girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • medya (0)

55. kadın 37 yaşında evlenince bir an önce doğurmak istemiş kime ne? 2-3 çocuk istiyorlarsa zaten yaşı ilerlemeden doğurması gayet mantıklı.

23 dk önce

54. feminist, tatlı,şanslı güzel susseximiz.

2 saat önce

53. Evet size soracaktı zaten ne zaman hamile kalacağını. Bir haddinizi bilerek ‘eleştirin’ ya .

Gelecek yıl bebeği doğacak olan eski oyuncu, yeni Sussex düşesi. 

bugün 06:48


52. kate sinsisinden daha çok sevdiğim prenses.

edit: ooo kate fanları sıkı çalışmış hahhaah. 

bugün 01:47 10 dk önce

51. hamileliği de her şeyi gibi show olan prenses. bu ne acele demek istiyorum sadece... 

bugün 00:38

50. Mayıs’ta evlenip Temmuz’da hamile kalmak biraz sanki acelecilik zaten senin çocuğun tahta geçmeyecek biraz daha keyfine bak.  kate zaten habire doğuruyor dördüncüyü de yapar. yani evlenmeden önce adını duymamıştım fakat Google da bakınca önceden çok daha iyi giyiniyormuş. bu kadını kim giyindiriyorsa bence kovsun çünkü belli ki seni sevmiyor tatlım. bu arada bildiğim kadarıyla prens harry zaten çocukları çok seviyor kadında 37 yaşında olunca hiç beklemeyelim demişler. 

dün 15:05 dün 15:09

49. "fitting her şeydir"i giydiği potlu elbiselerle gözümüze soka soka öğreten, yeni hamile küçük gelin.

dün 13:33


48. Saray tarafından hamile olduğu duyrulmuş. Iıh geç kaldın megciğim, ben şöyle düğünden 1 hafta sonra falan beklerdim senden bu performansı, helal kız 37 yaşında şak diye hey maşallah ahdjsjdks

Elizabeth ninemin dil altını getirin...

dün 12:35 dün 12:37

47. Çoğunluğun aksine ben çok seviyorum kendisini. Bence çok içten bir kadın. Gülüşü falan çok samimi geliyor bana. 

2 temmuz 01:50

46. nedense bir türlü ısınamıyorum kendisine. çünkü her hareketi hesaplanarak yapıldım ben mesajı veriyor. ayrıca ailesi ve eski arkadaşının hakkında söyledikleri de cabası.

stili için birşey demeyeceğim. kendi gibi olduğunda saçını taramaya tenezzül etmeyip messy bun+ oversize paltolarla takılıyor ciddi davetlere queen letizia of spain'in tarzından "esinleniyor".( ki letizia'nın stilini severim bu arada -kendisini sevmesem de -) zaten ikisinin hikayesi birbirine çok benzer . yıllar süren birliktelik, sonra 1-2 yıl süren evlilik. biri kraliçe oldu diğeri düşeş. umarım meghan letizia gibi sonradan saçmalamaya başlamaz , malum letizianın meşhur bir fotoğraf olayı vardı geçtiğimiz aylarda. elizabeth gözünün yaşına bakmaz.

ayrıca ben kendisinin hamile olduğunu sanmıyorum, harry evliliğin tadını çıkaracağız demişti ayrıca elizabethin 3 ay hamile kalmaması konusunda meghanı uyardığı söylendi. nedeni ağustosta Namibya ya balayına gidecekler. hastalık tehlikesi olduğu için uyarmış.

1 temmuz 20:26