girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

1. Şu an yaşadığım durumdur. Hem acı günümde benimle doğru düzgün ilgilenmeyip gittiği için, hala başımı yaslayıp ona ağlamak istediğim için ondan ve kendimden nefret ediyorum. E tabi çok da seviyorum. Ona da hak veriyorum ama yine de nefret ediyorum. Aşkın en çıkmaz hallerinden biri bu sanırım. Zaten sevmiyor olsak nefret de etmeyiz değil mi? Ne demişler (gbkz: nefret de aşk kadar güçlü bir duygudur)

(yazar: femme) :)

7 ekim 2016 23:37 7 ekim 2016 23:37

2. 5 sene once yasadigim durumdu.beni aldattigini,sevmedigini,kullandigini bilerek nefret ediyordum ama bir yandan da kopek gibi asiktim.baya dizilerdeki gibi bagira bagira agliyodum ahahhaa keske bunu anonim yazabilsem rezillik cunku :d suan asla,ama nefret etmenize ragmen seviyorsaniz gecmis olsun cok fena abayi yakmissiniz

8 ekim 2016 20:16

3. nefret ede ede platonik takılıyorum, sanırım o da aynı şekilde. zira birbirimize senden nefret ediyorum dedikten iki saniye sonra oturup beş saat çalışmamızı başka bir şey açıklayamaz.

11 ekim 2016 19:13


4. bir kez yaşadığım durum. kendisi gerçekten kötü bir insandı. bana hep kötü davranırdı. canı isteyince gelir canı isteyince giderdi. ve ben onu köpekler gibi seviyordum. bir yandan da bana bunları yaptığı için ondan o kadar nefret ediyordum ki, onu sevdiğim için bile nefret ediyordum hem ondan hem de kendimden.

tamamen bitirecek gücü bir türlü kendimde bulamadım. bu yüzden ben de kötü şeyler yaptım aramızdaki ilişkiyi imkansızlaştırmak için. bana bir daha dönemesin diye, benden nefret etsin diye. sonunda başardım. uzun ve acı verici bir süreçti aradan yıllar geçti dönüp baktığımda şimdiki aklım olsa asla yapmazdım bunları diyorum ama bir yandan da şu anki düşüncelerimi şekillendiren şey o zamanki yaşadıklarımdı diyorum. zor bir durum gerçekten.

11 ekim 2016 21:08

5. iki senedir yaşadığım durum (gizlinot: herhalde azizelik ünvanı alacağım bu gidişle ) karşımdaki dünyanın en zor insanı olabilir. ve tanıştığımız zamanlardaki tavırları ile şu andaki arasında uçurum var. git gide kıskançlaştı ve artık bu kıskançlığı çekilmez olan kısmı aştı hatta katladı. sürekli bir beni suçlama hali. çok dengesiz davranıyor. canımı sıkıp gözlerimden ateş fışkırtana kadar sinirlendirmesini veya umutsuz hissetmeme neden olmasını biliyor. ama sonra bi güler yüzüne tav oluyorum(sanki ev kedisini insan yap deseler ortaya bu çıkarmış bilemedim tam bir huysuz kedi zaten sokuluşu bile kocaman bir kedi gibi.) bu durum insanın sinirlerini harap eder. çözüm nedir bilmiyorum gerçekten. (gizlinot: kahretsin ) herhalde bir gün ömer seyfettin'in diyet hikayesindeki gibi gelecekler bana vuracağım satırı.

25 ocak 2017 22:44 25 ocak 2017 22:44

6. Kendinden nefret ederek sevmektir aslında. O kadar kızarsın ki "hâlâ mı onu seviyorsun, düşünüyorsun" diye sevmeye devam ederken, kendinden acısını çıkartmaktır.

27 ocak 2017 00:55

7. Hayatımın ilk ve tek aşkı. 15 yaşından beri platonik olarak seviyorum. Ama geçen 7 yılda kendimden igrendim. Onun için o çocuk aklıyla yaptığım saçmalıkları, onun bana çok kötü davrandığını düşündükçe igreniyorum kendimden..kendisinin ise 3 yıldır düzenli bir iliskisi var. Ve ben arada onu düşünüp hayaller kuruyorum belki ileride karsilasiriz tekrar diye bu sefer o da bana aşık olur diye..sonra kendime kızıyorum sana yıllardır bu acıyı çektiren , sana kötü davranan bu insan gelse nasıl miden alacak diye. Hem kendimden hem ondan nefret ediyorum. Ama içimdeki o 15 yaşındaki kız hala kaçamak hayaller kuruyor.

27 ocak 2017 01:26


8. Nefret ede ede sevişmek okudum ve o daha mantıklı geldi. Sevmek ve nefret etmek birbirinden çok aykırı duygular, en fazla hala seviyorum diye kendinden nefret eder insan. ya da nefret dilinde ama sevgi hala kalbindedir. Tam tersi ilk duygu nefretse de ben kendi adıma onu asla sevgiye dönüştüremem, dönüştürebileni alkışlıyorum.

27 ocak 2017 03:35

9. İnsanı hasta eden durum. Geceleri uyku tutmaz, bir an bile huzur hissedemezsin ve içindeki batma hissi asla geçmez. Kendinden nefret ettirecek kadar tüketmiştir her şeyi ama onu sevmene engel olamıyor hiçbir şey işte. Benim hayatım bundan ibaret hale geldi. Umarım bu şey bir yerde son bulur. Sevgimden öyle vazgeçemiyorum ki içten içe nefret geçsin artık diyorum bu da hastalığın bir parçası. Bu çıkmazdan kurtulabilecek gücü istiyorum sadece.

27 ocak 2017 08:08

10. Babama karşı hissettiğimdir

27 ocak 2017 13:10