yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (54)
  • oylar (48)
  • medya (13)
  5

  54. normalde gloss kullanmazdım, hatta yıllar yıllar sonra aldığım ilk gloss sanırım bu. petal rengini aldım. aşırı bir simi yok. tatlı pembe bir duruşu var. en sevdiğim nokta da yapışkan olmaması. bu glosstan gaza gelip bir de l'oreal'in Paris Brilliant Signature Plump in Gloss'unu aldım ve aradaki yapışkanlık hissi çok bariz.

  fazla ürün gelme meselesini de şöyle çözdüm; sadece alt dudağın ortasına fırçanın ucuyla sürüyorum ve dudaklarımı birbirine sürterek yayıyorum. bazen 2-3 seferde yapmam gerekiyor ama çok vakit alan bir şey değil sonuçta ve taşım temizlemekten daha kolay.

  14 mart 13:08

  4

  53. ben de taffy rengine sahibim ilk defa bu kadar koyu bir renk seçtim çünkü genelde glossları aşırı pigmentli bulmuyorum. şişede aşırı koyu bir vişne çürüğü gibi görünüyor ama dudağa sürünce o koyuluk asla yok yine de bir glossa göre fazlaca renk verdiğini söyleyebilirim. ağrlık ve yapışıklık da yapmıyor. kokusuna bayılıyorum şeker gibi kokuyor. bu arada bence doğru dudak kalemi ile bu trend olan cherry cola lips'i yapabilirsiniz. ben bir de açık rengini almak istiyorum petal ile topaz arasında kalmıştım ama bubble gum ile çok güzel yorumlar gördüğüm için kafam karıştı. bu arada bence normal fiyatını asla haketmeyen bir ürün 300 küsür civarıydı en son mutlaka indirim bekleyin. çünkü zaten gloss olduğu için kalıcı değil ve sık sık tazeleme ihtiyacı duyuyorsunuz. dudakları kurutmuyor bu arada bu çok büyük bir artı. tek eksisi devasa fırçası. çok büyük ve yine çok fazla ürün alıyor. sıyırıp kullanmanızı öneririm.

  8 mart 20:00

  4

  52. ilk olarak rust rengini deneyip çok beğendiğim bir gloss oldu. verdiği parlaklık ve dolgunluk hissine ve renginin canlılığına bayıldım. sonrasında taffy ve topaz renklerini de aldım. taffy çok tatlı bir pembe gibi duruyor, sarı alt tonlu tenimde sırıtmadı pek. içinde hafif mauve'luk da barındıran bir pembe. topaz'ı ise daha kullanmadım ama en çok ondan umutluyum. 

  tek negatif yanı olarak gün boyu kullanım sonrası dudaklarımda ciddi kurutma etkisini gözlemledim hyaluronik asitli olmasına rağmen. bilmiyorum denk mi geldi yoksa gloss'la mı alakalı ama canımı sıktı bu durum. umarım bu kadar kurutmuyordur. 

  8 mart 09:57 8 mart 10:01


  4

  51. Moon ve rust renklerine sahip olduğun glosstur. Çok hafif ve konforlu bir yapısı var. Özellikle rust rengini kendime çok yakıştiriyorum, Pembeler seftaliler nudeları  baskin olduğu piyasada farklı bir renk. Tek sevmediğim yanları aşırı hantal ambalajı. Kesinlikle gereksiz yer kaplıyor.

  21 eylül 2023 15:19

  5

  50. Bu serinin bende birkaç rengi mevcut ve çok severek kullanıyorum. Bu başlıkta bir girdim de mevcut. Yeni çıkan renklerinden 25 taffy ise uzun zamandır radarımdaydı ama kesinlikle stok bulunmuyordu. En sonunda stok yakaladım ve aldım. Bu seri benim için hem lip gloss hem de dudak yağı işlevi görüyor çünkü dudaklarımı gerçekten güzel nemlendiriyor.

