yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (42)
  • medya (4)
  3

  1. Ismini sıkça duyuyorum ama cildim alerjik olduğu icin her ürünü kullanmaya cesaret edemiyordum. Aldım kullandım ve memnun kalmadım. Cildime yaramadı. Hassas ciltler bir daha düşünsün.

  12 aralık 2019 16:03 26 ekim 2020 18:21

  4

  2. çok kolay emilen ve cildi anında yumuşacık yapan bir krem. bazı ciltlerde salyangoz özlü şeyler alerji yapabiliyormuş, bende yapmadı ama siz yine de almadan önce bir tester deneyin. bundan önce serum, ampül veya esans uyguluyorsanız yeterli gelecektir ama bence tek başına nemlendirmesi yeterli değil. nemlendirme etkisi arttırılmış olan versiyonu da var ama ben daha onu denemedim.

  2 ocak 2020 17:00

  3

  3. Temiz içerikli bir salyangoz kremi olarak tanım yapmış olayım önce. Yaklaşık 2 hafta önce elime ulaşan ürünü o günden beri her akşam kullanıyorum. Cildim sorunlu, nemsiz, karma ve akneye meyilli. Ürünün yapısı çok hafif, kokusuz denebilecek kadar az bir kokuya sahip, bir nemlendirici değil serum olarak değerlendirilmesi daha doğru olacaktır. Uzun vadedeki etkilerini ürünü bitirince edit olarak ekleyeceğim. İki hafta sonunda cildimde ne yaptığını pek anlayamadım. Hafif gerdiğini, biraz kuruttuğunu ve soyduğunu söyleyebilirim. Bu özellikleri ile uzun vadede leke ve ince kırışıklıklara iyi geleceğini ümit ediyorum. Yanaklarımda yarı aktif yarı deaktif olan birkaç sivilceyi özellikle devamlı soyuyor. Gece bunu cildimi temzledikten sonra uygulayıp sabah uyandığımda vaov dedirtmedi. Bana cilde yatırım yapmalık bir ürün gibi geldi bu hali ile. Ürünü Süslü sözlük ve justin beauty ortak çekilişinden kazanmıştım. Şimdilik bu kadarı burada dursun, ürün bittiğinde bu girdiyi editleyeceğim. Unutmadan, bereketli bir ürün olduğunu söylemeliyim. Çok az miktarı tüm yüz ve boyuna yetiyor.

  Güncelleme: Ürünü anneme verdim, çünkü yeni ve ağrılı sivilcelere sebep olup yüzümdeki tüm lezyonları da kabuklu ufak çaplı yaralara dönüştürdü. Çok yağlı ciltlerde ve belki de on aşamalı rutinlerde işe yarayabilir. Biz anlaşamadık ve yollarımız ayrıldı.

  ilgili medya:
  2
  27 ocak 2020 00:47 26 mart 2020 20:41


  3

  4. çekilişle kazanıp deneme şansım oldu. cildim yağlı ve akneye meyilli. ayrıca sivilce lekelerim de var. iyi geleceğini ummuştum ancak hiçbir etkisini göremedim maalesef. bir yan etkisi olmadı ancak leke geçirme gibi bir etkisi olmadı uzun süre kullanmama rağmen. klasik bir nemlendirici gibi geldi bana. güzelce nemlendiriyor, hafif yapışkan. ancak o kadar. benim cildimde herhangi bir etkisi olmadığı için tekrar almayacağım.

  19 nisan 2020 21:29

  4

  5. mizon'un snail repair koleksiyonundan nemlendirici yüz kremi.

  ambalajını sevdiğim bu ürünün yağlı veya karmadan yağlıya dönük ciltler için daha uygun olduğunu düşünüyorum.

  nemsizliğe eşlik eden yağsızlık sorunum için bana yeterli gelmedi. nemlendirmesi orta seviyede. makyaj altında fazlalık yapmadığını ve ten ürününün duruşunu etkilemediğini söylemeliyim.

  kokusuz bir krem bu yönünü de bir başka artı özelliği.

