yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (6)

  70. hitap ettigi kitlenin yaş ortalamasından ve genel maddi yeterliliğinden bir haber olan bir youtuber. 

  kendisini çoğunlukla 12-22 yaş aralığı ortaokul/lise/üniversite öğrencileri takip ediyor ve hepimiz biliyoruz ki melisa’nın maddi olanakları bu kitlenin %1’i ile falan belki eşleşiyordur. 

  ama! kendisi trendyol ile işbirliği yapmış ve ne zaman görsem dudak uçuklatacak fiyatlardaki ürünleri “eğer siz de bundan bi tane edinmek isterseniz yukarı kaydırınn süper indirim varr” diyerek hikayesinde paylaşıyor.

  paylaştığı ürünlerden bir kaçı: yaklaşık 1000 küsür tl değerinde bir kahve makinası, 1500-3000 tl aralığındaki apple watch, 2000 küsür tl değerinde bir bluetooth kulaklık... ne bileyim linki yukarı kaydırıp alabilen varsa helal olsun...

  20 mayıs 23:10

  69. İsmini hiç duymamıştım burda görünce girip bakayım güzel bi kızsa içim açılır dedim.

  Yani... arkadaşlar bunları kim “influencer” ediyor? Normal bildiğin yurdum kızı. Takipçi satın alarak yüzbinler beni takip ediyor havası yaratılabiliyosa biz de yapalım ya yetti gari. Çünkü bu poğaça yanaklıya bildiğin bin basacak çevremde en az 10 tane kız tanıyorum (ben dahil değil. ben bi milyon basarım djdjdjsj)

  Tövbestağfurullah işler hep. 

  20 mayıs 17:49

  68. Bu kız kendini ya çok zeki sanıyor ya da izleyicisinin şempanze iq'suna sahip olduğunu düşünüyor. (saç boyası olayından bahsediyorum. ) Çok ilginç gerçekten. Ayrıca günde 10 tane insta story paylaşıyorsa abartmıyorum 20'si reklam, gına geldiği için bıraktım artık takibi. Ha bir de çok yoğunum çok çalışıyorum herkese ilham oluyorum tripleri beni bitiriyor sadece o değil tüm "influencer" tayfa böyle sanırsın kansere çare buluyorlar... Tek yaptıkları uçak biletleri, yemekleri, otelleri karşılanan yerlere gitmek ve üstüne ürün alıp reklam yapmak...

  20 mayıs 16:07

  67. bugün instagram insanlarını yorumlama günüm, evet.

  bu arkadaş içerik konusunda zerre düşünmeyen, çabalamayan, yenilikçilik ve özgünlük konusunda cogu instagramci/youtubecu gibi rahatina duskun bir insan. hep aynı makyaj, hep aynı salas ve acayip kıyafetler (en iyisi klasik kot üstüne kazak, ki onu da nasıl giyeceğimizi bize öğretmelerine gerek yok, saçmalık). Mekan olarak iyi yerlerde yasiyor ama bunu aktarırken bir insan bu kadar mı bayık vloglar çeker. londrada bir insanın aktivitesiz kalması imkansız yani, vallahi ayıptır söylemesi orada okudum, opera-tiyatro-müzikal-konser-sergi-interaktif etkinlikler yılın 365 günü var yeminle. hem de dünyadaki en iyi prodüksiyonlar. mükemmel yayınevleri ve kitapçılar var bu şehirde. bunları gez göster. eğitimin ingiltere sisteminde nasıl olduğunu anlat, amerikan sistemiyle, isviçredekiyle ve sorup öğrenerek türkiyedekiyle nasıl farkları var onu anlat. bu arkadaş kaç yıldır orda sadece yemek yiyor, zaradan alışveriş yapıyor, ordan oraya uberle gidiyor. yani bi insan elindeki içeriği ancak bu kadar kullanamaz. muhtemelen onu severek takip eden kitle çok küçüktür, ki bunu da kesinlikle anlıyorum. bence yurtdışında okumak, yabancı dilde eğitim almak konusunda insanları heveslendirebilirse çok iyi. ama ne yazıkki bu konudaki videoları da çok çok çok az ve orda da zerre öğretici bilgi-içerik yok. kelimeleri agzinda yuvarliyor sadece.

