girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (1)

1. Türk dizi tarihinin gelmiş geçmiş en itici karakteri. Her sahnesinde tüylerimi diken diken etmeyi başarıyordu. Keşke sen ölseydin nihal.

1 nisan 2016 00:39

2. Hazal kaya'nın rol yapamama özrü nedeniyle asla ısınamadığım dizi karakteri.

1 nisan 2016 00:53

3. Turk dizilerinin moda ikonu firdevs yoreoglu el atmasaydi pacozlar piremsesi olarak hatirlanacakti.babasiyla birbirlerine taklim (gizlinot: wtf) benzeri bir hitap sekli vardir ki ekran karsisinda beyin felci gecirmenize sebep olur.

1 nisan 2016 09:51


4. türk dizi tarihinin tartışmasız enn şımarık, mıy mıy karakteri. tam mira beylice şımarıklığı diyordum ki aklıma geldi, kimse nihal ziyagil olamaz. ya kız her istediği olmayınca bayılıyo diye koca aldılar koca!

1 ağustos 14:39

5. Şımarık hemde altın harflerle yazılacak bir şımarık, girdileri okurken içim rahatladı öyle bir nefret duyuyorum, sinsiliği de cabası, hele liseden mezun olur olmaz evlenme kararı? Ehehehe diye gülüp eheheheh diye ağlaması? Göğüs ve göbek önde kolları savrularak yürümesi, olağanüstü katlı saçları, nerdesin behlül, behlül nerde, behlül,behlül, behlül, taklim, bülent yapma! Ayıl, bayıl, behlül, matmazel...

Bayık ve iticisin Nihal, asla sevmeyeceğim seni.

(gizlinot: Nefretimi iyi kustum)

(gizlinot: Eksileyen nihal ziyagildir dhdbdb)

ilgili medya:
1
2 ağustos 10:21 2 ağustos 10:34

6. sırf nispet olsun diye kınasındaki bütün kızları Behlül maskesiyle oynatan koca delisi sinsi.

2 ağustos 10:46

7. gerek -ıhıhıhıhı gülüşü, gerek behülle birlikte olmaya başlayınca havalara girişi falan aşırı itici aşk-ı memnu karakteri. özellikle başına gelebilecek olası olaylara karşı kendisini korumaya çalışan, uyaran matmazele çıkışları, bir anda bağırıp azarlamaları, resmen evden kovması ile son bölümde başına gelen herşeyi fazlasıyla hakediyor.

final bölümünde, bihter silahı ateşleyince yere yığılmasının tek sebebi de, behlülün vurulduğunu sanıp, kocasız kalacak olduğunu düşünmesinden, başka birşey değil.

Hatta behlül bi şekilde geri dönse, adnana kendini affetirmiş olsa (imkanı yok tabi de örenk veriyorum) yine ayılarak bayılarak kabul ederdi behlülü. ahanda buraya yazıyorum

2 ağustos 11:59


8. Hayatımda gördüğüm en ezik, erkek takıntılı, şımarık dizi karakteri ya. Behlüle yürüyecek diye yapmadığı şey kalmıyordu. Aşkı memnu da en sevmediğim karakter kendisidir. İnstagramda bihterinkahkahasi diye bir sayfa var, orada parlatıcı beyinli diyorlar nihale. O kadar haklı bir hakaret ki bayılıyorum :D

2 ağustos 12:50

9. Aşkı memnudaki en sevmediğim karakter olabilir. Tam bir düşünce yoksunu, aptal ama şımarık, yapışkan, alıngan, sıkıştığında da hassas, kırılgan ve bayılgan. Bütün dizi nihal üzülmesin diye gecti. Beşir nihal üzülmesin diye dert sahibi olup öldü, aynı evde büyüyen iki kardeş gibilerdi ama adnan bey kızının behlülle evlenmesine razı oldu üzülmesin diye.  Söylemeye gerek yok matmazelin yaşama sebebi zaten nihalin üzülmemesi. Hele o süleyman efendigiller yok mu deli oluyorum. Latilokum şekerfıstık diye diye kızı poh pohluyorlar, e cemile nolacak tabii ki kıskanacak çatlayacak. Aynı yaştalar aynı evdeler, gözünün önünde baba,anne,beşir herkes nihale hayran .tabii sevmez cemile nihali. Asıl garip olan nihalin otu b.ku kıskanması. Bihteri az kıskanmadı. Hatta peykeri, elifi, behlülün elinin üstünde ben olan eski sevgilisini. Tek takıntısı behlül ve babasının ilgisi çünkü. Hassas massas değil İçin kıskançlıkla dolu senin nihal ziyagil. Etrafın sevgi çemberi anneni erken kaybettin eksikliğini hissetme diye. Kral gibi muhtesem ötesi bir baban var , hayatını sana adamış anne eksikliği hissetme diye ugraşan bir dadın var, her istediğinde koşabilecek üstelik şahane bir çiftliği olan bir halan var, tek çocuk değilsin kardeşin var, evde sana ayılıp bayılan bir müştemilat var. Sen neyin yokluğunu çekiyorsun? her istediğini babasının ye ye bitmez imkanlarına güvenerek yaptırtmaya çalışan nihal ziyagil sen tam bir paçozsun.

2 ağustos 13:03 2 ağustos 13:04

10. Mezuna kalınca behlülle sevgili olan sümsük

2 ağustos 15:38