yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (11)
  • medya (2)
  2

  1. süslü(yazar: fasluyenin hayalleri) uktesi

  nivea' nın lekeler üzerinde etkili olduğunu iddia ettiği serumu.

  her ne kadar % 100 düzenli kullandım diyemesem de, lekeler üzerinde pek bir etkisi olduğunu gözlemlemedim.

  yalnız nemlendirmesini çok başarılı buldum, gece bu serumu sürüp sabah yüzümü yıkadığımda o tabakayı hissedebiliyorum.

  güncel fiyatı 149,99 tl olması lazım.

  fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum.

  15 ekim 2019 10:14

  3

  2. Dört haftadır kullanıyorum, ilginçtir ki bahsettikleri melananin inhibitörünün etkisini hiç göremedim ama nemlendirici etkisi ciddi anlamda yüksek.

  O kadar ki sabah sürdüğüm zaman etkisi akşam sekiz gibi geçiyor ki bunu yüzümdeki gerginlikten anlıyorum. Suratım resmen "o serumu bana hemen süreceksin" diye alarm veriyor. Sürünce rahatlıyorum. Resmen bağımlı oldum.

  Yüzümdeki gerginliğin, nemlendiricinin kalitesine alışan yüzümün artık normali kaldıramaması yüzünden mi yoksa nemlendirici kalitesiz olduğundan ekstra kuruluğa yol açtığından mı kaynaklandığını çözer çözmez son yorumumu yapacağım bununla ilgili. Ama sanırım ilki...

  5 aralık 2019 21:50

  3. lekeleri gideriyor mu emin değilim ancak bir blur efekti veriyor o kesin. Nemlendirmesi oldukça iyi. Karmadan yağlıya dönük bir cildim var . Serumdan sonra nemlendiricimi sürüyorum ve bir sivilcelenmeye sebep olmadı. Nemlendirici sürmesem bile yeterli ancak ben birazda baz gibi kullanıyorum. Yorumlardan okuduğum kadarıyla 2. kutuda herkes verim almaya başlamış ancak leke giderici bir kremin içerisinde güneş koruyucusu olmaması enteresan görünüyor.

  25 mart 2020 11:06


  4

  4. Yaklaşık 2 ay gibi bir süre kullandım. Çok bir beklentim de yoktu açıkçası.

  Öncelikle söylemeliyim ki çok aşırı lekeli bir cildim yok. Ufak tefek sivilce lekelerim ve sivilce sıkmaktan kaynaklı izlerim var. Güneş lekem yok diyebilirim. Ve 1. Ayın sonunda lekeleri neredeyse yok etti. Birkaç kullanım sonrası ise cildimi aydınlattığını fark ettim. 

  Normalden kuruya dönük cildimi de gayet güzel nemlendiriyor. Ancak tam emin olmamakla birlikte siyah nokta oluşturduğunu düşünüyorum. ama benim kullanımımdan da kaynaklanma ihtimali var. Çünkü biraz fazla sürmüş olabilirim. Üstelik az bir miktar yetmesine rağmen. Başıma ne geliyorsa şu aceleciliğimden geliyor. 1 ay geç etki etsin n’olmuş yani!

  20 nisan 2020 01:57

  1

  5. GEnelde nivea'nın cilt bakım ürünlerinden çok memnunumdur. Ancak bu ürünün lekeleri gidermede pek bir faydasını göremedim, fiyatını kesinlikle haketmiyor. Tekrar almayı düşünmem.

  21 nisan 2020 00:24

  1

  6. Leke acıcı bir içerik yokmuş. takip ettiğim bir içerik bilgisi veren bloggerın ürün yorumunda okumuştum. Nemlendirici içerikler olduğunu fakat leke açıcı bir içerik olmadığını ifade etmişti. Ürünü incelemedim ama kimsenin de boş yere ümitlere kapılıp gereksiz harcama yapmasını istemem. Dolayısıyla başlığı görünce hemen yazmak istedim. 