  eğer kendisini 12-15 yasındaki kızların sevmesini yeterli görüyorsa böyle devam etsin. bomboş ürün lansmanı etkinliklerine katılmak hayatın anlamı olmamalı, başka şeylere ulaşma imkanı varken bunlari yapıp insanlara da bu konularda bilgi vermeli diye düşünüyorum. yoksa neden onu izleyelim?

  20 mayıs 12:31

  66. İnsanları aptal yerine koymaya neden çalışıyorsun Melisa ? Çok komik ya, şark kurnazı demiştim, ama şu son yaptığı daha da komik, bari unutulmuş gibi yap, yalanını daha da ortaya dökme.

  20 mayıs 00:21

  65. Hiç takip etmediğim bir YouTuber. Saç boyama (Mış gibi yapma) olayını akışta okumuştum. Az önce de instagram keşfete fotoğrafı düştü, profiline bakıyorum falan fotoğraf paylaşmış bakın boyadım diye. “Amacım renk değiştirmek değil parlaklık kazandırmaktı.” Demiş. Bana komik geldi çünkü ben o boyadan iki üç kutu kullandım ve gayet de renk veren/değiştiren bir boya. Senin amacın sadece parlaklık kazanması diye boya saç maskesi etkisi yapacak değil ya. Garip.

  19 mayıs 22:40

  64. İnsanlar saçlarını boyamadığını söylediğinde , kimseye açıklama yapmak zorunda değilim dememiş miydi? Zaten inanılmadığının farkındaydı ki cevap verdi. Şimdi yeni fark etmiş gibi maskeli saçını atması... insanları aptal zannediyorlar.

  19 mayıs 20:08

  63. saçını boyarken fotoğraf paylaşmış ben hala inanmadım desem dkdkdk çünkü herhangi bir yağ maske yapınca da saç o parlaklığa erişiyor sori not sori melisa

  19 mayıs 18:07

  62. takipçi satın almış olan Instagram kişisi. 176 bin takipçisi var ama fotoğraflarını 2-3 bin kişi beğeniyor. hadi taş çatladın 5 bin olsun. yinede imkansız, en az bi 30-40 bin kişinin beğeniyor olması lazımdı. yorumlar genelde 20 civarı. bu da en az 100- 200 bandında seyretmeliydi.

  yani hanım kızımız botlarla kendini şişirmişte şişirmiş. oh ne güzel 100 lira ver takipçi al, reklamlardan para kazan. bizde salak gibi iş kariyer diye dolaşalım, ad yapmaya çalışalım...

  ekleme : maşallah paylaştığı fotoğrafa göre kuaförlere bin basar. saç boyası asla vücuda, yüze bulaşmamış. asla koyulaşma, ve ilk boya sürüldüğü anda ki krem yapı yok. sanki saç boyası değil de hindistan cevizi yağı sürmüş (!)

  19 mayıs 16:26 19 mayıs 19:36

  61. Ben hala yalan söylediğini düşünüyorum üzgünüm. Özür dileyeceğine hala haklı çıkmaya çalışıyor. ayrıca ece dinç de aynı boyayla boyamıştı saçını. Sadece parlaklık verme gibi bir durumu yok saç boyası bu. Ecenin saçları da yaklaşık aynı tondaydı ve bariz bir değişim görmüştük. Bloggerların milleti kerizlemesinden sıkıldık artık. Ayrıca kullanan bütün arkadaşlarım bu boyanın saçları aşırı derecede döktüğünü söylüyor. O yüzden güvenmeyin derim

  19 mayıs 15:30 19 mayıs 17:23