yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (1)

  1. Beni çok şaşırtan bir ürün. Göz kremim bitti ve indirimde diye idareten aldım ama nemlendirmesi çok güzel. Sürdükten sonra oluşturduğu doku muazzam tam bir makyaj tabanı. Adı da buna binaen make up expert sanırım. Uygun fiyatlı iyi bir seçenek.

  6 mart 2018 22:01

  2. yoğun nemlendirme ve koyu halkaların görünümünü azaltma vaadi olan (bkz: nivea göz bakım kremi) ismiyle de anılan göz bakım kremi. ürünün karton dış kabında göz bakım kremi ifadesi varken, tüpün üzerindeki ismi, başlıktaki şekilde.

  benim kullandığım ilk göz bakım kremi. 15 ml ürün barındırıyor ve hergün hem gece hem gündüz kullanarak yaklaşık 8 ay kullanarak bitirebildim.

  yapısı oldukça ince ve kolayca dağılıyor. üründen beklentim sadece nem vermesiydi; bu vaadini oldukça güzel bir şekilde yerine getiriyor.

  gözaltım çok koyu değil, hafif bir renk eşitsizliği var. krem ilk sürüldüğünde o hafif morluğu nötralize ediyor gibi görünüyor. ancak bence bu kozmetik bir etki, muhtemelen kremin içindeki pigmentlerden ya da kremin parlaklığından kaynaklanıyor. kalıcı bir renk düzeltme etkisi almadım ben kremden.

  onun haricinde göz altlarımda kuruluktan kaynaklı yeni yeni oluşan ince kırışıklıkları açtı bu krem. derin kırışıklıklarda ne kadar etkisi olur bilmiyorum.

  ilk sürüldüğü anda göz altına bir dolgunluk hissi veriyor. bu yüzden makyaj altında kullanımı çok güzel. gözaltı çizgilerime kapatıcımın dolmasını engelledi. kapatıcının homojen dağılmasına da yardımcı oldu. "make up expert" sıfatının hakkını veriyor.

  tek olumsuz özelliği bazı sabahlar, gözlerimde hafif şişlikle beni uyandırması oldu, kremin göz içine kaçmamasına dikkat edilmeli bu yüzden.

  bitirdikten sonra içeriği daha zengin olduğu için ben (gbkz: herbaderm torba ve morluklara karşı göz altı kremi) ni satın aldım, şu an onu kullanıyorum.

  ama sadece makyaj altındaki performansı için bile, indirimde 15 lira gibi uygun bir fiyata bulunabilen nivea' yı yeniden alır, makyaj çantama koyarım.

  ilgili medya:
  1
  6 aralık 2019 21:32

  3. çok fazla makyaj yaptığım ve göz çevremi çok yorgun hissettiğim bir dönemde tanıştım bu kremle. açıkçası çok koyu göz altlarına hiç sahip olmadım. benim için verdiği nem bıraktığı his ışıltı çok güzel. o kadar güzel ki bazen tüm yüzüme uyguluyorum ama ne kadar doğru bilemem.

  6 aralık 2019 23:12


  4. ben bu kremden 2 tüp kullandım. elimde 3. bir tüp daha var yapısını sevdiğimden dolayı düzenli alıyordum ama elimde açık olan tüp sktsi geçmeden önce kokusu değişerek bozuldu. mecburen atıp yeni tüpe geçtim eğer bu da beklenenden önce bozulursa tekrar almayı düşünmüyorum.

  edit: Bu da ikinci tüp gibi normalden erken bozuldu. ilk tüpü kullanırken bir sorun yaşamamıştım ama bundan sonra tekrar alacağımı düşünmüyorum. yapısı güzel olsa da klasik bir krem. çok daha iyi alternatifleri var.

  6 ocak 2020 18:53 9 nisan 2021 11:11

  5. Bir dönem gündüzleri kullandığım göz kremiydi. Makyaj yapmaya başlamadan hemen önce kullanıyordum. 1 dakika gibi kısa sürede emiliyordu. Nemlendirmesi benim gibi çok kuru yada çok yağlı göz altları olmayanlar icin yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Kapatıcının yapısını değiştirmiyordu. Güzel oturmasına olanak tanıyordu. Tüpte olduğu icin de elimi daldırmak zorunda kalmıyordum bu yönünü de severdim. Ama tek özelliği nemlendirmek. Başka beklentilere hitap etmeyebilir. Fiyatı indirim dönemlerinde uygun oluyor, denenebilir bir ürün olduğunu düşünüyorum 

  7 ocak 2020 01:33

  6. tanım: ülkemizdeki tüm drugstore marketlerde indirimli olarak 25-30 tl fiyat aralığında satılan, üzüm çekirdeği ekstresinden eser miktarda barındıran, alman menşeili nivea markasının makyaj altına kullanılabilen göz çevresi nemlendiricisidir.

  ben ürünün eski versiyonunu hiç kullanmamış biri olarak üzerinde "me" yazan ve "göz makyajı bazı" olabileceğini iddia eden versiyonunu herhangi bir beklentim olmadan satın almıştım. ürünün eski ve yeni versiyonları arasında en azından içerik olarak devasa bir fark olduğunu düşünmüyorum. bu göz kreminden genel olarak memnunum ancak far bazı gibi bir tutuşu, renk canlandırma, farı yağlı göz kapaklarında biriktirmeden tutma gibi işlevleri yok. nemlendirmesi çok kuru göz altlarına yetecek kadar yüksek seviyede değil ama makyaj öncesinde hızlıca emilip kapatıcının yapısını bozmayacak kadar yeterli. yağsız bir dokusu var. yaklaşık bir aydır sadece makyaj altında göz çevremi hafifçe nemlendirmesi için kullanıyorum herhangi bir yağ bezesi ya da hassasiyet yaratmadı. göz kremleri genellikle biraz fazla kullandığımda gözlerimi yaşartır, öyle bir sıkıntı da yaşamadım yani hızlıca emilip ortalama bir nem verme amaçlı kullanılacaksa fiyatına göre güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. kırışık açma, göz altı morluğu giderme, göz altlarını aydınlatma vb. hiçbir vaadi bulunmamakla birlikte zaten bu vasıfların hiçbirini yerine getirebilecek içeriğe sahip değil. sonuç olarak; özellikle göz altında büyük problemleri olmayan ve kırışıklık bakımından daha yoğun nemlendirmeye ihtiyaç duymayan genç hanımefendilere ve beyefendilere bu ürünü fiyat/performans oranı bakımından başarılı olması açısından tavsiye edebilirim.

  5 ocak 2021 10:06 5 ocak 2021 10:16