlar. az-orta-çok ve ultra yoğun seçeneklerinden çok olanı seçtim. takılması gerçekten birkaç saniye. gözü rahatsız etmiyor. duruşu son derece doğal. yanılmıyorsam 39.00TL gibi bir fiyatı var ancak bir kaç tane alındığında fiyat düşüyor birkaç süslü toplanıp alındığında kargo da fiyata daha cazip olabilir. instagramda görüp merak eden süslüler , ben denedim beğendim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

  23 ekim 2017 13:17

  2. nasıl takıyorsunuz bunu kızlar altını oturtsam üstü oturmuyor gözümü çıkaracağım takarken :(

  16 temmuz 2018 15:55

  3. hevesim kırılmadan önce ben de almıştım.

  benim aldığım en küçük- az olanıydı. gözde hafiften ağırlık hissi oluşturuyor.bir de tam kirpik dibinden takıldığı için sürekli kullanımda kirpiklerin, mıknatısların arasında sıkıştığı için yıpranmarak dökülmesine sebep olacağını düşünüyorum.

  16 temmuz 2018 16:13


  4. Ne kadar uğraşsam da istediğim sonucu elde edemedim. Kirpiği dibe takıyorsun 10 dk sonra kirpiğin ucuna doğru kayıyor ve iç tarafa da takıldığı için gözümün önünde karartı oluyor rahatsız ediyor. cıks sevmedim

  16 temmuz 2018 19:08 16 temmuz 2018 19:11

  5. mara'nın orta yoğun olanını almıştım. birkaç sefer tak çıkart yapınca elim alıştı. takmakta çok sorun yaşamıyorum yalnız çıkartmak zorluyor beni. çünkü maskara sürdüğüm kirpiğe takarsam çıkartırken ellerim ve takma kirpik boyanıyor, kendi kirpiklerim dökülüyor. maskarasız takarsam bu sefer istediğim görüntüyü elde edemiyorum. gene de takacaksanız maskarasız olmanızı tavsiye ederim. takınca da olabildiğince dipten takmanız gerekiyor, eğer yeterince dibe takamazsanız mıknatıslar belli oluyor, çok dibe takarsanız da gözünüzü rahatsız ediyor. kısacası ben bu ürünü kullanışlı bulamıyorum, bunun yerine takma kirpik takın daha iyi.

  16 temmuz 2018 23:58

  6. hem küçük olanlarından, hem büyük tek bir tane olanlarından var, ikisini de takmayı henüz beceremedim.

  "neden bu kadar uğraşıyorsunuz?" diye merak eden haklı olarak olacaktır. blefarit var. ondan dolayı rimel bile sürmem riskli. eyeliner/takma kirpik için gerekli olan yapıştırıcı mümkün değil. farı da riske atıp denemiyorum bile. hiç değilse özel günlerde mıknatıslı kirpik takarım diye aldıydım ama ı-ıh. *takamadı*

  17 temmuz 2018 00:37

  7. Mıknatısları, takmadan önce üste oturttuğum diğer kirpiği çektiği için takmayı asla beceremediğim takma kirpik. Takmayı başaranlara helal olsun diyorum. Bir de instagram butiklerine vs. 40tl vermeyin, aliexpresste hem kısaları hem uzunları var ve 1dolar ile 3 dolar arası değişen fiyatları var. Kirpik butiklerinin hepsi aliexpressten getirtiyor zaten.

  17 temmuz 2018 11:20


  8. Gratis’ten orta yoğunlukta olanını almıştım bir kaç ay önce. Kutusunu attığım için markasını hatırlayamıyorum. ilk denemede göze biraz zor oturuyor, taktıkça alışıyorsunuz. Almadan önce epey önyargım vardı, doğal durmaz diye düşünüyordum ama yaz tatilimin kurtarıcısı oldu kendileri. Gündüz hiç makyaj yapmadan -kirpiklerim sarı olduğu için mecbur bir kat rimel geçiyorum yalnız- takıyorum, ipek kirpik varmış havası veriyor. gece de rimelle güzelce desteklediğim kirpiklerimin üstüne takıyorum, efsane duruyor. Takma kirpikten daha pratik bence, yapıştırıcı derdi yok bir kere. Gün içinde de “ay sağı solu kalktı mı acaba” diye aynaya bakıp durmuyorsunuz. Fiyatı ben aldığımda 39.90 tl’ydi. ilk gratis alışverişimde extra yoğun olanını alacağım.

  27 temmuz 2018 19:17

  9. yok anam yok. dün watsonsdan lionesse marka olanından aldım. ultra yoğun- yoğun- parçalı seçenekleri vardı. yoğunundan aldım. ama kesinlikle param çöpe gitti. 30 tl idi. keşke o parayla normal bir rimel alsaydım daha yararlı olurdu.

  1.si sadece başta ve sonda mıknatıs var. tam dibe oturmuyor bir türlü. hatta benim gözüme büyük bile geldi. boyu uzun geldi yani.

  sonra sinirlendim kestim parçalı gibi olsun dedim. yine olmadı. çirkin duruyor almayın. o kadar uğraşacağıma kat kat rimel sürsem daha güzel durur.

  ya da adam gibi yapıştırıcılı takma kirpik takın. o da bir seçenek.

  ben beğenmedim bana kullanışlı gelmedi. tavsiye etmiyorum.

  12 kasım 2018 10:27