yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (14)
  • medya (1)

  1. Nemlendirici özelliğine kanarak aldığım ancak nemlendireceği yerde burun kenarlarımın soyulmasını sağlayacak kadar yüzümü kurutan ve temiz hissettirmeyen makyaj temizleme suyu.

  Bunun yerine gülsuyuyla temizlemeye başladım makyajımı, sonuç mükemmel.

  11 mayıs 2018 20:55

  1

  2. Pamuk ile uyguladığımda cildimde tahrişe neden oldu. Ağır makyajları iyi temzileyemiyor ve nemlendirmiyor. Pek bir işe yaramıyor.

  ilgili medya:
  1
  25 temmuz 2018 01:54

  3. saf su bundan daha iyi makyaj çıkarır. o kadar söylüyorum

  hiç bir işe yaramayan aksine yüzü pütürlü hale getiren temizleme suyu :/

  25 temmuz 2018 10:47


  4

  4. En son migros indirimden aldım bu ürünü.Hiç yağlı his bırakmadan makyajımı mükemmel çıkardı.(gizlinot: Göz makyajı dahil) Cildimi kurutmadı vaad ettiği gibi.Ben bayıldım kötü yorumları okuyunca çok şaşırdım.Bence kötü yorumlar gelince içerikte bir düzenlemeye gidilip ürün yenilenmiş.Daha önce memnun kalmayan süslüler varsa yeni üretime bakabilir zira ben çok beğendim.

  10 mart 2019 13:38

  5. Bu ürünü gratis indiriminden almıştım. Neutrogena markasını genel olarak beğendiğim için bir şans vermek istedim ama beni hayal kırıklığına uğrattı maalesef makyajı çıkaramadığı gibi yüzümü tahriş etti.

  10 mart 2019 13:42

  1

  6. Sanırım bu temizleme suyunun ambalajı değişmiş. Keşke değişmeseymiş de komple tedavülden kalksaymış. Simple temizleme suyundan oldukça memnundum fakat bana bereketsiz geldi. O yüzden ben de hazır migrosta indirimdeyken neutrogenaya bi şans vermek istedim. Sebamed nemlendirici kremi de beraberinde edindim. İlk gün ikisini birlikte kullandım ve sonrasında cildinde elle farkedilir şekilde pütürcükler oldu. Elimi cildimde gezdirdiğimde sanki pütürlü duvara elliyomuş hissi uyandırdı. Hemen karar vermeden önce sebamedi de yeni aldığım için her birini tek tek kullanmak istedim. Dün akşam yine tek başına olmak üzere kullandım. Sabah uyandığımda yüzümde nokta nokta beyaz nokta şeklinde 4 5 tane olmak üzere ve bi tane de kırmızı bildiğimiz sivilcelerden çıkmıştı. Çenemde beyaz noktalar oluşmuş. Normal sivilce regli dönemi yaklaştığı için gözardı edilebilsin hadi, fakat bu beyaz noktalar cildimin ekstra bi durum olmadıkça vermediği bi tepki. Üstelik cildim karma olmasına rağmen her yeri kupkuru, gözeneklerim kocaman olmuş, ilginç bi şekil almış. Dudaklarım kupkuru sahra çölü olmuş. Dolayısıyla süslüler asla tavsiye edemeyeceğim. Yahu şu tarafı da iyi ama diyebileceğim tek bir yanı bile yok. Bizimla deyılsın...

  16 mayıs 2019 15:37

  7. Bir şişe bitirdim ve makyajı çıkarmasında herhangi bir sorun deneyimlemedim ancak cildimde hassasiyet oluşturan bir ürün oldu. Cilt tipiyle de alakalı olabilir ancak yüzümde hep kuru bir his bıraktı, üzerine nemlendirici sürünce rahat edebilirsiniz. Vaat edilen şey nem olmasaydı keşke. 

  30 mayıs 2019 06:22


  8. Az önce kullandığım bir ürün kendisi. Gratis indirimden aldım. Suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan çıkarma vaadi bulunuyor ama göz kalemimi çıkarırken çok zorlandım tam çıkarmadığı gibi cildimi de tahriş etti keşke almadan önce yorumları okusaymışım :(

  edit: Göz kalemimi çıkarmayınca neyse ten makyajını temizlemede kullanırım artık demiştim ama ertesi güne göz çevremde beyaz buton , alnımda ve çenemde sivilcelerle uyandım mezuniyet öncesi gerçekten çok üzgünüm ilk defa bir ürünü öylece çöpe atacağım

  11 haziran 2019 21:24 13 haziran 2019 19:49

  1

  9. Almayın, aldırmayın.

  Bir makyaj temizleme suyu düşünün vaatleri arasında nemlendirme bulunan Ama yüzünüzü Sahra çölüne çeviren. Berbat bir ürün bu süslüler ciddiyim nefret ettim. Gözlerimi öyle bir yaktı ki bol suyla durulamama rağmen gözlerim kıpkırmızı dolaştım 1 saat boyunca. Göz çevremi, alnımı resmen çöl gibi kuruttu. En yoğun nemlendiricimi sürdüm ona rağmen yok yani. Hala yüzüm kupkuru. Ayrıca makyajı çok iyi bir şekilde de çıkarmıyor maalesef. Zaten kusursuz şekilde çıkarsa bile o şiddetli göz yanmasını, yüzünüzün çöle dönmesini istemiyorsanız kullanmayın. Anca makyaj fırçalarını temizlemede kullanılır.

  13 temmuz 2019 00:50

  1

  10. Yazın tatilde ihtiyacım vardı, indirimde oldugunu görünce alayım dedim (gizlinot: Yazlıkta dursun). Kullandıgım gecenın sabahı iki adet içi dolu sivilce cıktı alnımda ve cenemde. Bir daha da kullanmadım. (gizlinot: Çöpe gitti)

  6 aralık 2019 17:57