yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. En sevdiğim vlogger. Babası isviçreli, annesi de tayland lıdır. Babasını 15 yasında kaybetmiş. Akabinde annesi meme kanserine yakalanmış. İngrid ,bu zor dönemlerinde kafasını dagıtmak için youtube'da Missglamorazzi adında bir güzellik,makyaj kanalı açmıştır.

  Oldukça tatlı, kendine has bir uslubu olan bir kız.

  20 mart 2014 17:27

  2. İzlemesi keyif veren ve oldukça sempatik yabancı vlogger. Giyim tarzına ve saçlarına bayılıyorum.

  20 mart 2014 17:39

  3. Benim ilk izlediğim beauty guru. Hatta şuan bu kadar vlogger takip etmemden kendisini sorumlu tutuyorum adeta.. Videoları aşırı eğlenceli ve önerdiği ürünlere güven duyulabilecek biri olduğunu düşünüyorum. Bu kadar eğlenceli videolar çekmesinin yanında editlemesi de oldukça başarılı. Youtube'da en kapsamlı videoları çeken kişi bence, hatta limitleri o belirliyor sanki. Önce makyajdan -> saç + makyaj -> saç + makyaj + kıyafet -> duş rutini + saç + makyaj + kıyafet şeklinde kapsamı genişlettikçe genişletti. Cesaretini de takdir etmek lazım bu konuda, gerçi bizim gibi tutucu bir toplumda bu işi yapmadığından çok negatif bir tepki aldığını zannetmiyorum. Bir an bizim vloggerlarımızı düşündüm, duş rutinim diye video koysalar taşlanırlar herhalde.. Neyse konudan saptım, severek takip ediyorum, ayrıca giyim ve takı zevkini de çok beğeniyorum kendisinin..

  17 haziran 2014 01:17 ed.17 haziran 2014 09:36


  4. en sevdiğim vlogger olabilir,mükemmel değildir,cildi yağlıdır,sivilce lekeleri vardır,makyajsız videolar çeker,hatta bunun hakkında videolarıda vardır,bizden biridir. tek sorun kullandığı ürünlerin çoğu türkiye de bulunamıyor,rutin videolarını cıvıtmadan (gizlinot: ??) çeken nadir vloggerlardan bence,özellikle yılbaşı vlogları harikadır (gizlinot: erkek arkadaşı da çok tatlıydı ki kızımızı aldatana kadar) arada canım sıkıldıkça açar izlerim. birde evini de çok beğeniyorum (gizlinot: ve kıskanıyorum).(bkz:http://www.youtube.com/watch?v=m_nfG6nuYsM&list=UU5zSySQab9SA6Wz569WDgqw )

  7 ağustos 2014 15:23

  5. olmuyor. olmuyor iste. cok sevmek istiyorum. ama 26 yasina gelmissin. efendi ol azcik. bebek gibi konusma. tamam yasli teyze gibi de konusma. ama ne bileyim. duzgun konus.

  demin de baska baslikta glam life guru'yu begenmemistim. ne bicim humanist'im ben ya. bunlar turkce bilse 'aman uzulurler sakin yazmiyim kotu bir sey' derdim ama allah'tan burda biz bizeyiz. degil mi hanimlar? gebertirim bak.

  89 kere kanalini takibe alip 89 kere takipten cikardigim yabanci vlogger. kurban zamani kusler barisir ben de bir sans daha veririm belki. gelip elimi operse dicem ama bebek konusmasiya harclik da ister bu simdi.

  25 ağustos 2014 08:27

  6. Youtube'ta makyaj videolarını iLk onun vlog ve makyaj tutoriallerını izleyerek başladığım Youtuber. Sıcakkanlı olduğu kadar DIY ve apararif yemekler yaptığı videolarından on parmağında on marifet dedirtir. Missglamorazzi makyaj videolarının ismi, vlog videolarını ise 'the grid monster' gibi über sevimli bir kanalda yayınlamaktadır.

