3.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar ()
  • medya (2)

1. siyah nokta temizleyici tonik. yuzumu hafif cok hafif bi yanma - karincalanma hissine maruz birakti ve cok keskin bir kokusu var. cok begendim diyemem ama begenmedim de diyemem su an notr duygular icerisindeyim kendisine karsi (gizlinot: swh ) he ama sunu soylemem lazim evet burnumda siyah nokta gorunumu yok gibi bakalim aksama kadar boyle kalabilecek mi

28 mart 2014 10:46

2. kullanım sonrası yüzümü durulama ihtiyacı hissettiren tonik. sanki yapış yapış kalıyor.

ayrıca karma ciltliler için sadece T bölgesine uygulanması gereken bir tonik, kuru bölgelerde kızarılık ve hatta pullanma yapabiliyor...

edit-büdüt: imla hatası

28 mart 2014 12:28 28 mart 2014 12:29

3. karma/yağlı cildimi oldukça iyi arındıran, ferahlatan bir tonik. gerçekten temizlendiğini hissediyorsunuz cildinizin.

8 ağustos 2014 12:30


4. Kullandıktan sonra yüzüme sanki kezzap atılmış gibi hissediyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullaniyorum 1 tane siyah noktamı yok etse gam yemicem.

26 ağustos 2014 03:26

5. Yüzümü Bebak ın acı badem sütüyle temizledikten sonra kullandığım ürün.fakat benim cildim karma ve sanırım hata edip tüm yüzüme uyguladım ben. Ergenlik boyunca yanağımda bir kez olsun sivilce çıkmadı ve bunları kullanmaya başladıktan sonra 3 tane sivilcem oldu ;/ sanırım sadece yağlı bölgelere kullanılmalı. Siyah noktaları azaltmıyo ama ciltteki yağı azalttığı aşikar -uzun süre olmasa da -

26 ağustos 2014 07:00

6. Cildim yağlıdır. Öğrenci haliyle de toniğe fazla para vermek istemedim neutrogena iyidir dedim. Ama bu ürünü kullandığımdan beri cildim ilk sürdüğümde kuru kırmızı, sonra cildim bu durumu dengelemek istediğinden yağlanıyor ve gözenekler daha genişliyor. Ayrıca cildim yanmış gibi kırmızılaştı. Bir daha asla kullanmam.

2 aralık 2014 09:41

7. yağlı olan t bölgemi kurutan tonik. arkasından kuru ciltlere uygun nemlendirici sürüyorum. bende gözle görebildiğim bir farklılık yapmadı kurutmak dışında. her seferinde kullanmamayı tercih ediyorum. ilk zamanlar toniği döktüğüm ve cildime uyguladığım pamuğun rengi değişiyordu kullandıkça cildimi temizledi sanırım sonradan kirli olmuyordu.

Ara verip, yüz yıkama jeli+nemlendiricisiyle birlikte tekrar kullandım. Duştan sonra kuruyan, bir süre sonra da yağlanan alnımın yağlanmasını dengelediğini gördüm.

19 ağustos 2015 15:23 25 ekim 2015 16:39


8. cildi oldukça yakan ve pek bir etkisini göremediğim tonik.

alkollü tonikleri kullanmak iyi değil belki ancak cildimdeki sivilceleri söndürdüğü ve siyah noktalarımı azalttıkları için arada kullanıyordum. daha önce clean & clear'ın toniğini kullanıp memnun kalmıştım. o da yakıyordu ancak etkisini görmüştüm.

ancak bu toniğin cildimde hiçbir etkisini gözlemleyemedim. çok uzun süredir kullanıyorum ancak cildimi yakmaktan başka bir etkisi olmadı. t bölgemdeki yağlanmaya karşı da bende çare olmadı.

bir alerji yada sivilcelendirme yapmadı ancak en basitinden bir temizleme etkisini bile göremedim.

bir daha kullanmayacağım bir ürün oldu benim için.

25 ekim 2015 16:09

9. alkollü evet ama sivilceli ciltlere iyi geliyor.. çok tonik denemedim gerçi bundan sonra clean and clear ınkini alırım yukarda bir arkadaş övmüş.. nivea nınkini denemiştim mesela o alkolsüzdü sanırım ve bana hiç yeterli gelmemişti.. bu ona göre çok daha iyi..

25 ekim 2015 19:45

10. sürekli kullandığım canım toniğim..

yağlı akneye yatkın cildin ilacıdır..

24 aralık 2015 21:12