yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. açık-orta, orta, koyu ve bronz tenlere çok iyi giden aydınlatıcı.

  şimdiye kadar kendime uygun aydınlatıcı bulmakta oldukça zorlandım. mary lou fazla simli ve beyaz geldi. high beam'i dağıtması zordu, muadili w7 night glow kalıcılıkta başarısızdı. stick aydınlatıcılar fondöteni yerinden kaydırıyordu. shimmer brick gündüz kullanımına uygun değildi. strobe cream yeterince göz almıyordu. yaygınca önerilen farlar tenim için fazla beyaz kaçıyordu derken mac indirimiyle birlikte cream color base'de karar kıldım.

  kalıcılığı 6 saat civarında, üzerine soft and gentle uygulandığı zaman gerçekten efsane oluyor(gizlinot: özellikle gece kullanımına uygun). süslülerin de tavsiyesiyle küçük beauty blender'la pıt pıt yaparak uyguladım ve fondöteni kaydırmadan epey doğal bir sonuç elde ettim, hayatımda ilk defa cildime iltifat aldım hatta(gizlinot: cildim içten parlıyormuş)(gizlinot: swh). bronzlaşmayı düşünen süslülerin bakmasını tavsiye ederim.

  benim gibi zaten karma ciltli olduğu için olmadık yerlerde parlayan, bu yüzden aydınlatıcıdan vazgeçen süslüler de bir göz atsın bence. neredeyse toptan vazgeçiyordum bu işten ama matlaştırıcı pudra kullanıp istediğimiz yerden aydınlanmak bizim de hakkımız(gizlinot: swh).

  21 mayıs 2017 13:57

  2. açık ara en sevdiğim aydınlatıcım.

  ben bu ürünle geçen yaz tanıştım, günlerden bir gün mac'te onu bunu mıncıklarken cream color base'lere denk geldim ve tabii ki önce en popüler renk olan pearl'ü denedim fakat o sıra yaz aylarında olduğumuz için ben de istemeden çılgınlar gibi bronzlaştığım için pearl cildimde sapsarı kaldı. sonra gözüme hush çarptı ve geri kalanları da denedikten sonra benim cildimde aralarında en simsiz ve ıslak duranın bu olduğunu fark ettim. bir çılgınlık yapıp hiç düşünmeden aldım, iyi ki de almışım çünkü bu ürünü ne zaman kullansam insanlar cildimin kendi parlaklığı olduğunu sanıyor ve sürekli iltifat alıyorum. hayatımda kullandığım en doğal aydınlatıcı diyebilirim. benim için tek kötü yanı kışın renginin bende şeftalimsi gibi durması oldu ona da şöyle bir çözüm getirdim; hush'ın dibini görmemle gidip bir de pearl'ü satın aldım kış aylarında ikisini karıştırıp kullanıyorum. eğer daha aydınlık bir görüntü istiyorsam alev karslı'dan gördüğüm taktiği uygulayıp panın içine bir damla mac essential oil damlatıyorum ve o zaman gerçekten inanılmaz ıslak gözüküyor.

  benim gibi buğday tenlilerin gözü kapalı alabileceği bir krem aydınlatıcı bence, özellikle yaz aylarında daha bir güzel oluyor.

  21 mayıs 2017 15:52

  3. Simli Highlighter sevmeyenler için biçilmiş kaftan, ıslak ıslak durması ve şeftalimsi tonuyla dibini çok yakında göreceğime emin olduğum çok amaçlı krem aydınlatıcı.shell biraz daha pembemsi ve simli, pearl daha açık tonlu kalıyor yanında. Yaza çok yakıştırıyorum. 

  25 ağustos 2018 14:14


  4. şeftali renginden dolayı cilt alt tonu yeşil ya da mavi değil de pembe olanlara daha çok giden bir ürün.

  kullandığım tek highlighter. kalıcılığı çok iyi. rüzgarlı günde bile en az 3 saat dayanıyor. pahalı ama değiyor.

  28 ağustos 2018 17:15

  5. sanırım tereddüt etmeden kullandığım tek aydınlatıcı. fırça kullanmayı seven biri değilim (her hafta yıkamak için fazla tembelim) bu yüzden allık, bronzer dahil hep krem ürünlere yöneliyorum. ilk olarak bu serinin pearl rengini denemiştim ancak buğday tenimde hiç doğal durmadı. hush’ı da pixiwoo ve lily pebbles sayesinde keşfettim (lily ile zaten ten renklerimiz benzediği için tavsiyelerine çok güveniyorum) aşırı kolay, daima doğal duran, özellikle sıcak tonlu allıklarla muhteşem olan, içten doğal bir ışıltı ve ıslaklık veren bir aydınlatıcı. 

  24 eylül 2018 17:01

  6. bronz tende müthiş iş gören tamamen simsiz bir aydınlatıcı; fakat beyaz tenliler yahut açık buğdaylar için kış mevsiminde biraz fazla şeftali kalabiliyor.

  3 şubat 2019 20:20 10 şubat 2019 10:41

  5

  7. Likit, pudra ve jel aydınlatıcılar denememe rağmen dönüp dönüp yine kendisini alıyorım. Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün. Bir kere çok doğal duruyor. Ben instagram makyajlarındaki gibi ‘ouuww highlighter sürdüm’ görüntüsünden hiç hazetmiyorum. o bakımdan bu ürüne bayılıyorum, sürümü kolay. Ayrıca her gün sürmeme rağmen 1 sene de yetiyor.

  17 nisan 2019 11:36


  8. Şeftali tonlarında bir aydınlatıcı. Özellikle günlük makyajlarda hafif ve doğal bir görünümden hoşlananlar için ideal. Kalıcılığını çok beğendim. Gün boyu yüzümde kalıyor. İçinde sim var ama öyle kocaman değil. Bu yüzden sürekli alıyorum.

  17 nisan 2019 17:47

  9. buğday tenimde rengi belli olmayan simsiz aydınlatıcı. ıslak görünüm verdiğine ben de katılıyorum ama çok belirgin aydınlatıcı görüntüsü yakalamak isteyenleri tatmin edeceğini düşünmüyorum.

  allık/bronzer ve aydınlatıcı birbirine karıştığı zaman grili tuhaf bir renk ortaya çıkabiliyor bazen. toz aydınlatıcıları çok dikkatli ince ince sürecek enerji bulamıyorum artık kendimde. bu yüzden bu ürün beni aşırı tatmin ediyor. rengi doğal, duruşu doğal, dağılmıyor, dudak üstünde de çok güzel duruyor.

  24 nisan 2019 10:37

  10. pearl ile birlikte serideki favori rengim. Ürünü krem allıkla karıştırıp bol bronzer ardından sadece elmacık kemiklerimin üzerine de uyguluyorum.allahım allahım hele ki fotoğraflarda nasıl canlı nasıl ışıl ışıl bir cilt, denemenizi öneriyorum.

  24 nisan 2019 13:42 24 nisan 2019 18:04