3.1
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • oylar (9)
  • medya (1)

1. Türkiye'ye yeni gelen maybelline kapatıcısı. Bu kapatıcı için heyecanlanmamın sebebi her ne kadar görüntü itibariyle (gbkz: tarte shape tape kapatıcı) ile benzer olmasalar da muadillermiş. Deneyen birileri olursa buraya yorumlarını yazsın bakalım meraklardayım ^^

15 haziran 2017 01:49

2. hazır indirimdeyken hemen bir adet edindim. fair rengi olmadığı için çekinerek medium rengini aldım en kötü corrector olarak kullanırım diye ama hiç gerek kalmadı. Teninizle bütünleşiyor ve o turunculuk kalmıyor. Tek sorunu çizgilere dolması, onu da üstünden pudra ile geçerek hallettim. Orta-üst kapatıcılıkta, true match gibi koyu kıyamlı değil, correctorsız bir ponçik sürmek bile baya tüm göz altımı nötrledi ve aydınlattı.

Özetle ben baya beğendim. Fiyatı da indirimde 20 TL gibi bir şeydi. Çıkın çıkın alın.

21 haziran 2017 11:12

3. türkiyeye gelen renkleri 20 light ve 40 medium süslüler yanlışlık olmasın.

28 ağustos 2017 16:58


4. Buğday tenliyim, 40 medium rengi bana tam oldu.

Göz kremi sürmeden kullanılmaması gereken bir kapatıcı çünkü çok kuru bir yapısı var. Dört saat önce turuncu corrector'ın üzerine uyguladım ve pudrayla sabitledim. An itibariyle hafif grileşip çizgilere dolarak beni daha yaşlı gösteren göz altlarıyla karşı karşıyayım.

Yarın bir de ürünü daha fazla kullanıp pudrayla sabitlemeden deneyeceğim. Burayı güncellerim.

gecikmeli edit: Ürünü fırçayla değil de ıslak süngerle yayınca ve pudrayla sabitlemeyince grileşme problemiyle karşılaşmadım. Tüp bitmeden yeni bir ürün arayışına girmem sanırım.

1 eylül 2017 14:57 25 eylül 2017 12:49

3

5. Light rengini kullanıyorum bir süredir rengini ve kapatıcılığını sevdim ama yapısından ve ambalajından hoşlanmadım. Yapısı çok kuru olduğu için hem gözaltlarını çöl yapıyor hem de hemen yedirmeniz lazım anında sabitleniyor dağılmıyor. Ambalajıda kesinlikle hijyen açısından iyi ama hep aplikatörlü kapatıcılara alıştığım için belki de ayarlayamıyorum ne kadar ürün alacağımı ya az ya çok oluyor.

1 eylül 2017 17:15

6. Almanya'dan 30 light/medium rengini aldığım concealer. Sivilce lekelerimi kapatmak amacıyla aldım. Yoğun bir yapısı var, o sebeple göz altlarımda denemedim. Sivilce izi kapatma konusunda bence başarılı, az bir miktarı tıp tıp sivilcenin üzerine sürüyoruz, ayrıca yeşil renk kızarıklık karşıtı kapatıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Tüp şeklinde olması da benim gibi ergenliğini adeta bir kez daha yaşayan ve lanet yetişkin aknelerini kapamaya çalışan süslüler için hijyen açısından çok iyi.

1 eylül 2017 20:00

7. şeker gibi, bal gibi bir kapatıcıdır ama nasıl davranacağınızı bilmeniz lazım. ben süngerle dağıtamadım. fırça desen iz bıraktı, çünkü kendisi koyu kıvamlı, çabuk kuruyan bir kapatıcı. ee napcaz şimdi, parmaklarımızla uygulayacağız. en güzel parmak ısısıyla dağılıyor. üzerine pudra geçmeye gerek kalmıyor. ama kuruyana kadar -ki çok çabuk kuruyor- kafayı hafif aşağı doğru eğersek çizgilere dolmaz. ben illa pudra süreyim diyorsanız, DEMEYİN! grileştiriyor, çizgi çizgi duruyor. benim bu aralar uykusuzluk, kötü beslenme kaynaklı utanmasa yanaklarıma kadar inen kopkoyu morluklarım var. geçene kadar beni iyi idare edecek gibi. eğer benim kadar kötü durumda değise göz altlarınız, bunu sürüp yüzünüzü yıpratmayın, çünkü çok kuru bir ürün. kullanacaksanız da altına mutlaka krem sürün; benden uyarması.

1 eylül 2017 22:19


8. çok kapatıcı bir yapısı var ancak sanki çok pudralı, benim cildim yağlı-karma; göz altlarım da kuru değildir ancak o kadar kuruttu ki altına çok yoğun nemlendirici sürüyorum. eğer göz altlarınız çok mor yada kusurlu değilse tercih etmenize gerek yok bence.

2 eylül 2017 17:10

9. age rewind göz çevresinde yağ bezesi oluşumuna sebep oluyor dedikleri için bu ürünü tercih etmiştim ama bu sabah ben de göz çevremde yağ bezeleri fark ettim süslüler :((

ürünü bayram indiriminde almıştım. daha yüzde 1ini filan kullanmışımdır ama kesinlikle bu üründen kaynaklanıyor çünkü göz çevremde kullandığım ürünler arasında tek yeni ürün bu.

19 eylül 2017 17:38

10. Göz altlarımı himalaya herbals göz altı kremi ile nemlendirdikten sonra 40 numarasını corrector olarak uyguluyorum sonra kuruyunca 10 numarasını azıcık sürüp aydınlatıyorum. Bütün gün kalıcı ve çizgilere dolmuyor, çok beğendim.

14 ekim 2017 20:38