sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (76)
 • medya (4)

76. (link: https://www.instagram.com/p/Bsv1KSHlvCI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=19vjhdynxusz8 Şu videoda) harry sal artık beni meghan diyor adeta.

Kadının sağa sola bakışı bile planlı allahımmm :(

O elin yapıştı oraya bi çek nolur ya bi sende var o göbek aferiiiin. Bu kadar sahiplendiğine göre erkek olacak ajsjdkd

18 ocak 00:01

75. Bence göz alıcı bir kadın. Fakat hareketleri çiğ geliyor, Kate Middleton ile de bir kıyaslama durumu söz konusu oluyor ister istemez. Ve Kate doğuştan prenses gibi duruyor, daha asil, daha zarif bir görünümü var. Meghan da daha asi olduğu için övülüyor ama bence kuralları bilerek ihlal etmiyor, acemiliğinin azizliğine uğruyor gibi.

17 ocak 23:25

74. göbeğini sürekli tutmasına hamilelik içgüsü derdim, kameralar çekemiyor diye sürekli kabanın önünü açmaya çalışmasaydı.

videolarda görünüyor, kadın sürekli kabanının önünü açıyor çeksinler göbeğini diye.

tanım: Sussex Düşesi

17 ocak 13:15

73. bikotbitisort'ün gazına gelip sürekli "buldumcuk" olmakla, hamileliği ile şov yapmakla suçlanan kadındır. haber kaynağı ingilterenin en leş en süprüntü tabloid gazeteleri olan ve sadece hit alacağını bildiği için sürekli kraliyet ailesi ile ilgili paylaşımlar yapan bikotbitisort baktı ki meghan markle'la uğraşmak popüler, o da aynı yolu izliyor.

kraliyet ailesinin iç dinamikleri ile ilgili hiçbir şey zaten paylaşılmıyor, içeriden haber sızdıran olacak da biz de detayları öğreneceğiz. bu bahsettiğim tabloid'ler uydur uydur ipe diz şeklinde haberler yapıyorlar. biz zannediyoruz ki kate ile meghan böyle birbirine vazo fırlatmalı falan kavga etti, bunu bilmemiz mümkün değil. belki birbirlerine bıçak çektiler ama bunu da bilmemiz mümkün değil.

demem o ki, sırf polemik çıksın diye anlamsızca üstüne gidiliyor gibi bir durum oluştu artık. göbeğini tutmasının "oh ne de güzel prensten çocuk yaptım" anlamına geldiğini düşünmek biraz komik geliyor bana.

17 ocak 11:01

72. O değil de kraliyet ailesinde sadece o jenerasyonda doğan ilk bebek prens/prenses ünvanı alabiliyor. Kral ya da kraliçe isterse diğerlerine de prens/prenses ünvanı veriyor yoksa lady/lord olarak ünvan alıyorlar. Kraliçe kate middleton’ın doğacak bütün bebelerine prens/prenses ünvanı alma hakkı vermiş. Meghan markle’dan pek hazzetmediği düşünüldüğü için onun bebesine de izin verecek mi merak ediyorum. 

17 ocak 09:34

71. açıkçası kraliyet ailesinden biriyle evlenmek için kaç sene uğraştığı kariyerini çöpe atıp feminizm naraları atması bana çok çelişkili geliyor. Kendi ayakları üzerinde durabildiğini ve bir kadın olarak kendi karakterini koruduğunu iddia ediyor ama kameralar çekince direkt olarak göbeğini göstermeye çalışıyor, sanki hayattaki tek ve en büyük başarısı buymuş gibi. Kraliyet ailesinden biriyle evlenilince kariyeri bırakmak zorunda olmak saçma ama en azından bunu yapan Kate Middleton etrafta bu kadın gibi prim yapmak için çabalamıyor. Gerçekten görmemiş bir kadın.

17 ocak 06:31

70. Durusuyla bana pozitif bir enerji veren düşes. Hamilelik cok yakisti, gayet zarif görünüyor. Karnı tutma olayi tamamen refleks susluler. Belki o an bebek kipir kipir hareket ediyor, belki bi kac saattir hareket etmedi diye kadin merak ediyor hissetmek icin dusunmeden dokunuyor. Pardesu acma durumu da olur çünkü rahatlamak istersin. Hamilelik karni gobegi yuksek bel pantolona toplamak gibi bir karin degil tas gibi bisey. Ben de kis hamileliği yasadim montumu servisten iner inmez açardim. Kadın hedef tahtası oldu ay harry nin elini bırakmıyor, koluna giriyor, öpüyor. Yani bu kadin karisi sonucta. Simdi hamile diye yok karnina dokundu yok karnini gosterdi. Pardon da ramazan davulu gibi biseyi nasıl gostermesin. Hastanede parti veren yurdum insanı bunu samimi bulmuyor, ironik.

17 ocak 00:55

69. Dalga geçilen karnını tutması değil zaten. Pardesüsü karnını kapattığı anda açıveriyor. Kameraları kontrol ediyor ve onu çekitorsa karnını tutuyor

16 ocak 19:31

68. kraliyet ailesine uygun olmayan tavırlar sergilemesinin tamamen göstermelik olduğunu düşünüyorum. bakın ben düşes oldum ama kendimden taviz vermedim gibisinden ama söylemleriyle yaşadığı hayat taban tabana zıt. tabii kraliyet ailesinin tamamen çökertip İngiltere'de devrim yapmayı planlıyorsa bilemem. :d

16 ocak 18:22

67. Ben de diğer süslüler gibi göbeğini tutmasının bu kadar olay olmasına anlam veremiyorum. Yok efendim neymiş, hamile olan ve ilgi isteyen kadınlar göbeğini tutarmış gibi bir sürü laf söylenmiş. Ayıp bence, siz öyle bi kadının yerinde olup üstelik bir de hamile olsanız kim bilir neler yapardınız. Kesinlikle iç güdüsel olduğunu düşünüyorum. Kadın zaten hamile, tüm dünya biliyor niye sana bana daha fazla göstermek için göbeğini açıp okşasın ki? 

Ayrıca ben çok seviyorum Meghan’ı, bazen kraliyet kurallarına uymamasıyla da kendini daha ön plana çıkardığını düşünüyorum. 

16 ocak 13:55