yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (235)
  • medya (16)

  1. sözlük sayesinde haberdar olduğum süper site. çok güzel düşünülmüş ve birçok ürün orjinal gibi duruyor cidden.

  4 nisan 2015 17:59

  2. katı kurallara sahip site. yorum içerisinde telefon numarası, instagram, whatsapp gibi kelimeler geçerse yorum yayınlanmıyor mesela. Anlıyorum komisyonu kaçırmamak için yapıyorlar ama insanlar burada kıyafet almaya çalışıyor, satıcının maksimum 3-4 fotoğraf ekleme hakkı var. Detay istemek alıcının en doğal hakkı. Karşı taraf modacruz sayfasına fotoğraf ekleyeyim dese moderasyon tarafından onaylanması en az 45 dakika sürüyor. Bu sırada ürünün başka biri tarafından alınma ihtimali de var. Bu işe bir çözüm şart.

  28 nisan 2015 00:31

  3. Dün itibariyle üye olduğum site. Kendi dolabımdan alıp kullanamadığım ürünleri satarım ve dolabımda yer açarım diye düşündüm. Çok da uygun fiyatlar veriyorum açıkçası çünkü kendi adıma amacım para kazanmak değil. Dün ilk 3 satışımı da yaptım. Süreç nasıl ilerleyecek merak içindeyim açıkçası. Satış süreci tamamlanınca ayrıca bilgi vermeyi planlıyorum, düşünenler varsa belki yardımcı olabilirim bu sayede. Yarın kargo sürecim başlıyor. Adım adım anlatacağım süslüler bekleyin:)

  3 mayıs 2015 09:20


  4. ece erken'in de artık bir dolabı olan alışveriş sitesi(link: http://www.modacruz.com/Eceerken )

  6 mayıs 2015 19:56 6 mayıs 2015 19:57

  5. (no:96794) 'de belirttiklerime ilave olarak; ilk alışverişlerimin tamamlanmasını bekledim ve sonuçları yazmak istedim.

  Gayet pazarlıklara hazırlıklı olun, bol bol mesaj gelicek ve ayy yeter dedirtebiliyor.

  Ürünü biri satın aldığında "satıldı" kategorisine geçiyor. Ve modacruz cüzdanında ürün bedeli (komisyon hariç) onay bekliyor kısmında görülebilir.

  3 gün içinde kargoya verip kargo takip numarasını sisteme girmek gerekiyor.

  Kargo ulaştığında alıcının girip ürünün onaylaması gerekiyor yoksa teslim tarihi dahil 3 gün sonra site tarafından onaylı hale getiriliyor.

  Ürün onaylandığında bakiye hesaba yatırılabilir duruma geliyor. İster site içerisinde alışveriş için kullanın ister hesabınıza gönderin. Burada ufak bir detay var yalnızca pazartesi ve cuma günleri eft yapıyorlar.

  Ben baya satış yaptım, devamı da gelir inşallah ve ilgilenen herkese bol satışlar:)

  8 mayıs 2015 17:57

  6. Başlarda bağımlısı olduğum ancak politikalarıyla insanı bezdiren, soğutan ikinci el alışveriş sitesi.

  -Aldığı komisyon çok fazla.

  -İade koşulları berbat. Zaman çok kısıtlı kesinlikle kargo size gelene kadar süresi doluyor, ürün onaylandı görünüyor siz onaylamasanız bile. Size olmama ihtimali yüksek bir ürünle kalakalıyorsunuz.

  -Satıcıyla dışarıdan anlaşıp iade etmek de mümkün değil. Satıcı sattığı şeyi tekrar dolabına koyarsa dolabı siliniyor. Bir sürü ürünü baştan fotoğraflayıp koymak zorunda. Bu yüzden sizin mağdur kalmanız çok da umurunda olmuyor.

  -Verdiğiniz parayla, size olmayan ürünle baş başa kalıyorsunuz. Ve genelde bu düzen böyle devam ediyor. Bana tam olan ürün sayısı çok az gerçekten. Umarım herkese böyle değildir.

  Özetle beni sürekli mağdur bırakmış site. Bir daha da bir şey almam çok uygun fiyatlı olmadıkça.

  30 haziran 2015 16:50

  7. şahane ayakkabılarımı satmak için biraz daha meşhur olmasını beklediğim site.

  14 temmuz 2015 12:36


  8. Daha önce kaçırdığım, aklımda kalan bir kaç ürüne bu site sayesinde sahip oldum;üstelik komik rakamlara.Zaten genelde hep aynı satıcılardan alışveriş yaptığım için artık site dışı komisyonsuz alışverişlerimiz de oluyor. %20 komisyon bence de çok fazla.Şimdiki hedefimde nude tonlarda şahane bir burberry elbise var rüyalarıma bie giriyor :)

  Hep al al olmaz benim dolabım da var beklerim :)

  https://www.modacruz.com/dolap/ezgince

  23 temmuz 2015 23:46 24 temmuz 2015 21:29

  9. Saat ve çanta aldığım bayıla bayıla kullandığım site. Çok uçuk rakamlar da var bana uyan fiyatlarla harika ürünlerde. Biraz fazla araştırmak ve soru sormaktan çekinmemek gerekiyor. Ürünü beğendiyseniz pazarlık yapmaktan çekinmeyin. Bir de almayı düşündüğünüz markaları az çok dışarıdan da bilmeniz görmeniz lazım kafanızda bir soru işareti kalmaması için. Şimdiye kadar aldıklarımı çok sevdim :)

  28 temmuz 2015 12:52

  10. çok fazla sahte ürünle karşılaştığım web sitesi.

  7 ağustos 2015 23:04