yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (1)

  1. ukteyi veren (yazar: scarlet witch)

  19 şubat 2004 ispanya doğumlu, ingiliz bir ailenin çocuğu, stranger things'in eleven'ı olan aktris. küçük yaşta oyunculuğa başladığından olsa gerek geleceğin natalie portman'ı olarak görülüyor. ben ne oyunculuk olarak ne de tarz olarak portman'la aralarında bir bağ kuramıyorum tabii gelecek zaman ne gösterir bilinmez.

  brown giyim tarzıyla da oldukça dikkat çekiyor. bana kalırsa asla yaşına göre giyinmiyor. bu kızcağızı kim giydiriyorsa acilen bir çocuğu giydirdiğinin farkına varması lazım. zira etkinlik, program vs. kıyafetleriyle yaşından oldukça büyük görünüyor.

  (link: https://www.instagram.com/p/Bfl369yAXBO/?taken-by=milliebobbybrown link 1)

  (link: https://www.instagram.com/p/BfUeNOPgdE-/?taken-by=milliebobbybrown link 2)

  (link: https://www.instagram.com/p/BeeRZltA0hZ/?taken-by=milliebobbybrown link 3)

  (link: https://www.instagram.com/p/Bae7cHmHURS/?taken-by=milliebobbybrown link 4)

  28 mart 2018 16:19 29 mart 2018 16:27

  2. Bu bebeyi dazlak kafasıyla Stranger Things'te izlediğimde rolün güzelliğinden olsa gerek bi sempati beslemiştim. Ne zaman ki E! de kırmızı halı röportajını ve pozlarını gördüm bir antipati oluştu. Çocuk gibi olması gereken yerde aşırı bir şuhluk aşırı bir ego gördüm. Bakalım takipteyiz. Toplasın kendini.

  28 mart 2018 16:46

  3. stranger things dizisinde tam yaşını yansıtırken gerçek hayatta öyle büyük duruyor ki. cidden bu kızı kim giydiriyor? yan yana dursak küçük kalırım yanında. 

  oyunculuğunu beğeniyorum, mike’la aşırı tatlılar dizide.

  28 mart 2018 18:35 29 mart 2018 13:29


  4. her türlü sosyal platformda ve medyada gereksiz derecede göklere çıkarılan aşşııırı overrated aktris. oynadığı diziden de hiç hoşlanmadığımdan ekstra antipatik geliyor bana.

  28 mart 2018 18:35 ed.29 mart 2018 09:08

  5. Herkesin belirttiği gibi ben de kendinden büyük gösterilmesine uyuz oluyorum. Piyasada hiçbir çocuk çocuk gibi durmuyor zaten bir farkı olsaydı keşke. Onun dışında oyunculuğunu beğeniyorum ben eleven kolay bir rol değil bence. Mike'la uyumlarını çok sevdiğim için içimden hep keşke finn'le olsa diyordum bana soran varmış gibi :) şimdi jacob sartorius isimli bir şarkıcıyla beraber, o da 15-16 yaşlarında galiba.

  Çocuk olduğunu fark edene kadar 18 yaşına gelecek zaten, ondan sonra yaşına uygun giyinse ne olur giyinmese ne olur...

  Natalie Portman'a da sadece görünüş olarak benziyor onun dışında oyunculuk falan alakaları yok.

  29 mart 2018 09:57 29 mart 2018 09:58

  6. erken şişirilmiş ve erken patlayacak bir balon. bu kadar yetişkin gibi davranması ve göklere çıkarılması normal değil, sonunu pek iyi görmüyorum.

  29 mart 2018 12:42 29 mart 2018 12:43

  7. yaşına göre giydirilmeyen ve yaşına göre davranmayan, erken olgunlaştırılan çocuk yıldız.

  danışmanları,modacıları yada pr grubu bu kızı yanlış yönlendiriyor/kullanıyor. çocuk yıldızların, özellikle kız çocuklarının over sexualization durumlarına maruz kalması yeni bir şey değil. fakat bu kızın fotoğraflarını her kırmızı halıda, dergi kapaklarında, moda defilelerinin davetlerinde gördüğümde resmen istismar var, bu child abuse diyorum. beni rahatsız ediyor.

  29 mart 2018 13:46


  8. sigma & birdy - find me klibine inanılmaz yakıştığını düşünüyorum.

  30 mayıs 2018 15:17

  9. oyunculuk konusunda kesinlikle çok başarılı ama ben de kendisine antipati duyanlardanım. henüz ismini sosyal medyada hiç aratmamışken, daha ilk bölümde performansını gördüğümde oyunculuğunun ne kadar başarılı olduğunu düşünmüştüm zaten. ama sosyal medyada baktığınızda çok farklı bi profille karşılaşıyorsunuz yaşından en az 15 yaş büyük biri gibi giyiniyor. makyaj yapıyor. 10da demiyorum bakın. kadın gibi giyinip makyaj yapıyor çünkü.bana çabuk büyümek zorunda kalmış değil de çabuk büyümek istemiş gibi geldi daha çok ve ailesinin bu duruma müdahale etmiyor olması asıl eleştirilmesi gereken nokta. nerden bileceksiniz derseniz e sonucu görüyoruz değil mi?

  antipatik gelen kısmı da biraz şımarık ya.

  instagramdaki (link: https://www.instagram.com/p/BLqxW_1B1ty/?taken-by=milliebobbybrown şu) paylaşımından dolayı böyle bir kanıya varmıştım ben. diziye sonradan katılan hemcinsi olan diğer çoçuk oyuncunun ve dizide onun abisini canlandıran kişinin fotolarını "özür dilerim paylaşamadım ama bu hafta gerçekten çok yoğundum! sadie sink ve dacre montgomery i tebrik etmek istiyorum! eminim diziye büyük değer katacaksınız!" gibi bir notla instagramda paylaşması bana fazlasıyla itici gelmişti. üstüne mi vazife yani anlamadım ?

  ilgili medya:
  1
  31 mayıs 2018 13:45

  10. ilk diziye başladığım dönem oyunculuğuna bayılmıştım ve hayranlık duymuştum başarısına. sonradan popüler oldukça. 30 yaşında kadın gibi giyinmesi, yaşına uygun olmayan makyaj tarzları ve ukala tavırlarla sinirimi bozdu. hele bir de sevgilisiyle paylaştığı öpüşme fotoğrafından sonra başımdan aşağı kaynar sular döküldü gerçekten ailesi kızının geleceği için hiç endişelenmiyor mu merak ediyorum. ilerde lindsay lohan vakası olabilir. birlikte rol aldığı diğer çocuklarda en az onun kadar popüler ama hiç biri böyle yaşının üstü davranmıyor.

  1 haziran 2018 02:44