yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • oylar (11)
  • medya (2)

  1. http://www.suslusozluk.net/n/140161/ girdimden beri kullandığım ürün. karma ciltli olduğum için cildimi günlük olarak nemlendirme ihtiyacı pek duymuyorum ancak kışın fondöten sürmeden önce bu ürünü yüzüme sürerek hem cildimi nemlendiriyorum hem demakyaj için güzel bir baz oluşturmuş oluyorum.

  cildimde herhangi bir alerjiye sebep olmadı. ürünün kokusu yüzünüze uygulama yaparken sizi biraz rahatsız edebilir ancak sonrasında koku tamamen uçuyor. benim gibi bu tip erkek ürünlerinin kokusunu seven süslüler ise kokuya pek karşı çıkmazlar bence (gizlinot: swh ).

  makyaj tutuculuğundan memnun kaldım. kullanmaya başladığımdan beri başka bir ürünü baz olarak kullanma ihtiyacı hissetmedim. her gün düzenli kullanmıyorum fakat bitirdiğim zaman tekrar alırım.

  21 ekim 2015 17:21 21 ekim 2015 17:25

  2. Watsonsta 28tlye eyvallah diyip mecburen aldigim ertesi gun carrefoursada 17.90tlye gorup ah ettigim urun.ben nemlendiricili olanini almisim.kapagi mavi olan.sanirim cogu kisi beyaz kapakliyi kullaniyor.pek farki yoktur umarim.

  Bi kere denedim.benim burun bolgem cok kabuklaniyor hangi fondoteni kullansam hatta hicbise kullanmasam da sorun yasiyorum.bu urun gayet iyi sabitledi fondoteni.aksama kadar sorun yasamadim.ama gunluk kullanmaya korkarim sanirim.cok guven vermiyor nedense.

  1 kasım 2015 23:40

  3. Bugün meraktan kocamınkini yüzüme boca ettiğim ürün. Yavrum anlamadı tabi amacımı, ben de anlatmaya çalışmadım, inanılmaz boş gözlerle bakıyordu çünkü. Ürüne gelince evet Fikir olarak güzel, bu balsam sonuçta traş sonrası tahriş olan cildi sakinleştirmek ve traş sırasında kaybedilen nemi geri kazandırmak için. Fakat benim için harikalar yarattı diyemem. Güzel nemlendirdi ve baz görevini gördü lakin ten ürünlerimi bir bazdan daha başarılı sabitlemedi. Bir de kokusu çok ağır, ben zaten ciddi anlamda koku hassasiyeti olan biriyim. Kokusu kalıcı değil denmiş, ama ben o kokuyu iki saat sonra bile aldım maalesef. O nedenle daha hafif kokulusu çıkarsa bir daha denerim belki ama şimdilik normal bazlarla devam.

  1 kasım 2015 23:52 1 kasım 2015 23:53


  4. Benim merak ettiğim nikkie bunun işe yaradığını nasıl keşfetti? Her gün gördüğüm bir şey, ama hiç aklıma gelmezdi yüzüme sürmek... Ama bu kadar popüler olunca ben de denedim. Kokusu beni rahatsız etmedi, çünkü zaten severim o tarz kokuları hem de kalıcı olmadı... Bence işe yarıyor. Kalıcılığını test etme imkanım olmadı daha ama fondöten uygulaması için iyi bir temel verdi ve fondötenim çok güzel durdu.

  6 kasım 2015 23:04

  5. en doğru tespit kendi yaptığındır mantığıyla 30 tlye kıyıp aldım. açıkçası ne makyajı tutması ne de parlama önleme gibi hiçbir etki göremedim. aksine karma cildimin daha yağlı durmasını ve fondötenin kusmasına sebep oldu söylenenin aksine.

  sıradan bir nemlendiriciden daha iyi değil. jel yapısından kaynaklı bir ihtimal kuru ciltlerin işini görebilir. ama yağlı vekarma ciltler uzak durmalı.

  primer olarak da başarısız. allık kontür hepsi silindi gitti 2 saatte. elime deneyip net gözlemlemek istedim aynı far tek kat uygulamada Nivea balsam kullandığım yer ve kullanmadığım yer arasında bir fark yok. elimle dağıtınca ikiside silindi gitti. lafın kısası bir erkek arkadaşıma kendisini hediye etmeyi düşünüyorum.

  24 kasım 2015 14:21

  6. (link: https://www.youtube.com/watch?v=F3CpP9REQRA makyaj mı dedin ayşegül test etti onayladı ) ama burda deneyenlerin yorumlarını görünce bilemedim ciltten cilde mi değişiyor yoksa vloggerlar mı abartıyor :/

  12 ocak 2016 01:15

  7. bu başlık altında daha önce deneyimlerimi paylaşmıştım.

  bunlara ek olarak söylemek istediğim bir şey daha var. yaz aylarında parlama yapması muhtemel bu ürün, kışın cildin hassasiyetini çok güzel alıp yatıştırıyor. ben karma ciltliyim ve bazen bölgesel kuruluktan muzdarip olan cildime bu losyonu sürünce kızarıklıklar hemen yatışıyor.

  12 ocak 2016 10:35


  8. Zaten (gbkz: nikkietutorials)'in pek hayranı değilimdir ama bu bir türlü aklıma yatmadı. Zaten piyasada bir ton (gbkz: gliserin) içerikli baz var. Özellikle parfümlü ürünlerin cilt üzerindeki olumsuz etkileri bilinirken gidip en ağır parfümlüsünü kullanmak bana saçma geliyor.

  21 ocak 2016 07:50

  9. almak isteyenler olursa diye çağdaş markette 14,90 a gördüğüm şimdilerde makyaj bazı olarak kullanılmaya başlanan traş sonrası balsamı. o watsonsa gidip de vermeyin 30 lira benim içim acıyor.

  21 ocak 2016 15:33

  10. Babam kullandığı için evde her zaman bulunur. Ama erkek gibi kokmaktan çekindiğim için deneyesim gelmiyor.

  21 ocak 2016 16:00