girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (0)

23. Neslican sen dünyanın en güçlü kızısın. Olur ya ismini aratıp burda senin için yazdıklarımızı okursun. Senin çabana dualarıyla destek olmaya çalışan birsürü kişi var.

11 ağustos 19:27

22. dunya guzelisin Neslican, cesaretin de gulumsemen de hep bizimle olsun. seni seviyorum.

30 temmuz 13:45

21. instagramda ilk gördüğümde fenomen biri sanmıştım güzel olduğu için, hikayesini bilmiyordum. ne güzel kızmış ya gülmek ne kadar yakışıyor diye düşünmüştüm. az önce tedx videosunu izledim. konuşmasından o kadar etkilendim ki... ben kolay kolay ağlamam o anlatırken ağladım, o nasıl anlatabildi bilmiyorum ne kadar güçlü bir insanmış. dileğim en yakın zamanda kanseri yenmesi. inşallah eskisinden çok daha güçlü ayağa kalkar ve yüzünden harika gülüşü eksik olmaz.

(link: https://www.youtube.com/watch?v=Spmn5G00Lng tedx videosu )

29 temmuz 22:19 29 temmuz 22:20


20. Hayat dolu, çok güzel bir kız.

Kendisi kanser savaşçısı ve çook güçlü. Öyle ki hem güçlü hem güç veriyor. Yazdıklarını okudukça ayağa kalkıyorum. Hayata karşı pes etmiyorum.

Umarım o gülüşü hiç eksik olmaz yüzünden, severek takip ettiğim ve örnek insanlardan.

Sosyal medyayı böyle güçlü insanları bize tanıttığı için bazen çook seviyorum .

20 temmuz 21:03

19. Kırmızı rujun en çok yakıştığı kadın.

20 temmuz 20:54

18. Dünyadaki en umut dolu, en pozitif insandır. Kanseri 3 kez yenmiştir, (link: https://www.youtube.com/watch?v=Spmn5G00Lng hikayesini merak edenler için ) Hepimizin neslican kadar umut dolu olması dileğiyle.

20 temmuz 11:39

17. inci tanesi. ruju ile, gülümsemesi ile hayata sıkı sıkı bağlı. hayat seni artık yormasın, üzmesin, dokunmasın. yakanı bıraksın. ne zaman gülümsediğini görsem her şey daha güzel olacak diye sevinip bir mücadele haberini görüyorum. bir ameliyatını bir kemonu. dualarımız seninle. gülümsemene sebep olan her şeyden daha fazla ömrün olsun. sen çok güçlü bir kadınsın. asla yorulmaz yıkılmazsın. umutsun.

her ne olursa olsun bizi bırakma, def olup gitsin tüm kötü hücreler. ciğerlerinin sürekli su topluyor oluşu, kemoterapi alamamasına sebep oluyor. alternatif tedavi lazım ama nerede ?

bazı insanlar maddi desteği olmasa kanserle mücadele edemeyip, öleceğini söylese de sen ölenlere inat dayan.

8 temmuz 23:31


16. ne zaman profiline girip baksam hayatta yakındığım şeyler için kendimden utanıyorum.aptal saptal 3 kuruş etmeyecek insanlar için kendimizi o kadar üzüyoruz ki, çoğu zaman sağlık olmadan hiç bir şey olamayacağımızı unutuyoruz.ya da en basiti bir grip oluyoruz “ayy çok fenayım ay hiç halim yok” yani gerçekten ayıp bize yahu...öyle güçlü bir kız ki bu, ona baktıkça cesaret alıyorum.inşallah en kısa zamanda hastalık süreci biter, biteceğine kalpten inanıyorum.

4 temmuz 15:22

15. Kendisini san kuaför videosunda görüp ardından hikâyesini öğrenmiştim. Gerçekten hayat doluydu, ne yalan söyleyeyim imrenmiştim.

Şimdi yine rahatsızlanmış. Görünce çok üzüldüm. İnşallah sağlığına yeniden kavuşur. Ne olur ya, o kadar hayat dolu ki hak ediyor bunu. Binlerce insan sağlıklı bedenlere rağmen hayattan vazgecerken o çabalıyor. Çok saygı duyuyorum ona bu sebeple.

30 haziran 12:59

14. bu kızı görünce bir kızıyorum kendime, diyorum ki bu boncuk nelerle mücadele ediyor yine de yılmıyor, taarruza devam yazabiliyor, sen iki gereksiz kalbini kırınca, hayattan bezince bıktım yea falan diye abuk subuk düşünceler içinde oluyorsun, inşallah atlatsın tekrar, tek temennim o, sağlık onunla olsun, kendisine burdan kocaman öpücükler.

30 haziran 12:35