yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (3)
  • medya (3)

  1. (bkz: neutrogena skin detox micellar su) alacakken karıştırıp bu ürünü aldım ve memnun kalmadım. çok yoğun bir parfüm kokusu var. hydro boots serisini genel olarak beğeniyorum (özellikle nemlendiricisi) fakat bu ürünü başarısız bir ürün. kullandıktan sonra yüzümde yapış yapış bir his bırakıyor.

  *içeriğini medyaya ekledim.

  edit* makyajı temizleme konusunda da yeterli değil.

  ilgili medya:
  2
  23 mart 19:40 23 mart 19:46

  2. uzun bir süredir bioderma hydrabio miseler su kullanıyordum malum artan fiyatlar ve kampanya bulamamam sebebi ile neutrogena hydro boost miseler suya geçtim. henüz çok olmadı ama yine de bioderma'yı aratmadığını söyleyebilirim. performansı iyi, gözleri yakmıyor ilk sildiğinizde biraz yapışık bir his bırakıyor ama sonrasında yumuşacık oluyor cildiniz. ben zaten sonrasında konjac sünger ile yüzümü tekrar duruluyorum. bir kere garnier'ın miseler suyunu da kullanmıştım ona kıyasla da daha çok beğendim.

  29 nisan 22:39

  3. Ürünü yüzüme sürdükten birkaç dakika sonra cildim kızarmaya ve yanmaya başladı. Ardından hemen suyla temizledim fakat kızarıklık birkaç gün boyunca devam etti, özellikle sivilce izlerim daha da belirginleşti. Kısacası bana iyi gelen bir ürün olmadı. Göz makyajını temizleme konusunda da garnier’e kıyasla daha başarısız buldum. Rimeli zor çıkarıyor. Gözümün içine kaçmadığı sürece yanma olmuyor ve herhangi bir hassasiyete sebep olmadı. Fakat yine de bir daha alacağım bir ürün değil. 

  13 mayıs 13:48 13 mayıs 13:49


  4. neutrogenanın bir misel suyunun övüldüğünü hatırlıyordum ama yanlış olanı almışım. övülen detox olanmış. eve gelince farkettim ama iş işten geçti tabi. neyse buna gelirsek çok parfüm annecim. ayrıca kaç kez silersem sileyim makyaj hep yüzümde kalıyor sanki. gözlerimi yakması da cabası. bitmesine çok sevindim, bir daha hayatta elimi sürmem. bu serinin makyaj temizleme jelini kullanmıştım güya onu beğenmemiştim ama o bundan daha iyiymiş.

  30 haziran 02:02

  5. Bu serideki en başarısız ürün. Diğer süslülerin de belirttiği gibi aşırı parfümlü. Misel su ihtiyacım olduğu için indirimde görünce aldım; ancak bu kötü ve aşırı parfüm kokusu ile daha fazla kullanamıyorum. Bioderma'ya geri dönmek zorundayım. Bu koca şişeyi ise nasıl değerlendireceğime henüz karar verebilmiş değilim.

  30 haziran 14:39

  6. Bir şişeyi zor bitirdim ve yorumlayabilirim. Diğer yazarlara katılarak söylüyorum ki, almayın aldırmayın. Hiçbir etkisi yok, klasik bir maskarayı, göz altındaki pudra+kapatıcıyı çıkarmada çok etkisiz. Yeterli gelmediğinden bastırarak silmeye çalışıyorsunuz, göz altınız yıpranıyor ve yanma hissediyorsunuz. Ha bastırmadan da göz altım kıpkırmızı oldu her seferinde, orası ayrı. Şişeyi alın ve yanak bölgemde değerlendirdim.Bir daha almam, şu sıralar dermoskinin misel suyunu deniyorum, aramız iyi şimdilik.

  30 haziran 22:50 30 haziran 22:53

  7. Bu üründen kimse memnun kalmamış. Sanırım severek kullanan bir tek ben varım. Şuan 3. Şişemi kullanıyorum ve cildimle iyi anlaşan bir ürün olduğunu düşünüyorum. Tabii ki herkes beğenmeyebilir, her cilt farklıdır ama benim cildime oldukça iyi geldi. Benim cildimde bırakın kızarık yapmayı, tam aksine cildimi yatıştırıyor. Ayrıca göz makyajımı da çok iyi temizliyor. Sadece büyük kare pamuğa biraz döküp gözümün üstüne koyuyorum, hiçbir şekilde bastırmadan bütün maskaram, farım, eyelinerim pamukta kalıyor. Hatta diğer bazı makyaj temizleyicilerle göz makyajımı ne kadar temizlersem temizleyeyim ertesi sabah simsiyah göz altı ile uyanırken bu ürünle temizlediğimde bembeyaz gözaltı ile uyanıyorum. Göz makyajı temizlemede çok başarılı buldum. Yüzümde sivilce, tahriş, kızarıklık vs. kesinlikle yapmadı. Kısacası ben memnun kaldım. En azından benim cilt tipime uygun bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  30 haziran 23:35


  5

  8. bayadır severek kullanıyorum ama bu kadar sevilmemesine şaşırdım.  öncelikle içinde parfüm var ama beni rahatsız etmedi. ten makyajımı güzel çıkardı yağlı his bırakmadı. birazcık yapışkanlık hissi kalıyor ama sonrasında geçiyor ayrıca temizleme jeliyle yüzümü yıkadığım için sorun değil.  göz makyajı için yorum yapamayacağım çift fazlı temizleyici kullanıyorum asla maskara kalıntısı kalmaması için. cildimi baya yumuşatıyor ve ağırlık bırakmıyor yüzümde. sivilce falan çıkarmayan tek uygun fiyatlı ürün şimdilik (garnier vs hep denedim pembe kapaklı olanı bile çıkardı bende). sürekli bitirdiğim bir ürün çeşidine de bioderma falan alıp bu kadar para vermek mantıklı gelmiyor. skin detox olanı çok övülmüş elimdekiler bitince denicem onu da .

  12 ağustos 02:49 12 ağustos 18:36