girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. Makyajlarını beğenmiyorum pek samimiyeti için izliyorum. Nedense cilt makyajı özellikle hep cakey gibi geliyor bana. Videolarda aşırı doğal kendini kasmıyor. Editlerini ise çook başarılı buluyorum beni güldürüyor en azından. Ürün yorumlarına da güveniyorum kötüyse kötü diyor. Kısacası makyaj konusunda kendini biraz daha geliştirse kanalının hızla büyüyebileceğini düşündüğüm tatlı youtuber.

5 ekim 21:58 5 ekim 21:59

5. benimde çoğu videosunu izlediğim, hep uygun fiyatlı ürün kullanan, güzel ürün tavsiyesi veren, içten bir youtuber bence. sanırım işleri biraz büyüttü, İstanbul'a taşındı. reklam yaptığını görmedim açıkcası. önerilerini de baya baya seviyorum.

5 ekim 11:41

4. Ben bu kızı 1 ay önce falan keşfettim ve işsiz olduğum için (gizlinot: Gerçekten) bütün videolarını izledim fhfjfj. Çok samimi bir kız, kendisiyle ve cildiyle barışık olması çok hoşuma gidiyor. Özellikle drugstore ürünler kullanmasıda benim için bir artı çünkü fakirim...

8 ağustos 10:22


3. Akışta kendisini görünce şaşırdığım isim.

Senelerdir youtubeda kendisi amatör bir çekim kalitesi var ama izleyicileri için emek harcayan sayılı youtuberlardan kanal içeriği de nispeten kaliteli. Ben izlemekten çok zevk alıyorum.

Bu arada nedendir bilinmez kendilerine pr paketleri gitmemektedir. Yani markalar nedense bir tuhaf anlamıyorum eften püften instagram bloggerlarına paket yağdır senelerdir youtubeda olan ve azımsanamayacak kadar takipçisi olan kıza yollama. Pes.

8 ağustos 01:38

2. Bu kız çok tatlı ya. Bence çoğu youtuberdan iyi.çok candan,doğal bu ara canım sıkkın ve arkadaşımla konuşuyormuşum gibi geliyor. Canımsın Mervecim ayrıca elmacık kemiklerin yıkılıyor.

14 aralık 2017 21:32

1. golden rose velvet matte rujları swatch videosuyla keşfettiğim coğunlukla makyaj videoları çeken,burda daha önce bahsedilmemesine şaşırdığım tatlı mı tatlı youtuber.bence onu diğer youtuberlardan ayıran en önemli özelliği doğallığı ve komik oluşu ,izlerken baya baya güldürüyo beni.makyaj videolarının da basarılı oldugunu düsünüyorum, genelde uygun fiyatlı ve cruelty free ürünler kullanmaya dikkat ediyor.

kendisini zevkle izliyorum,umarım bu şekilde içtenliğini kaybetmeden videolar çekmeye devam eder :)

edit:ayrıca elmacık kemikleri cok güzel değil mii

ukte sahibi:(yazar: psa)

30 kasım 2017 20:10 7 ocak 23:08