yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (14)
  • medya (6)

  1. İstanbul olan renginden aldım, renk geçişleri çok tatlı ama thermolar kışın daha kullanışlı gibi, yazın sürekli renk degiştirsin isterseniz daylight daha uygun süslüler.

  5 ağustos 2018 18:55

  2. bu kadar kandırmaca bir ürün görmedim. asla renk değiştirmiyor. indirimde almış olmama rağmen çok pişmanım. ben yandım siz yanmayın.

  24 ekim 2018 10:03

  3. süslü'ye yazmak istemiyorum artık ama bu ojeye yazılanları görünce bir düzeltme yapmak istedim. Bu ojeyi yanlış tanıttılar bence.

  "sıcakta farklı renk, soğukta farklı" diye tanıtınca, ben de "ne gerek var?" diye karşıladım diğer herkes gibi; gereksiz ve saçma bir fikir olarak gördüm. oysa bu oje, uzun tırnaklarda gradient denen çift geçiş renkli ojeyi kolay yoldan yapmak için tasarlanmış. tırnak yatağı sıcak, tırnak ucu soğuk olunca o tatlı çift rengi görebiliyorsunuz.

  şurada bir foto yayınladım.

  (link: https://www.instagram.com/p/BppB0y4H0kr/ https://www.instagram.com/p/BppB0y4H0kr/ )

  2 kasım 2018 23:40


  4. Tırnaklarım hatrı sayılır uzunlukta ancak bende o geçiş asla belli olmuyor, tek renk duruyor. Çok ama çok uzun tırnaklı süslüler memnun kalabilir diye düşünüyorum.

  2 kasım 2018 23:58

  5. malibu renginden ne kadar memnun kaldıysam venice renginden hiç hoşlanmadım. ojelerin formülasyonu bile farklıymış gibi geldi. malibu çok kolay kururken venice rengi kurumak bilmedi. venice renginde iki ton birbirine yakın olduğu için güzel bir görüntü oluşturmadı. keşke venice yerine istanbul rengini alsaydım. malibu uzun tırnakta çok güzel bir renk geçişi oluşturuyor. indirimde 11 tl gibi bir fiyata aldım.

  ilgili medya:
  1
  1 ocak 2019 20:56

  6. Venice rengi (beyaz/somon) berbat. Renk değiştirmiyor. Suyun altına tuttum, her şeyi denedim ciks. Tırnaklarım da su an çok uzun bu arada. Ayrıca kurumuyor. Yapısı da berbat. Bunu normal zamanda 20 liraya falan satıyorlar. Yazik.

  18 şubat 2019 20:10

  5

  7. Tırnaktaki ombre görüntüsüyle aşık olunası ojelerdir. Paris ve Tokyo kesinlikle en hakkını veren ve en güzel renkleri. İstanbul ve Malibu renkleri de güzel ancak değişimlerinin Paris ve Tokyodaki kadar belirgin olduğunu düşünmüyorum. Bu kadar güzel ojelerin yanında Venice ise tam bir hayal kırıklığı. Sıcaktaki hali ile soğuktaki hali arasında max. 1-2 ton fark var. Renk değişimi asla belli olmuyor. Ayrıca yukarıda saydığım renklerden yapısı kesinlikle farklı. Yukarıda saydığım renkler hemen kururken Venice rengi asla kurumuyor. Üzerine oje kurutucu ile bile kurumuyor. Diğer renklerin sürümü çok kolay ve pürüzsüzken Venice rengi dalga dalga oluyor, kalın ve yoğun bir yapısı var. 

  Kısacası Venice rengi hariç muhteşem olan seridir. Ama Venice rengi kesinlikle parasını hak etmiyor ve kullanışsız. Venice rengini ne kadar beğenmediysem serinin diğer renklerini de bir o kadar seviyorum ve tavsiye ediyorum.

  12 mart 2019 21:56


  8. Normal fiyatını fazla bulduğum için daha önce almadığım hazır bime indirimli gelmişken malibu ve miami renklerini aldığım ojelerdir.Normalde miamiyi (gizlinot: Sıcakta beyaz soğukta somon)daha çok beğeneceğimi düşünmüştüm ama malibu (gizlinot: Sıcakta açık gri soğukta gül kurusu)renklerini çok daha güzel belli etti.Tek katta çok belli olmuyor.İki kat sürmek gerekiyor.Ama çabuk kuruyor.O açıdan sorun çıkarmıyor.Bunun yanında malibu sıcakta açık gri olduğu yazarken aslında öyle değil daha çok beyaz gibi soğukta ise gül kurusu değil mor gibi.Ama sorun değil böyle de tatlı :) Miaminin renkleri çok yakın olduğu için geçişler fazla belli olmuyor.Almayı düşünen varsa malibuyu tavsiye ediyorum süslüler

  ilgili medya:
  1
  13 eylül 2019 23:07

  4

  9. malibu rengini 5 liraya bimden aldım geçen günlerde. sıcakta gri ,soğukta gül kurusu rengi oluyor elimde. genel olarak gri duruyor parmağımda sıcakkanlı biriyimdir keh keh. demin yüzümü yıkayım dedim, pembe oldu soğuk suyu görünce. hemen geçti ama. ombre olmuş bazılarında ama ben daha denk gelmedim. sürümü kolay baya hemen de kurudu. ama tek kat sürünce nude oje gibi durdu tırnakta. iki katla daha iyi olacağını düşünüyorum.

  18 eylül 2019 13:04

  3

  10. İki yıldır falan eğlenmek istediğimde kullandığım ojeydi memnundum, bime ucuz gelincede birçok rengini aldım ama bozuk mudur nedir hiç eskisi gibi olmadı Bilmiyorum bu durumu başka yaşayan var mı ama aklımda bir soru olarak kaldı, bir ara fotoğraflarını da yükleyeceğim.

  19 eylül 2019 01:15