sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (1)

1. Hakkında bir şey yazılmamış olmasına şaşırdım. Ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen içindekiler harika. İçerisinde belli paketler var; incel, güçlen, odaklan gibi seçeneklerle size fitness programı oluşturuyor. Bunun haricinde ünlü sporcuların programları da bulunmakta. Evde kendi kendine yapınca sorumluluk hissetmiyorsunuz ama bir yerlerden başlamak isteyen kişiler için eşsiz bir fırsat. Türkçe seslendirmelerle program esnasında sizi destekliyor. Son on saniye kaldı gibi.

Bayağıdır kendimi saldığımdan dolayı spora başlamaya karar verdim. Yazın yaptığımda bir haftada bile etki göstermişti. Şimdi de aynısı olur umarım.

Altı haftalık incelme programına yarın itibariyle başlıyorum. Sıkılmayıp devam edersem gelişmeleri yazarım.

Edit: Sıkıldım yapmadım ya. Bu yaz tekrar deneyeceğim.

22 ocak 2017 20:29 4 haziran 2018 18:37

2. en en en sevdiğim ve en işe yarayan program kesinlikle.kısa aralıklı antremanlarıyla sıkılmamak bir yana,telefondan takip etmek hiç de zor değil.kesinlikle düzenli yapınca faydasını görüyorum.şu sıralar ben de altı haftalık incelme programını yapıyorum fakat zaman yok diye sallamıyor da değilim.

23 ocak 2017 01:12

3. sıkılmadan tamamlayabildiğim tek antreman uygulaması.

23 ocak 2017 15:30

4. Spor salonunda saatlerime uymadığından sadece 1 kez strech programına katılabildiğim için bu uygulamayı kullanıyorum ve çok faydalı bir uygulama kesinlikle. Hocamızın yaptırdığı çoğu hareketle ortak şeyler var zaten ama hoca haftada 1 günün yetmeyeceğini söylemişti ilerlemek için. Böyle bir şeye ihtiyacı olan varsa kesinlikle öneririm. Faydasını görüyorum kesinlikle, daha esneğim artık. Önceden oturunca ayaklarıma ulaşamazdım artık ulaşabiliyorum öyle diyeyim. 1,5 ayda oldu bu.

Edit: belirtmeyi unutmuşum, spor salonundaki program dışında haftada 3 kez yapıyorum esneme antrenmanlarını.

25 ocak 2017 19:31 25 ocak 2017 19:32

5. Evde egzersiz yapmak isteyenler için gerçekten ise yarayan bir program.

Ben spor salonlarına gitmeyi oldum olası seven bir insan değilim.

Ya yüzmeye gidiyorum ya da açık havada yürüyüş yapıyorum.

Bu yıl yogaya da başladım.Evde yapmak istediğim için Nike'ın bu appini indirdim hemen.İçeriğinde hem güç hem kardiyo hem esneklik için egzersizler bulunduruyor.Ayrıca seçimlerinizi seviyenize göre yapıyorsunuz size ona uygun egzersizler yaptırıyor.

İçerik olarak çok başarılı ben severek kullanıyorum.

26 ocak 2017 14:15 26 ocak 2017 14:16

6. masaüstü uygulamasının olmaması hareketlerin antrenman esnasında küçücük telefon ekranından gözükmesini zorlaştırıyor. ancak hareketler bir kaç antrenmandan sonra kavranınca sorun kalmıyor.

20 haziran 2017 23:34

7. İlk kez sporu rutine dönüştürdüğüm uygulamadır

27 eylül 2017 23:45

8. En çok sevdiğim egzersiz programıdır. Bu programla birlikte ve tabii düzenli beslenip su içerek beş kilo vermiştim bir ayda ve sıkılaşmıştım. Hareketler genel olarak yeni başlayanlara gerçekten uygun değil bir hafta önceden hafif egzersizlerle başlamak lazım. Zira az kalsın hareketi doğru yapacağım diye sakatlanacaktım. 

Kısaca doğru kullanıldığında çok işe yarayan, ücretsiz Harika bir uygulama mutlaka deneyin. 

29 kasım 2017 23:39

9. Bende dün (yazar: turbo beauty lover) sayesinde hemen indirdim ve uygulamaya başladım. Program oldukça kişisel geldi bu yönden çok hoşuma gitti. Spor yapamadığınız günün telafisini de yapabiliyor olmak güzel. Benim gibi spor salonuna kayıt olupta gidemeyenler için güzel bir alternatif. Ancak süslüler ben mi yanlış hareket yaptım en hafif hareketle başlamama rağmen bacak, kol bölgemde kas ağırısı var işe yaradığını mı gösteriyor bu durum bilemedim, bir mesaj uzağınızdayım.

28 aralık 2017 09:46 28 aralık 2017 09:47

10. bu kadar az entry olmasına şaşırdığım muhteşem uygulama. 

spor salonuna vaktim olmadığı dönemlerde bu uygulamaya başvuruyorum direkt. çalıştırmak istediğiniz kas gruplarına göre çeşiti programlar mevcut içinde. Genelde 15-20 dakika arası olan çalışmalar. çok fazla ekipman da gerektirmiyor, genelde orta ağırlıkta dambıl yeterli oluyor. antrenman başladığında neyi, nasıl, ne kadar yapmanız gerektiğini sesli komut şekilde söylüyor size zaten. siz sadece uyguluyorsunuz. Evde egzersiz yapmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. 

**ben apple storedan ücretsiz indirdim google storeda da olduğunu düşünüyorum.

3 aralık 2018 23:22 4 aralık 2018 09:29

ilginizi çekebilecek benzer başlıklar