  18 ocak 2015 00:18

  7. kanalının ismini ingrid nilsen olarak değiştirmiştir.

  2 mayıs 2015 01:19


  8. Artık adını Ingrid Nilsen olarak değiştiren vlogger. en sevdiğim vloggerdı bir zamanlar izlemesi çok keyifliydi ama baktı ki bu enerjik "weirdo" tavırlar tutuyor abarttıkça abarttı. Aslında son zamanlarda tüm vloggerlarda bir enerjikliği abartma durumu var gibi geliyor bana. Bence (bkz: grav3yardgirl) ve (bkz: zoella) nın etkisi bunlar. Onların anlamsızca bu kadar fazla popülerliği demekki böyle olmak lazım diye düşündürüyor vloggerlara. Onlar da coştukça coşuyor.

  27 mayıs 2015 08:32

  9. çok çok çok severek takip ettiğim vloggerdır.

  birincisi, gay olduğunu açıklamasına çok şaşırdım. eğer gerçekten "gay"se bunca insana açık açık söylemesi cidden büyük cesaret. bunu size borçluyum, siz benim hayatımsınız vs....kısmı hikaye kısmı bence. tüm dünyaya açıklıyor sadece takipçilerine değil. gay değilse ve yalan söylüyorsa yine büyük cesaret. üstüne yapışacak, herkes öyle sanacak vs... lakin her iki durumda da getireceği popülarite ve çekeceği ilgi düşünüldüğünde, her türlü dezavantajı kocaman bir fırsata çevirmiştir. zira diğer hiçbir vlogger bunu yapamamıştır. hiçbiri büyük sansasyon yaratacak bir olay yaratamadılar. mesela ilk tebrik eden zoella olmuş, iki türlü de tebrik etmiş :)

  bir de dikkat ettiyseniz videonun timeline'daki resminde yazıyor kocaman. sır açıklıyorum, büyük sürpriz vs değil direkt olarak "I'am gay" yazısı eklenmiş.

  ikincisi, videosunu izleyince çok kızdım. ABD gibi bir ülkede New York gibi eyalette yaşıyor ve gay olmaktan dolayı hislerini göz yaşları içerisinde açıklıyor. "Ne ağlıyorsun kızım?" diye suratına bir tokat atmak istedim. homoseksüellik çoğunluk tarafından tabu kabul edilse de gerçekten var, inkar edilemeyecek kadar da gerçek. New York'ta yaşayıp da ağlayıp sızlamaya hakkı olduğunu düşünmüyorum, en özgür ülkede ve homoseksüelliğin en açık yaşandığı bir ülkede durumunu bu kadar ajite etmesi hoşuma gitmedi. onun gibi hissedip de atıyorum Katmandu'da yaşayan insanların ne durumda olduğunu düşünün!! en özgür imkanların sunulduğu bir yerde en rahat şekilde gay'liğini yaşayabilir, peki Katmandu'daki ne yapacak?

  son not: bu gözlemlerimi de duygulardan arındırılmış bir şekilde yazdım. kişisel duygularımı da eklersem hala çok sevdiğim bir vloggerdır. hala videolarına bayılıyorum. kitabı çıksın onu da alırım. cinsel tercihi yüzünden üzülmesine çok da üzüldüm. kimse tercihleri ya da hissettikleri yüzünden de acı çekmemeli. ama kimse...

  12 haziran 2015 10:49

  10. Lezbiyen olduğunu söylediği video o kadar sahte ki. Ağlamaya çalışmış falan dffahagajqhj. Diğer coming out videolarını taklit etmeye çalışmış ama çok fena olmuş. Büyük ihtimalle lezbiyen değil, ikinci ihtimal de uzun süredir açık açık lezbiyen ve bunu reklam aracı olarak kullanmayı takipçi kitlesini oluşturduktan sonra yapmayı tercih etti.

  İzlediğim ilk ve tek videosuydu, bir daha izlemem.

  19 haziran 2015 20:56