yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (65)
  • oylar (62)
  • medya (5)

  65. Bu ürünü overrated diye gömerken baya kullandığımı fark ettim

   pembe-mürdüm tonlarda dudak kalemi ile kullanıyorum; kalemle çerçeve yapıp çerçeveyi dağıtıyorum üstüne bununla geçiyorum. Kalıcılık çok az durma tazelemek lazım ama aynasız sürüldüğü için çok dert değil. Dudağı nemlendirmiyor ama rujlar gibi kurutmuyor da. Kışın dudaklarım kuruyken, makyaja çok vakit ayıramadığım zamanlarda elim hep buna gitti. Çok kullandığım için ara vericem biraz sıkıldım ama bitince tekrar almam; kiko ya da flormarın ışıltılı rujlarını tercih ederim.

  1 nisan 22:44 1 nisan 22:45

  5

  64. Elimde eski versiyonu varken doyumsuzluğum yüzünden yenilenen versiyonunu da aldım. Zaten elimdeki de kaç senedir bende kim bilir, yine de yarısından fazla kullanmışım yani şaşırdım.

  Şimdi öncelikle ürünün hem yapısı hem rengi değişmiş onu söyleyeyim. Eski versiyonu daha yumuşak kıvamlıyken yenisi bana biraz daha katı ve nemsiz geldi. Ama ben bunu problem olarak gördüm mü hayır, çünkü ben bu nivea balmları dudağımı nemlendirsin iyileştirsin kanayan yaralarıma merhem olsun diye kullanmıyorum. Acelem olduğu zaman ruju düzgün sürdüm mü sürmedim mi derdim olmadan veya dışarda aynasız bi şekilde hemen renklenmek istediğim zaman uyguluyorum ve beklentimi de karşılıyor. O yüzden ben yeni rengini daha çok beğendim. Eskisi soğuk bir morken -ki bu da soğuktan morarmış gibi gösteriyordu dudağımı- yenisi daha kızılımsı daha tok bi renk. Çok sevdim gerçekten. Özellikle almak isteyen varsa yeni çıkanını öneririm çünkü fark ettiğim kadarıyla eskisi de hala piyasada satılıyor. İkisinin farkını medyaya da ekliyorum. Sağdaki renkler yeni olanlar.

  ilgili medya:
  2
  6 şubat 00:50

  63. bıraktığı izin rengi hoş ancak tadı kötü ve nemlendirmesi yetersiz bir ürün. zor bulunduğu ve indirimde yakaladığım için bulduğumda iki tane almıştım. aldığımı hemen mağazada açıp deneyerek ikincisini anında iade ettim. bir daha almayı düşünmem. grip sebebiyle dudaklarım kuruduğunda o anı kurtarmak için faydalandım ve sadece o kadar. 

  3 şubat 17:00


  62. Günümüzün övülen ürünlerinden biri. Renk olarak çok hoş bı ürün bence onun dışında nemlendirmesi kötü . Renk için alınabilir sadece fiyatları da uçmuş bu arada şaka gibi .

  17 temmuz 2023 13:30

  61. Mağazalarda stoğu zor bulunduğu, internetten alınca kargo parası verildiği için rossmanda son kalanı aldım. Renkli nivea lipbalmları içinde pigmenti en yüksek olan. Çok kalıcı değil ama aynasız sürülebildiği için pratik ürün. Nemlendirmesi ortalama. 

  2 haziran 2023 23:35

  3

  60. Daha önce indirimden üç farklı rengini alıp dudaklarıma alerji yapınca atmak zorunda kaldığımdan beri nivea lip balmlarına karşı önyargılıydım. Ben de birkaç ay önce (gbkz: clinique almost lipstick black honey) ürününe muadil olur mu acaba diye kanıp satın alanlardanım. Benim koleksiyonda black honey bulunmadığı için muadillik kısmına bir diyeceğim yok fakat kendi başına hafifçe renk veren bir dudak ürünü diyebiliriz bunun için. Bir kere dudaklarınız kuruysa nemlendirir belki umuduyla almayın derim, buna dudak nemlendiricisinden ziyade hafif renk veren ruj gözüyle bakmak gerek çünkü bir balma göre yapısı fazla sert. Hatta birçok sheer yapıda ruja göre bile fazla sert. Kendi başına kullanıldığında beni pek tatmin etmedi çünkü hemencecik uçup gidiyor. Ancak geçenlerde elimdeki (gbkz: deborah milano 24 ore lipstick marker) 02 numarasının üzerine sürdüm ve çıkan sonucu çok beğendim. Hem bu iki ürün güzel ahududu rengi bir kombinasyon oluşturdu, hem de lip balmın kalıcılığını arttırdı. Benim elimdeki tek tint ürün o olduğu için deborah ile kullandım, siz de tek başına kullanmayı sevmediğiniz lip balmları böyle tint üzerinde kullanarak değerlendirebilirsiniz.

  29 mayıs 2023 20:36

  1

  59. Sık sık sürmenizi gerektiriyorsa iyi bir lip balm değildir çünkü...

  26 nisan 2023 21:26


  58. ilk başta şunu söyleyeyim BU ÜRÜN KESİNLİKLE BLACK HONEY MUADİLİ DEĞİL ARKADAŞLAR. şimdi devam edebilirim. bunun dışında değerlendirice kimsenin neden sevmediğini anlayamadığım lip balm. ben 4-5 senedir bittikçe alıyorum gün içindeki nemlendirmesi bana yeterli geliyor 2 kat sürünce gayet güzel bir renk veriyor ve bence nem etkisi geçse bile ardında bıraktığı renk çok hoş. neden bu kadar nefret ediliyor hiç anlamıyorum. elimde niveanın şeftalisinden blackberrysine tüm renkleri var ve benim tenime en çok yakışanının bu olduğunu düşünüyorum. ben gün içinde çantamda bulundurup sık sık sürmeyi tercih ediyorum bu şekilde yeterli nemi sağlıyor bence.

  26 nisan 2023 21:06

  1

  57. her şeyiyle o kadar kötü bir nivea ürünü ki, geçenlerde elimin altından çıkarıp arkadaşıma hibe ettim. en fazla bir iki kere kullanmış, ne yapısını, ne dokusunu ne de rengini sevmiştim. öylece makyaj masamda kullanılmadan durduğu için kalabalık yapıyordu. arkadaşım kullandığını söylemese muhtemelen çöpe atardım. bahsedildiği gibi clinique black honey muadili de değil. hangi kör zamanında bu tezi ortaya attıysa, o zamandan beri her muadil dudak ürününe şüpheyle yaklaşıyorum. bizzat kendim araştırıp denemeden almıyorum.

  26 nisan 2023 14:26 26 nisan 2023 14:27

  56. en sık aldığım ürün cok memnunum. süper bir renk veriyor ve doğal duruyor. hem nemlendirici ve hem ruj mualamesi görüyor benden :)

  26 nisan 2023 09:40