  21 nisan 2020 01:07

  7. Nemlendirmesi dışında hiç bir özelliği olmayan minicik bir ürün. Bloggerlar yüzünden heves edip aldım, düzenli olarak kullanıp bitirdim ancak kesinlikle lekeler üzerinde etkisi olmadı. Nemlendirmesi güzel ama o fiyata asla değmez süslü ailem, tavsiye etmem

  21 nisan 2020 21:04


  3

  8. benim değil ama annemin kullanıp onun bana aktardığı kadarıyla leke giderici serum olarak olgun ciltlerde pek bir işe yaramayan, hele hele güneş lekesi gibi kolay kolay geçmeyen lekeler için işlevsiz denebilecek bir serum. o yüzden ben leke giderici kısmını es geçip, özellikle 50 yaşın üstündeki ciltlerde diğer etkilerine odaklanarak yorumlayacağım ürünü.

  annemin yoğun nem desteğine ihtiyaç duyan, kahverengi leke dediğimiz yaşla birlikte ortaya çıkan lekelerin kuru bir cildi var. kuruluk şikayeti yaşla birlikte artsa da, ben önceden de hatırlıyorum gençlikten beri zaten kuru bir cildi vardı. göz çevresindeki mimik çizgilerinin dışında da öyle kırışıklık şikayeti pek fazla yok. bir de annemden bana miras kalan kılcal damar çatlaması var ikimizde de. annemin cildinden genel hatlarıyla bahsettim ki, böylece etkileri konusunda daha net bir fikir oluşsun merak edip okuyanların kafasında.

  annem yaklaşık 4 haftadır bu serumu kullanıyor ve cildinde ilk gözlemlediği şey doku olarak eskiye oranla daha sıkı bir cilde sahip olduğu. mesela daha aydınlık, daha parlak oldu sanki cildim dedi bir gün bana bir de daha nemli bir his vermiş bu serum.

  biraz da serumun içeriği ve yapısından bahsedeyim. bir kere yapı olarak öyle yoğun bir yapısı olmadığından çabuk emiliyor. aynı zamanda da cildi gerip yapış yapış yapmayan bir yapıya sahip olması, sürdükten sonra kuru ve gergin bir his vermemesi açısından kullanımı da oldukça kolay. bu yönünü sevmiş annem o açıdasn gayet memnun yani. ayrıca içeriğini biraz incelendiğimde serum kolajen hyaluron, elastin ve melanin içermesi nedeniyle hücre yenilemeyi sağlaması açısından güzel bir içeriğe sahip denilebilir.. yalnız en başta da dediğim gibi, koyu leke gibi yaşa bağlı oluşmuş lekeleri giderme konusunda başarılı değil maalesef.

  genel olarak toparlamak gerekirse anladığım kadarıyla leke kısmını bir kenara atıp, sağlıklı bir cildin aynası olan nemden gelen ışıltı konusunda gerçekten başarılı. günlük kullandığınız kremle birlikte çok daha iyi sonuçlar almak mümkün tabii. bu serinin nemlendiricisi olmak zorunda değil mutlaka. bunlara ek olarak ciltteki böyle ufak tefek ton farklılıklarını da gidermesi gibi bir durum var. tamamen eşitleme diyemem ama daha az belirgin duruyor denilebilir.

  özetle; cildi nemlendirmeye yardımcı olma ve tek başına da hiç de fena sayılmayacak ölçüde nem verme kapasitesi olan bu serumu keşke leke giderici diye lanse etmeseydi nivea. annem gibi olgun ciltlerin daha aydınlık ve dingin bir cilde kavuşmasında işe yarayabilir. indirimsiz 150 lira gibi bir fiyatı var ama indirimlerde 50-70 lira arası bir fiyata düştüğünde özellikle alınıp denenebilir.

  ilgili medya:
  2
  21 nisan 2020 22:18

  9. Sadece çene bölgemde 2 senelik veya daha yeni sicilce lekelerim icin aldım. Nemlendirmesi gercekten cok başarılı nemlendirici kullanmama gerek kalmıyor. Nive'ya ait bir ürünün indirimsiz 150 tl hakettigini düşünmüyorum ancak 75 liraya ikincisini aldım. Lekelerimde blur etkisi ve cok hafif açılmalar var. Bitince yeni bir nemlendirici aramamak icin tekrar alırım.

  1 mayıs 2020 00:03

  10. Kullandığım süre boyunca cildim aydınlık görünümlü ve sabahları nemli bir şekilde uyanıyordum. Leke konusunda işe yaradığını düşünmüyorum aylardır düzenli kullanmama rağmen. Ama nemlendirmesi geçici canlılık vermesi gerçekten iyi

  11 haziran 2020 17:20