yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (176)
  • medya (8)

  176. makyaj ücretinin 40 bin lira olduğunu duyunca inanamadım. bir doktor almıyor bu ücreti. çok üzücü.

  7 şubat 21:46

  175. Tırnakları o kadar uzun ki kendine ve bir başkasına asla rahat makyaj yapamıyor.Tırnaklarını değdirmemek için ekstra çaba harcıyor.Bir insan, böyle bir mesleği varken neden bu tercihi yapar?Güzel de değil sadece korkunç duruyor sivri protezleri.

  22 aralık 2023 21:13

  174. Melis'in yaptığı makyajları beğeniyorum, yetenekli bir kız. Diyecek bir şey yok. Ancak konuşmaları, üslubu inanılmaz irite edici. Kızda bir olmamışlık var aşırı itiyor insanı.

  7 şubat 2021 16:04 7 şubat 2021 16:06


  173. Ig tv de artık göre göre kusturacak makyaj sanatçısı.

  Maruz kalmaktan usandım buraya linçlemeye geldim.

   Hayır kendall jenner makyajı yapmışsın, bırak kendall'i kuwk showdaki bacılarından birine bile benzememiş. İki tane altın turuncu renk far kullanıp  Gigi inspired make up yazmışsın, milletin kaşlarını uhulayıp saatlerce gigi tenini yakalamak için avuç avuç bronz krem sürdüğü surata kireç gibi pudra sürüp Kasımpaşalı şantöz makyajına çevirmişsin."Kendini

  Güzel hissetme makyajı" ne? "Yılbaşında seksi hissetmek istiyorum makyajı" ne? içerik isimlerine bak.  Bi dahaki şey olsun. "Eniştemin kimonosu tonlarında makyaj".

  tombik (kilosu umrumda değil) diye elli kilo kontür yapıyor bir de doğal makyaj diye anlatıyor ve high end olmayan neredeyse hiç ürün yok. Bin yılda bir. hani beaulis falan beklemiyorum da biraz daha nyx kullansan kiko kullansan ölmezsin. Katlanma bölgesinde tilbury paleti kullanıp uygun Pınar aydınlatıcı bir renk palette olmasına rağmen sadece göz pınarına dokundurmak için başka dior far paleti çıkarıyor. Tamam ablam şelale sende malzemeler. Ya Sephora mağazası büyüklüğünde makyaj koleksiyonu olan tati bile delikanlı gibi "elimde her şey var ama yine de ben essence ın bu bronzını çantama koyuyorum zorunda değilim ama seviyorum umrumda değil." Diyor.

  Düğün gibi çok özel bir gününüzde kendinizi emanet ettiğiniz, sizi hazırlayan insanın eli kadar vizyonuna da dikkat edin. Ben "özel günüm bir kere yaşanacak" diye birilerini  neye kaç para harcarsa harcasın eleştirmem,hakeden birilerine verin ama Bu kadına 2000-3000 bin lira veren akıldan şüphe duyarım.

  29 mayıs 2020 23:49

  172. Dünya koronadan yıkılırken paris'e giden, 14 gün kuralına uymayan insan. Kendini eleştirenleri de kıskançlıkla suçluyor. Daha üzücü olan ise dün evden çıkıp tırnaklarını yaptırmaya gitmesi ve riske girmesi. bir insan böyle bir dönemde yapılı tırnaklara neden ihtiyaç duyar ya da evde kendi bir oje süremez mi? Ekmek midir su mudur bu tırnaklar? 

  18 mart 2020 21:50 26 ocak 2021 21:13

  171. Şehitlerimize baş sağlığı dileyen şuursuz, cahil insan... vefat etmiş insana baş sağlığı dilendiği nerede görülmüş...

  28 şubat 2020 14:50

  170. İnternet üzerinden randevu sistemi aktif ve kullanılabilir olmasına rağmen, aktif olan platformu kullanmayıp yapılan rezervasyonu "şans eseri" görmüş ve bunu kibarca ve "hızlıca" bir telefon açarak bile değil, whatsapp üzerinden çiçekli emolu mesajlarla bildiren bir işletme. Bakınız Sadece sizin zamanınız kıymetli değil. Ayırdığınız 1 saat için bir sürü para alıyorsunuz. ya madem öyle O zaman o siteden rezervasyonu da kapatın??? Müşteri o siteye giriyor, zaman ayırıyor, belki bir buluşması belki aktivitesi belki daveti var ve gününü ona göre ayarlıyor.. lakin süprizzz? Başka yerden kontrol edilmiş de şans eseri görülmüş de. Müşteriyi ilgilendirmeyen sistemsel problemlerle insanların zamanlarını almaya devam eden bir anlayış. Çok enteresan.

  4 aralık 2019 13:55


  169. freelance çalışan bir make up artist.

  01/12 pazar sabahı için (link: https://houseofmelis.setmore.com/bookappointment house of melis randevu sayfası) ndan kaş şekillendirme ve besleme için randevu aldım ancak aynı ekrandan iptal etme şansım olmadığını fark ettim, instagram'daki houseofmelis sayfasına direkt mesaj gönderdim, dönüş olmadı. Pazar sabahı 09:15'te 09:30'daki randevumun gerçekleşemeyeceğini, çünkü stüdyolarının kapalı olduğunu whatsapp üzerinden yazmışlar. (medyayı ekledim)

  internet üzerinden alınan randevuları göremiyorlarmış, o zaman neden böyle bir sayfa var?

  4 aralık 2019 11:01

  168. İg tvdeki son videodan geliyorum. Bir arkadaşına makyaj yapmış ama ben açıkçası beğenemedim. Makyaj kötü değil ancak melis kendine yaptığı makyajın aynısını arkadaşına da yapmış ve cuma akşamı makyajı demiş. Hele alt göz pınarlarına kalem sürerken sanki o kalemi sürtüyor gibi olması gözümde başarısız gösterdi. Ayrıca kaç kat ten ürünü uyguladı sayamadım. Kendini tekrara bindi umarım gelinlere de hep aynı tarz yapmıyordur.

  18 ağustos 2019 20:15

  167. güzel bir kadın, kendine yaptığı makyajları da başarılı buluyorum ama bi yandan da çok itici geliyor. ınstagramdan takip etmeyi bırak bi videosunu baştan sona izlemeye bile katlanamıyorum, konuşurken şekilden şekile girdiği için. o yüzden takip etmiyorum hiçbir mecradan. 

  17 ağustos 2019 00:20