girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. Akasya AVM ' de karşıma çıkan tatlış giyim mağazası Ürünleri uygun ve orta kalite. Online satışı yok fakat modellerini internetten görebilirsiniz.

Ukte sahibi : (yazar: pembe ege kedisi )

16 şubat 2016 03:30

2. Eskiden bornova forumda var olan mağaza. Yerine şaka gibi adil ışık açıldı. Muadil gördülerse demek ki... (gizlinot: river island da vardı topshop da )

16 şubat 2016 06:02

3. Forever new, h&m den sonra en sevdiğim kıyafet markası. Ürünleri orta kalitede. Akasyadaki mağazası kapanmadan önce ordan indirimli çok uygun fiyatlara etek, tulum alabiliyordum. Özellikle petite bölümü benim için kurtarıcıydı. (gizlinot: boyum 155)

Ülkeden çekildiğini duyunca çok üzüldüm taki online sitesini keşfedene kadar. Şimdilik yazlık olarak bir şeye ihtiyacım yok ama kış için yine petite bölümünden tulum satın almayı planlıyorum. En sık giydiğim şey tulumlar. Az önce de internet sitesine girip shipping ücretini kontrol ettim. standart shipping türkiye içn 10 pound. Her ne kadar bu rakamı pahalı bulsamda, uygun fiyatlı etek ve tulum alışverişlerim için yine bu markayı tercih edeceğim.

22 temmuz 2016 23:50


4. Kışlık ürünlerini çok beğendiğim marka. Tr'de fiyatları biraz tuzluydu. Mall of istanbul şubesine gidiyordum ama kapandı. Mall of istanbul debenhams içerisine alındı. Ne zamandır gitmedim mağazalarındaki kadar ürün çeşitliliği vardır umarım.

23 temmuz 2016 03:34

5. Başlık niye hortladı ya trden çekilmeleri şerefine bi kendimi kesip geleyim en iyisi...

Şu zamana kadar aradığım her şeyi bulabildiğim, tam benim tarzımı yansıtan marka. Özel bir gün var veya herhangi bir yer, Bi şey bulamadım mesela hiçbir yerde, muhakkak orda oluyo ve ordan alıyordum.

Markanın genel tarzı hangi kısma giriyo bilmiyorum fakat, kesimi, modelleri, kumaşlarıyla en sevdiğim markaydı. Hani ömrün boyu tek bir marka giyeceksin deseler burayı seçerdim öyle Bi bağ öyle Bi sevgi :(

Mutsuzluktan ölcem, gidişini atlatamıyorum anlıyor musunuz :(

23 temmuz 2016 04:25