yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (3)

  35. Bazı parfümlerin stoğunu asla bulamıyorum acı çekiyorum. Soruyorum soruyorum stok bilgisi vermiyoruz diyip duruyorlar.

  Ağlamak istiyorum sözlük.

  9 haziran 09:25

  34. Hiç buraya bir şey yazmak aklıma gelmemişti ama şu anda go-to parfüm markam.

  Herkes muadili konuşsa da niche parfümlerinin çoğu (erkek ve kadın) evimde var. İnanılmaz hoş sohbet çalışanları dışında, niche serisinde gerçekten orjinal parfüm hissi alıyorsunuz esans oranı gerçekten tatmin edici.

  Alt serisi olan muadillere elim gitmemişti ama yorumları gördükten sonra bakıcam. Önerilere de açığım

  4 haziran 10:45

  33. açıkçası buradan parfüm almayı düşünmüyorum ancak sözlükte yazılanları okuyunca mağazasına da denk gelince keşif için girip niş grup dahil oldukça fazla sayıda parfümünü kokladım ve ilgimi çekmedi. Atomizerı kaliteli gibi duruyordu fiyatı da fena değildi. gözden çıkarabileceğim bir body shop spreyimi doldurmak üzere denemek için aldım. deneyimledikten sonra editlerim. 

  21 mart 08:11


  32. 3 sene önce ilk olarak başka birinin üstünde koklayıp çok sevdiğim tom ford black orchid'i bu markadan almıştım. Gerçekten güzeldi ve aslına benzer kokuyordu. Fakat o parfüme güvenerek aldığım diğer parfümler için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Alien aldım dümdüz bir pudra kokusuydu, chanel chance aldım alkol kokusundan hapşuruk krizlerine girdim. Açık parfüme o kadar para harcadım ki artık orijinal kullanıma döndüm. Üç senede bir tom ford black orchid bir de muscent'ten aldığım hypnotic poision'dan memnun kaldım. 

  26 haziran 2023 08:21

  31. Müşteri hizmetlerini çok beğeniyorum, chloe signature almıştım kokunun orjinalini de kullandığım için biliyordum kokuyu bana verilen paketteki koku alakasız bir kokuydu mağazaya geri götürdüğümde hemen destek oldular ve bana yeni bir kutu verdiler. Parfümleri çok benzer yapıyorlar ama kalıcılık konusunda iyi değil bence ama zaten bu fiyat performansta normal diye düşünüyorum. Çok satılan bilindik kokuları çok iyi yaptıklarını düşünüyorum ama niş parfum sever iseniz buralar sizi çok tatmin etmez.

  25 haziran 2023 21:30

  30. Saç parfümünü kullanıyorum , mor renkte olanı vs bombshell muadili bir koku bayıldım saçım bebek gibi kokuyo

  24 haziran 2023 15:52

  29. Kullandığım parfümler artık birkaç bin lira ile satılır olduğundan beri ucuz ama kaliteli alternatifler arıyordum. dp denedim cildimi tahriş etti, kotonun parfümlerini aldım kalıcılık sıfır, bir de bunu deneyeyim dedim. kesinlikle alkol kokusu yok benim aldıklarımda (hypnose & alien), çevremdeki herkes de aynı şeyi dedi ve bayıldılar. hiçbir tahriş yaratmadı, kalıcılığı da iyi. ülkemizin ekonomisi sağolsun 15 yıldır çalışan bir kadın olarak orijinal parfüm alamaz hale geldim, artık biz mad'den devam...

  20 haziran 2023 11:08


  28. ben bir tane denemek için aldım. bir daha asla almam. diğer açık parfümcüleri kullanabilirim ama bu marka asla.

  aldığım parfüm klasik açık parfümcü alkollü kokusu kokuyordu. deneme için koydukları örnekler farklı olabilir belki. çünkü tester o kadar alkollü kokmuyordu.

  bence promosyonda olan parfümlerini özellikle dandik yapıyorlar ve ucuza satiyorlar. 50 ml veya 100 ml olabilir aldığım, 180 tl idi.

  parfümün orijinalini denemiştim ve açık parfümcüden benzerini alayım bir süre kokusuna bakayım dedim, keşke başka parfümcüden alsaydım 180 tl çöpe gitti.

  19 haziran 2023 10:55

  27. sabah 9'da libre intense'ini sıktım, hala ince ince kokusunu alıyorum. crystal noir muadiline de sahibim, koku kalitesi ve kalıcılığından çok memnunum.

  hatta az önce trendyoldaki 2 al 1 öde kampanyasıyla 100 ml iki adet parfüm aldım. kazan50 koduyla iki tane 100 ml parfüm 180 tlye geldi ki bu dönemde imkansız bir fiyat gerçekten. aldıklarımdan biri victoria's secret bombshell intense, biri armani mania. kör alış yaptım umarım güzel çıkarlar.

  23 mart 2023 16:58

  26. a112 olanının, kendisinde hem orijinali hem de mad versiyonu olan bir arkadaşım vesilesiyle karşılaştırma şansı bulduğum için başarılı bir thierry mugler - alien muadili olduğunu düşünmekteyim. bunun yanı sıra şubesine girer girmez kampanya duyurusu bombardımanına maruz kalabileceğiniz parfümeridir.(gizlinot: yavaş pls)

  28 ocak 2023 14:07

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar