yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (9)
  • medya (2)

  1. maybelline'in kendi sayfasındaki kırmızı ruj seçme şeysi sonucu şahsıma çıkan ruj. sonra merak ettiğim için gratis'e gidip deneyeyim dedim ve sanırım aşık oldum. o kadar güzel yakıştı ki, bu kadarını beklemiyordum - hatta testi saçma bulmuştum. pembe/nötr alt tonlu tene sahip olan ve mat ruj sever bacılarım bir şans versin bence. sürüp sürüp mutlu oldum bugün. hiç böyle bir cümle kuracağımı tahmin etmezdim ama hayatımın kırmızısı olabilir.

  (link: https://i.ytimg.com/vi/aWxBwFMiihk/maxresdefault.jpg şurda) oldukça güzel bir kadında duruşunu görebilirsiniz.

  (link: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/43/fd/5f/43fd5fe5040396d1f1f11a8802219d62.jpg burada) da russian red ile karşılaştırması var, bende olmadığı için swatch yapamayacağım. fakat çok güzel lan.

  maybelline rujlara (gbkz: maybelline color sensational 315 rich plum ruj) dan beri mesafeliyim, çok yağlı çünkü. hakikaten tereyağı sürmüşüm gibi duruyordu. ama mat serisi güzelmiş gerçekten.

  güzel demiş miydim?

  tanım: mavi alt tonlu harika bir kırmızı.

  14 nisan 2016 01:10 14 nisan 2016 01:13

  2. Soğuk alt tonlu orta ton kırmızı ruj. Sanırım Russian Red muadili imiş fakat elimde olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum.

  Öncelikle kendisinin ilk kırmızı rujum olma şerefine eriştiğini belirtmek isterim (gizlinot: swh) Kırmızı rujun insanı güzel gösterdiğini niye söylemediniz ? :(

  Gerçekten çok güzel bir kırmızı. Soğuk alttonlu olduğundan sanırım tenimle bütünleşti. Sürümü çok rahat, kremsi bir yapısı var. Haliyle bir golden rose velvet matte serisi matlığı vermiyor. Fakat asla parlak bitişli değil. Daha çok kadifemsi bir matlığı var. Rujun yapısı çok güzel, benim çölden hallice dudaklarımı bile lipbalm olmadan germedi bu konuda gerçekten çok mutlu etti. Ambalaj açısından standart yani çok bir yorumum yok diğer color sensational serilerine kıyasla kapağın mat oluşu hafif bir karizma katmış diyebilirim. Günlük kullanım için uygun olduğunu düşünüyorum. Dişleri beyaz gösteriyor, en önemlisi de ruj dudakta parçalanmıyor. 3-4 saat kadar bir şey yiyip içmeden gayet güzel idare etti. Tazelemesi kolay fakat yapısı yumuşak olduğundan kesinlikle bir dudak kalemi müdahalesi gerekiyor. Ben aşağıdaki görselde Emily 206 kullandım ama ne kadar uyumlular bilemiyorum elime geçen tek kırmızı kalem bu oldu (gizlinot: swh) Ben yurtdışından edindim fakat az önce baktığım kadarıyla gratis bayram indiriminde 12 küsür liraya denk geliyor. Çok uygun fiyatlı, çok güzel bir ruj.

  (link: https://cdn.suslusozluk.net/gorseller/29110_5094_1473156652_4f01b9.jpg Bu da dudaklarımda duruşu)

  6 eylül 2016 13:20 6 eylül 2016 22:44

  3. İlk kırmızı rujum. Kesinlikle mat ve yumuşacık. Nötr alt tonlularda mis gibi duruyor. Bunca zaman mesafeli yaklaştığım kırmızı rujla artık barışmış bulunmaktayım. Deli gibi de önerilir. Ya henüz tam bilinmiyor ya da burada hakkı verilmemiş.

  27 aralık 2016 22:35 18 ocak 2018 16:10


  4

  4. Russian red'e muadil değildir.Daring ruby daha sıcak, daha kremsi bitişe sahipken; russian red buna kıyasla daha soğuk/nötr daha mat bitişli, daha az kremsidir. Fazla kremsi olması bana her an bir yerime bulaşacakmış hissi veriyor ama çok uzun süre kullanmadım o yüzden o konuda yorum yapamayacağım.

  10 mart 2017 10:23

  5. Kırmızı rujlara epey mesafeli beni, testerını denememle kendine aşık eden ruj. Soğuk alt tonlu, mat ama dudağıma çimento sürmüşüm gibi durmayan bir yumuşaklıkta. Kendisine uyan bir dudak kalemi arayanlar için belirteyim; dudaklarımı çerçevelemeden nemlendirici bile süremediğimden(gizlinot: swh) girdiğim arayış sonucu, Flormar waterproof liplinerlardan 205 numarayla gayet güzel uyduklarını keşfettim.

  22 ağustos 2017 10:34

  5

  6. Mükemmel kırmızı !..

  Net bir kırmızı olmasına rağmen sürümü çok kolay, dudakları rahatsız etmiyor ve çok fazla kurutmuyor, kalıcılığı şaşırtıcı derecede başarılı (4-5saat). 

  Eğer masmat bir görüntü istiyorsanız ruju ilk sürdüğünüz vakit dudaklarınızda ışıltı göreceksiniz.

  Peçeteyi öptüğünüzde arzu ettiğiniz matlığı elde edeceksiniz.

  8 aralık 2017 22:01

  7. Maybelline’in bu serisi zaten mat deniyor ama daha çok saten bitişli, yumuşacık oluyor. Kokusu muhteşem olan, ayrıca da kendime çok yakıştırdığım bir renk. Soğuk alt tonlu tam bir kırmızı. Kullanmayı çok seviyorum. En sevdiğim kırmızı ruj. 

  18 mart 2018 00:42


  8. Russian red'e muadil gösterildiği için aldım gerçekten öyle midir bilemiyorum. Hergün tebeşir yapılı flormar 205 sürdüğüm için bana tuhaf hissettirdi. Çok yumuşak, güzel kokulu falan ama ne bileyim her an her yere bulaşacak gibi hissediyorum.

  28 nisan 2018 15:56

  9. Kremsi rujlardan pek kalıcılık beklemiyorum, bu ruj da böyle. Bayağı kremsi, sürümü çok kolay. Öpmeye pek dayanıklı değil, bulaşıyor. Rengi mükemmel, tam opak ve dalgalanma durumu yok. Dişleri sarı göstermiyor ve pembe alt tonlu tenimde güzel durdu. Russian Red rengine oldukça yakın ayrıca.

  14 haziran 2018 20:04

  5

  10. Rengini çok sevdiğim bir diğer kırmızı rujum. Seriden 965'i daha çok sevsem de daha koyu bir kırmızı sürmek istediğimde bu ruju tercih ediyordum. Dum diyorum çünkü ne yazık ki kaybettim. Benzer renkli bir rujum daha bulunuyor L'Oreal J Lo ile çok benziyorlar o yüzden yenisini almamıştım fakat o ruj bulunmasaydı kesinlikle tekrar alırdım hatta j lo biterse bunu alabilirim indirimde. Haliyle kaybettiğim için ne yazık ki medyaya ekleme yapamıyorum umarım bir yerlerden çıkar ve kendisine kavuşurum.

  3 ekim 2018 12:34