girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • medya (24)

86. 2 gün önceki indirimden internet sitesinden bir allık bir fondöten fırçası almıştım. Yanında 5 tane şampuan tester ı yollamışlar. Kargo 3 gün içinde elime ulaştı

ilgili medya:
1
3 ekim 16:50

85. en eski fırçam(gizlinot: 120) 3 yılllık, en yeni fırçam(gizlinot: 133) 1,5 yıllık.

professional series 120 kullandığım en hızlı, en iyi ürün oturtan kapatıcı fırçası. bu kadar büyük bir fırça ile kapatıcı nasıl dağıtılacak derken artık elim küçük fırçalara gitmiyor.

for make up addicts 133 kontur fırçasını kullanamadım. toz ürünü dağıtmıyor. hayal kırıklığı oldu benim için.

for make up addicts 157 pudra ve allık için önerilse de ben aydınlatıcı fırçası olarak kullanıyorum. aydınlatıcıyı çizgi gibi bırakmıyor, az miktarda ürün alınabiliyor.

for make up addicts 139 ve 207den elimde 3er tane var. günlük göz makyajımı bunlar ve annemden aldığım markası yazmayan düz faz fırçası ile yapıyorum. yumuşaklığından memnunum.

3 yıldır kıllarında dökülme yapmadı. yüz temizleme jeliyle yıkıyorum, yumuşacık kaldılar. ama nascita tercih etme sebebimi de ortadan kaldırdılar.

rt aydınlatıcı fırçası 49 tl, nascita 157 ise 47 tl. bu zamların nedeni nedir? dolar kuru olmamalı diye düşünüyorum. ne kadar sevsem de fırsatçılık yaptıklarını düşündüğüm için alışveriş yapmayacağım bundan sonra.

30 eylül 09:54

84. fiyatları çok yükselmiş. bir iki ay önce indirimde 37₺ olan fırça seti şu an 57₺. ben o dönem kozmela'dan almıştım, kendi sitesindeki indirimden çok daha uyguna gelmişti.

30 eylül 09:20


83. önceden neden almamışım dediğim fırça markasıdır. highlighter modası gelip fan fırçalar çıktığından beri kendime bir güzel aydınlatıcı fırçası bulamamıştım. sonra bir gün niyans'ın makyaj videolarında kırmızı tüylü sarı saplı bir nascita fırçası gördüm ve ta taaam! bingo! tam aradığım makyaj fırçasıymış kendisi. stiletto serisinin 246 numaralı olanından bahsediyorum. bayılarak kullanıyorum, ister göz altını pudralamak ister highlighter sürmek için kullanabilirsiniz ve haldır huldur yıkamalarda bile bana mısın demeden tam gaz devam ediyor işlevselliğine.

bir de bronzy glow serisinden 221 numaralı hem fondöten hem de yüz yıkama fırçası var elimde. başlarda hiç alışamadım, kılları sık olduğu için yüzümü yıkarken köpürmüyordu ancak artık memnunum. güzel temizliyor, biraz uğraştırmasının dışında yüze masaj yapıyor. kısacası indirimde bazı fırçalarını denemekte fayda var.

edit: kendi websitesinde 29-30 eylül tarihleri arasında %50 indirim var. bu vesileyle ocean serisindeki tampon fondöten fırçasının siparişini verdim, heyecanla bekleyeceğim gelmesini.

30 eylül 03:53 30 eylül 04:13

82. yapı olarak çok kaliteli olmasının yanı sıra ulaşılabilir fiyatı ile en çok tercih ettiğim markaydı ama diğer süslülerin de yazdığı gibi artık tamamen real techniquesle aynı fiyatta, ki real techniquesin fiyatları dolark kurundan dolayı artmış halde, düşünün ne zam yapmış nascita. elimdekilerden başka fırça alırsam artık sadece eklips veya h&m alırım. üzdün nascita.

29 eylül 22:51

81. Adanada olan süslüler için, boğalarda indirimde çok çok ucuza gelen fırçalardır. O kadar yıkamama rağmen ne bir teli koptu ne de şekli bozuldu.

29 eylül 20:02

80. An itibarı ile fiyatından dolayı tercih edilmeyecek markadır bana göre. Fırçalarının fiyatları iyice real techniques olmuş durumda aynı fiyattalar iken neden Nascita alayım ki? Benim sevdiğim bir türk firmasıydı fırçalarını da almadım ama çok iyi olduklarını biliyordum ancak ithal bir marka kadar zamlanınca alasım kalmadı bundan sonra.

Ayrıca Ocean serisini kaldırmışlar mı ne olmuş hiçbir yerde yok? Favorim süngerimi gratiste göremedim üzüldüm.

29 eylül 18:28


79. Watsons, gratislere gelmeden önce 12 liraya far karıştırma fırçasını almıştım.Şimdi almış başını gitmiş fiyatlar, dün baktım ve şok oldum gerçekten.Kalite olarak evet iyiler ama bir rt değilken neredeyse rt fiyatına gelmiş olması beni şaşırttı.Piyasada drugsture ürün kalmadı gerçekten, üzülüyorum sözlük.

29 eylül 17:20

78. Burda, youtubeda, arkadaş çevremde, insatgramda vs. Kendileri reklam vermediyse hiç görmediğim marka. Nasıl hayatta kalıyorlar acaba? Virüs gibi canlı vücudu dışında kapsülleşip bekliyorlar mı napıyorlar? bi iki kişi Süngerini almış başka bi icraat yok. Fiyat politikası da bi şeymiş yazılanlara göre sksjsks

Arkadaşlar seviyorsanız seviyorsunuz anladım da ne bu sinir ya? Eklips ve real tech. Var benim çevrende başka da yok. Bak allah belamı versin. Görmedim ben kullanan.

29 eylül 17:11 29 eylül 23:31

77. İndirimsiz fırça fiyatlarının 80-90 lirayı bulduğu marka.

Hayır anlamıyorum gerçekten buna değdiğini mi düşünüyorlar çünkü öyleyse uyanma vakitleri geldi kim nascita fırçalarına 80 lira verir ki? Madem bir fırçaya o parayı verebilirim üstüne 30 lira daha Koyup sigma-mac-inglot fırçalar alırım.

Gerçekten artık drugstore ürünü diye birşey kalmadı ülkede her şey mid-end ve high-end olarak gidip geliyor. Artık üzülmüyorum bile öyle bir boşvermişlik var ki üzerimde. İndirimleri takip etmekten yoruldum ki indirimli fiyatları eskinin normal fiyatından daha fazla.

cidden makyajı tamamen bırakacak noktaya geleceğiz 2-3 yıla

29 eylül 01:48