yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  1. Olmamış erkek çeşitlerinden biri.

  Ukte.

  25 mayıs 2016 23:30

  2. (bkz: Aslan burcu erkeği)

  15 ağustos 2018 11:35

  3. bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. arkadaşlığı da dostluğu da çekilmez. kendini dünyanın merkezinde zanneder, her şey onunla ilgili olmak zorundaymış gibi davranır. kendini korumak için sizi kolayca geri plana atar ya da yok sayar. genellikle duygusal anlamda etrafını çok üzerken kendisinin üzülmesine asla ama asla izin vermez, üzüldüğünde de bunu yapanı affetmez. ev arkadaşı, sevgilisi, herhangi bir yakını olduğunuz durumlarda bu insanlar sizin onlar için var olduğunuzu düşünecek kadar hastalıklı bir duruma gelebilir. reddedilmeye dayanamaz, çirkinleşirler. erkeklerde görülen narsistlik durumu kadınlara göre çokdaha tehlikeli bana göre çünkü bir de geneli mantıktan yoksun. kadınlar duygularıyla, mantıklarıyla hareket edebilirken bu erkekler bunu asla yapamıyor ve ciddi anlamda "ben yoksam her şey eksik" moduna girebiliyorlar. uzak durun annem. üzmeyin tatlı canınızı. değişmez. değiştiremezsiniz.

  16 ağustos 2018 09:56


  4. sağlam bir tecrübe edinmenizi sağlayacak erkektir. ancak bunu fark ederseniz ne ala. fark etmediğinizde sürekli her şeyin sorumlusunu kendinizmiş gibi zannedersiniz ancak öyle değil. sizi öyle bir alır ki kıskacına kendinizi bile tanıyamaz hale gelirsiniz. onun her şeyi yapmaya hakkı vardır ancak sizin ne haddinize. o hep her şeyin en iyisini hak eder ama sizin isteklerinizin hiçbir değeri yoktur. kaos ortamlarını seviyorsanız, bilinmeze doğru sürüklenmek hoşunuza gidiyorsa narsist bir erkekle başa çıkmak yorucu olduğu kadar eğlenceli de gelebilir ama ben huzur istiyorum derseniz bu erkeklerden koşarak uzaklaşın.

  8 ağustos 2019 13:44

  5. Eğer bir ilişkiniz varsa tek başınıza ilişki yaşarsınız çünkü o kendinden size yer açamaz bir türlü...

  8 ağustos 2019 13:58

  6. gördüğünüzde kaçarak uzaklaşmanız gereken erkek türüdür. kendilerinden o kadar nefret ederler ki özgüvenleri sıfırdır. kendilerini asla sevemeyecekler ve sizi de asla sevmeyeceklerdir. aradan yıllar geçtikten sonra bile beni özledin mi diye size ulaşmaya çalışırlar. her şeyi alttan almak zorunda kalırsınız, empati yetenekleri yok denecek kadar azdır. bu kişileri hayatınızdan direkt çıkarın, çıkaramıyorsanız da aranızdaki mesafeyi muhakkak koruyun. sevgil/flört başındaysınız koşarak uzaklaşın, unutmayın bu hayat sizin hayatınız, bu insanlar çok ama çok zorlar.

  23 mayıs 2020 23:08

  7. bunları eşeleyin altından bi 'çok sevdim ama aldatıldım ühü, ben de duygularımı açmam artık kimseye dalgama bakarım önce ben11!!' hikayesi çıkmazsa şerefsizim. yalan bile olsa bu çıkıyor yeter be.

  24 mayıs 2020 04:09


  8. Narsisizm bir kişilik bozukluğudur, ortamlarda "egolu -ki bu da oldukça yanlış kullanılan bir kelime- davranan" ya da ilgi görmekten hoşlanan insanların hepsini narsist sanıyoruz malesef. Narsist bir insanla tanışmış olan hiç kimse bu kadar basit ilgi arsızlıklarıyla kıyaslanmayacak kadar ciddi bir sorun olduğunu bilir. Lütfen narsisizmin ne olduğunu araştırın, sanıldığı gibi 'kendini çok beğenmek'le kısıtlı değil

  Cinsiyet/ aranızdaki ilişkinin türü fark etmeksizin böyle bir insanla iletişim kurabilmek çok çok zordur. Ciddi bir sabır gerektirir. O yüzden narsist erkekle ilişki mi.. şeklinde baside indirgemeyi yanlış buluyorum. Bunun en zor türü ailenizden birinin narsist olmasıdır, Allahtan ailemde hiç kimse narsist değil, düşmanıma bile vermesin zaten.

  24 mayıs 2020 14:55 24 mayıs 2020 14:56

  9. Narsistliğin cinsiyeti olmaz sonuçta bu bir kişilik bozukluğu. Ancak başlığa göre erkek olarak düşüneceksek kadınından daha beter olan kişiliklerdir.

  Bence belli bir doza kadar narsistlik iyidir. Ancak bir noktadan sonra karşısındakini s*klememe, her şeye bir kulp bulma, ego patlamaları, hep ben benim sorunlarım, dünya benim etrafımda dönüyor, abi çok iyiyim diye devam eden davranışlar silsilesi ile çekilmez hal alabilir.

  Neden erkeği daha kötü olabilir dedim. Çünkü erkeklerde bir de sahip olduğu gücü gösterme boyutu vardır. Bu çoğu zaman tehlikeli eylemlere de sebep olabilir.

  Kısacası bırak sevgili olmayı direkt olarak uzaklaşılması gereken tiplerdir.

  24 mayıs 2020 15:54 24 mayıs 2020 15:54

  10. Erkeği kadını farketmeksizin koşarak uzaklaşılması gerekendir

  24 mayıs 2020 23:49