  15 haziran 2020 21:45

  5

  6. Yağlı cildimle iyi anlaşan yeterli nemlendirme sağlayan ve yağlandırmayan bir nemlendirici. Kokusu yok, makyaj altına uygulamak için çok uygun, nemlendirmesi yağlı ve karma ciltler için yeterli, hızlı emiliyor, içeriğinde de yüksek oranda salyangoz salgısı içeriyor. Uzun süreli kullanımda cilt kalitesini artıracağını düşünüyorum. Eksi yönü ise tabii ki fiyatı

  18 haziran 2020 18:21

  2

  7. Doğrusu kuruya dönük normal ciltli biri olarak yüzümü kurutup gerdi. Nemlendirme namına hiçbir etkisi yok. Onun dışında yeni geçmiş sivilce kırmızılıklara etki etmesi gibi yatıştırıcı, iyileştirici etkisini de hiç almadim. Yüzüm nemliyken içine cilt yağı katarak kullanıyorum, o zaman bile nemlendirmesi az :/

  Bunun bir de göz kremi var ama o çok iyi nemlendiriyor :)

  18 haziran 2020 19:53


  8. Bitmek üzere olduğu için rahatlıkla yorumlayabilirim. Hafif bir krem, hemen emiliyor. Benim yağlı ama nemsiz cildime tek başına nemlendirmesi yeterli gelmedi. Bu kremi altına Isn Tree Hyaluronik Asit Toner Plus sürdüğümde cildimdeki nemsizlik ortadan kalkıyor. Kullandığım günün sabahında gözeneklerim daha küçük görünüyor. Memnunum.

  18 haziran 2020 20:00

  4

  9. bu üründen 3 kavanoz bitirdim ve baya bir fikrim olduğunu düşünerek (link: https://www.suslusozluk.com/mizon-all-in-one-snail-repair-cream-salyangoz-kremi?i=1109120 şu) girdimin yanında bir şeyler daha eklemek istiyorum. kore cilt bakımı çok adımlı bir bakım olduğu için ürünün kolay emilmesi çok normal çünkü kat kat ürün uyguluyorsun yüzüne. onun dışında nemlendirmesinin yüksek olmamasının/yeterli gelmemesinin sebebi de çok adımlı olması. adamlar esans, serum, ampül gibi adımlar da eklediği için nemlendirmesi yeterli geliyor. şahsen bana da yeterli gelmiyordu ve 3. kavanozu almadan önce başka bir nemlendirici arayışındaydım ama beğendiğim ürün stokta olmadığı için 3.yü de aldım. en sonuncusunu hyaluronik asit ile birlikte kullanıyordum ve yine de yeterli gelmiyordu. ayrıca sanıldığının aksine o kadar da temiz içerikli bir krem değil. eski girdimde yüzü anında yumuşacık yapıyor demişim çünkü içinde silikon varmış. bir de alkol de var. temiz diye tanıtılıp bahsedildiği için içeriğine bakma gereği duymamıştım 2. kavanozdan sonra baktım ve o zaman değiştirme kararı aldım. bence kore cilt bakımı piyasasında çok daha temiz içerikli ve iyi nemlendiren başka ürünler var. şu an kesinlikle fiyat performans ürünü değil. ilk aldığım 139 tl imiş şu an 199 olmuş.

  18 haziran 2020 20:29 1 temmuz 2020 23:55

  1

  10. Justin beauty indirimine denk gelip uygun fiyatlı ve iyi içerikli diye düşünerek almıştım. Benim cildim yağlı olmasına rağmen yetersiz olduğunu hissediyordum. Bu yuzden akşam kullanımını bıraktım. Sabahları üzerine güneş kremi ile kullanmaya başladım. Ama ne zaman bu kremi kullansam sabah veya aksam cildimde küçük küçük sivilceler çıkmaya başladığı için kremi anneme verdim. Nemlendiriciliği anneme de yetersiz kaldı ama sivilce de yapmadı. (gizlinot: Kolay kolay hiç bir ürün sivilcelendirmez kendisini)

  27 haziran 2020 16:26