yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (2)
  • medya (3)

  1. Missha'nın stick formda ve sadece kimyasal koruma sağlayan yeni airy serisine ait güneş koruyucusu. içeriğine ilişkin cosdna'nın vermiş olduğu bilgiler (link: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_836e356051.html şu şekilde.) görüldüğü üzere bol silikonlu bir yapısı mevcut. parfüm son sıralarda yer alsa da üründe yoğun bir bebek pudrası kokusu mevcut.

  stick formlar genelde bende yüzde topaklanma ve yağlanma yaparken, bu ürünün uygulaması oldukça rahat. içeriğindeki silikon oranını da düşündüğümüzde, yüzü mat tutan ve yağlı ciltlerin çok seveceği bir makyaj bazı da aynı zamanda. tabi tüm gözenekleri yok edeceğim şeklinde bir iddiası bulunmuyor ancak fondöteni gayet güzel tutmakta ve yağlanmayı gün içerisinde azaltmakta. üzerine çok sıvı formda bir fondöteni elle uygularsanız, alttaki güneş kremi beyazlaşabilmekte. süngerle fondöteni uyguladığımda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

  airy serisindeki diğer (bkz: missha safe block airy sun water spf50+/pa++++) su kıvamındaki güneş ürünü gibi bu ürün de yüzde neredeyse hissedilmeyecek bir hafiflikte.

  Missha'nın güneş kremlerinin formülasyonuna aşinaysanız, sizin için bu ürün de özellikle seyahatler için sevilecek bir yapıda olacaktır.

  ilgili medya:
  1
  10 haziran 2019 09:54 10 haziran 2019 09:56

  4

  2. anneler günü indiriminde almıştım ve bir süredir de kullanıyorum, bilgi vermek istedim.

  ürünün vazelin gibi bir yapısı var ancak o kadar yağlı ve katı bir şekilde değil. dokusuna örnek olabilir.

  makyaj üstüne de uygulanabiliyor, uyguladım ve makyajda bir bozulma yapmadı. ama tabii mesela allık üstüne sürünce, allığın rengini toplayabilir.

  İyi sürüldüğü takdirde koruyuculuğu güzel, aşırı pratik bir kullanımı var. ben biraz pahalı olduğu için sadece dışarıda ve makyaj üstüne kullanırım diyordum ama o kadar pratik geliyor ki, elim hep ona gidiyor.

  bu serinin turuncusu ışıltılıymış, benim t bölgem yağlı ve parlamaya müsait olduğu için, bu başlığa ismini veren mat olanı aldım ama mat değil açıkçası ancak cilde verdiği şey de doğal, güzel bir ışıltı bana kalırsa yani beni hiç rahatsız etmedi. kokusu normal.

  19 gramcık sadece ama stick olduğu için bence boşa giden bir yanı yok ve her yere kolayca uygulanıyor.

  tabii her üründe olduğu gibi bunda da yenilemezsek olmuyor. benim güneş alerjim var 2 saati geçirince açıkçası kaşınmaya ve kızarmaya başlıyorum. bunu da zaten o nedenle aldım, makyaj yaptığımda ya da dışarıda işime yarar diye gerçekten bu anlamda ideal. kutusu küçük olduğu için taşınabilirliği kolay.

  topaklanma yapmıyor ama bayatlasa yapacak cinsten.

  oldukça renksiz bir ürün, sarı gibi duruyor ama renk vermiyor bence bu anlamda da güzel.

  olumsuz olarak yapacağım şey fiyatı gramına göre çok ama dediğim gibi krem ürünlerden daha fazla dayanacak gibi o nedenle belki uygundur fiyatı.

  bunun dışında kir toplaması sıkıntı yani kapak kapatmama rağmen her seferinde minik minik tozlar görüyorum, temizlemek istesem üst tabakayı her seferinde almam lazım bu da ürünün büyük kısmının çöpe gitmesi demek. toz topluyor yani yapısı itibariyle. bir de renkli kısma sürünce tabii makyajın rengi üstüne geçiyor allık gibi.

  titizlenen arkadaşlar bu anlamda sorun yaşayabilirler.

  bir daha alır mıyım, evet alırım.

  pudra gibi olan koruyucular belki daha temiz ve pratiktir ama ben pudra yapısını sevmediğim için Stick tercih ettim. Bu da aşırı parlama yapmadığı için tek başına bile ciltte güzel bir ışıltı bırakıyor.

  fiyatını da iliştireyim 2020 anneler günü indiriminde 129 tl'ye aldım.

  boyut açısından avcumda kapalı ve açık halini gösterdim. açık halinden bir miktar kullanıldı.

  ilgili medya:
  2
  28 mayıs 19:37 28 mayıs 20:58

  4

  3. Canım misshanın incecik güneş kremlerine alışkın olan ben bu ürünü pek sevemedim, airy yani hava gibi tüy gibi hafif olması üzerine kurulan bir pazarlamaya sahip olmasına karşın yüzünüze sürdüğünüz anda ağırlık yapıyor verdiği hissiyatı beğenmedim, gramajı 19 gr çabuk tükeniyor, bereketsiz diyebilirim bunlar negatif yönleri biraz da iyi yönlerinden bahsedeyim içeriğinde Oriental T New Plus, kalamin , kaynak suyu, nemlendirici komplesler gibi cildi dış radikallere karşı koruyan, bakım sağlayan ve nemlendiren içerikleri mevcut, cildiniz yağlı değilse memnun kalırsınız ancak benim gibi karma ise parlama yaptığı gerçeğini de söylemem gerekli. 

  5 ağustos 17:50