yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (14)
  • medya (5)

  1. Şimdiye kadar gördüğüm en kalıcı ruj.

  ekleme: Geçen yıl bu girdiyi ruby tuesday rengi için yazmıştım. Sonrasında aldığım burnt caramel ve pink brandy renkleri onun kadar kalıcı olmasa da güzel rujlar. Sabah kahvesini, öğle yemeğini atlatıyorlar.

  14 ağustos 2014 20:15 9 ekim 2015 15:36

  2. bittikçe bir daha aldığım kalıcı rujum.

  825 numara, pink brandy, rengini günlük makyajımda kullanıyorum. Açık buğday tenimde dudaklarıma hafifçe pıt pıt yaparak sürdüğümde çok hoş, hafif şeftali - pembe arası bir renk veriyor. Ayrıca öyle parıl parıl abartılı bir renk değil ve dudaklarımın kuruluğunu ortaya çıkarmıyor. Günlük kullanım için oldukça uygun.

  Bazen yanaklarıma çok azıcık sürüp dağıtarak, allık olarak kullandığım da oluyor işte o zaman sabahtan akşama kadar yanaklarımdan rengi gitmiyor. Çok kalıcı çok. (ybkz: swh )

  22 eylül 2014 23:34

  3. indirimde öylesine pink brandy rengini aldığım ve duruşu olsun, yapısı, kalıcılığı her şeyine bayıldığım ruj. kalıcılık kısmının altını çizmek istiyorum özellikle. başka bir indirimde başka renklerini de toplayıp eve getiririm ben bunun.

  30 ocak 2015 19:35


  4. geçen hafta watsons indiriminde 745 burnt caramel i aldım ve çok da memnun kaldım çizgi çizgi görünmüyor çok doğal bir renk ve biraz da karamel kokusu var sanki çok hoşuma gitti :)) yanlız fiyatı fazla hakikaten yüzde 50de olmasa almazdım

  12 mart 2015 21:24 18 mart 2015 20:47

  5. her rengini tavsiye ederim. Yapısı sürümü çok güzel yumuşacık kokusu bir harika.

  4 nisan 2015 23:04

  6. yılbaşında 200 calori maskara ile birlikte 30 liraya geldiği için almıştım. pink brandy rengi. hiç araştırmadım, o renkten bende yok değişiklik olur diye yuvarlayıverdim. lakin bir sürdüm, hem rengi bana çok güzel gitti, tam baharlık, hem yapısı çok güzel. kalıcı ve yumuşacık. dudağı kendisi nemlendiriyor. kokusuna ben pek bayılmıyorum ama dudakta kokusu kalmıyor. severek kullanıyorum. diğer renklerine baktım ama içlerinde sim vardı bariz. bu renk en meşhuru oluyor sanırım.

  4 nisan 2015 23:58

  7. (link: http://makyajdananlamayankiz.blogspot.com.tr/2014/09/max-factor-colour-elixir-giant-pen-stick.html pen stick) versiyonu da en az ruj versiyonu kadar kalıcıdır efenim.

  5 nisan 2015 19:54


  8. Burnt caramel rengini edindiğim, şık, altın ambalajlı ruj serisi.

  öncelikle yapısına bayıldım. İncecik, yumuşacık ve buna rağmen şaşırtıcı bir biçimde "sheer" değil, gayet opak bir ruj. Sürerken dudaklarınızda yağ gibi kayıyor, ufak tefek kurulukları belirginleştirmiyor ve sürdükten sonra çok hafif kuruyup satin-mat bir bitiş sağlıyor. Kalıcılığı iyi ama yemek yerseniz iş değişir tabii.(gizlinot: swh) tadı güzel değilse de(gizlinot: krem gibi :D) kokusu çok hoş bence.

  Bendeki rengi her sürdüğümde dudaklarımın rengine göre bir tık farklı görünebiliyor. Bazen daha karamele dönük, bazen kahvemsi nude'a, bazen de kiremitimsi durabiliyor ama her halini çok sevdim şahsen. Çok pembeye kaçmayan her allığa yakışabileceğini düşünüyorum.

  İndirimde belki bir rengini daha alabilirim zira çok beğendim. keşke almak için bu kadar düşünmeseydim dedim.

  9 ekim 2015 14:59 9 ekim 2015 15:29

  9. rujun ambalajı mükemmel gerçekten çok şık duruyor. ben burnt caramel ve scarlet ghost renklerine sahibim. herkes kalıcılığından bahsetmiş ancak bana sorarsanız o kadarda kalıcı değil, 2-3 saate yok oluyor benim dudaklarımda. scarlet ghost rengini çok kullanmıyorum. burnt caramel günlük kullanım için daha uygun, yalnız bu ruju sürdüğümde kimse dudağımda ruj olduğunu anlamıyor tıpkı benim dudağım gibi. demin tek üst dudağıma sürdüm aradaki fark yok denecek kadar az. kokusu bana tipik ruj kokusunu hatırlatıyor hani annelerimizin ruju vardır ya çocukken sürdüğümüz hah işte tam aynısı(gizlinot: bir tek ben mi o hafif karamel kokusunu hissetmedim acaba).

  9 kasım 2015 14:15 9 kasım 2015 15:37

  10. Kalıcılığı beni korkutan rujdur. Yemek yemeden önce rujumu hafiften silerim ,yemek yerken dudağımdaki ruju düşünmem, haliyle kenarlarda çizgi olarak kalır ruj. Ancak bu ruju sürdüğümde öğle yemeği ve kahveden sonra aynaya baktığımda sadece iç tarafının silindiğini gördüm. Dudak makyaj temizleyicisiyle de tam çıkaramıyorum. O kadar kalıcı. Yapısı ve kokusu da çok güzel. Tek katta rengini tam verdiği için de kolay kolay bitecek bir ruja benzemiyor.

  19 aralık 2015 12:31