  Kabında koyu gibi dursa da dudaklara hafif bir berry rengi veriyor. Pek çok kişi yoğun renk vereceğini düşündüğü için hayal kırıklığına uğramış ama bence böylesi daha iyi. Çok doğal, fresh ve tatlı bir renk. Dudakları hacimli gösteriyor. Kokusu ve tadı bana hiç yoğun gelmedi. Genel olarak beklentimi karşıladı ve çok sevdim. Pek çok yerde halen daha taffy rengi black honey muadili olarak gösteriliyor ve sanırım bu kadar viral olmasının sebebi de bu. Black honey ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok. İkisi bambaşka renkler. Hayatımda gördüğüm en yanlış dupe tavsiyesi bu sanırım.

  16 eylül 2023 17:48

  49. bende 004 silk rengi var. Rengi çok güzel, internet fotoğraflarının aksine pespembe bir gloss değil. Yapısı biraz yoğun ve renkli olduğundan sürünce dudak kenarında birikme yapıyor bazen. parmaklarımla pıt pıtlayınca geçiyor, dudağıma güzelce oturuyor :) İnanılmaz nemlendirdiğini düşünmüyorum ama genel olarak güzel bir gloss.

  26 haziran 2023 16:10

  4

  48. vinyl ink'ten mi, bundan mı alıp bu ayki kozmetik alış verişi kotamı doldursam dedim ve seçimimi yine lifter gloss'tan yana yaptım. silk ile arasında kaldım ama simsiz, pembe-kahve(gizlinot: dudak rengine çok yakın) glossum olduğunu düşünerek bu kez seçimimi elimde hiç benzeri olmayan bol ışıltılı ve renksiz pearl'den yana yaptım. bir tiktok videosunda ışıltısının yoğunluğuna bayılmıştım ve iddia ediyorum: şu ana kadar tek başına bu kadar güzel duran başka bir gloss'um olmadı. meğer serinin underrated elemanı buymuş. başta gümüş rengi ışıltılarının yoğunluğundan dolayı dudak rengimi açacak gibi duruyordu ama dudağımı highlightlayarak etrafındaki kontür çizgisini belirginleştirdi ve başka hiçbir ürüne ihtiyaç bırakmadı. nemlendirici etkisine zaten bayılıyorum bu ürünün. yazın epey hakkı verilecek. ciddi tavsiyedir bu 001 kodlu pearl rengi.

  20 haziran 2023 23:39


  47. bende "moon" rengi bulunan maybelline gloss'u. öncelikle bendeki renginin -moon- içinde büyük simler olduğunu belirtmeliyim. bu yüzden dudakta bi tık ağırlık yaptığını düşünüyorum.

  içeriğine gelecek olursak, hyalüronik asit bulundurması sebebiyle uzun süre nemli dudak vaadi var bu glossun. açıkçası ben altına mutlaka nemlendirici sürmeme rağmen öyle ekstra bir nemlendirmesini göremedim. ama verdiği parlaklık güzel ve kalıcı bir gloss. indirimli fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. mat rujların üzerinde de güzel bir parlaklık sağlıyor.

  16 haziran 2023 21:58

  5

  46. Bubblegum olanından aldım ve çok beğendim. Gloss olduğu için kalıcılığının az olması çok normal. Simli değil ve 2000'li yılların bu ışıltılı hayatı bizzat ben seçtim ışıltısı misali bakanın gözlerini kamaştırmıyor. Çok tatlı bir pembe.

  16 haziran 2023 09:08

  5

  45. Yeni çıkan renklerinden 23 sweetheart rengini aldım. Elimde zaten moon ve topaz renkleri vardı, onları severek kullanıyorum. Bu rengini de kırmızıya çalan tatlı bir renk olduğu için aldım çünkü taffy benzeri renkler elimde lip balm olarak var. Gelgelelim bunu sürünce salçalı makarna yemiş gibi oldum. Sanki yağlı bir yemek sonrası dudağımı silmeyi unutmuşum gibi. Tek başına çok açmadı beni ama başka rujların üstüne denedim çok güzel durdu. Muhtemelen öyle kullanmaya devam edeceğim. Yapısı yine diğer renkleri gibi gayet hafif ve yapışkanlığı ağırlığı vs. yok.

  10 haziran 2023 16:57

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar