yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (247)
  • medya (17)

  1. instagramda rastladığım güzel kadın.

  blogger imiş kendisi. (link: http://beautyomlette.com/neon/ tık tık)

  yalnız hatun çok güzel, çok da şirin.

  ama, bazen aşırı rüküş giyiniyor.

  ne alakası var bunun bunun ile dediğim çok kıyafet giyiyor.

  fiziği de ayrı güzel.

  11 ekim 2014 14:52 11 kasım 2014 12:19

  2. Tesadüfen instagramda rastladığım ve şimdi hayranı Olduğum bloggerimiz. Arada paylaştığı notlarını okuyunca benden biri daha varmış diyorum belki de bu Yüzden seviyorum kendisini

  11 kasım 2014 12:03

  3. Tesadüfen kendisine instagram'da rastlayıp hayran kaldığım ve blogger olduğunu da öğrenince sıkı takibe aldığım güzel kadın.

  Kendisini çok beğeniyorum; çok hanımefendi, zarif bir bayan. Ne alaka dediğim, birbirinden tamamen alakasız parçaları öyle güzel kombin yapıyor ki şaşırıyorum. Genellikle salaş bir tarzı vardır, ama o salaşlığın altında öyle zarif ki hayran olmamak elde değil.

  (link: http://i.hizliresim.com/JEvQbQ.jpg şu zarifliğe bakar mısınız)

  Edit: Ayrıca çok da seviliyor, seviyor. Sevilen kadın güzel kadındır; Nur Bilen Yavuzer'in eşiyle olan fotolarına baktığımda, aralarındaki o aşkı hissetmemek mümkün değil, o aşkın mutluluğu ikisinin de gözlerine yansıyor. Öyle güzeller ki hep mutlu olsunlar inşallah.

  11 kasım 2014 17:51 11 kasım 2014 18:05


  4. Güzelliğine, zarifliğine tarz sahibi olmasına hiç bir lafım yok, bende beğeniyorum tarzını ancak doğallıktan bahsettiği her paylaşımı okudukça suratındaki dolgu, botox, estetikler bangır bangır gözüme batıyor.

  Doğallık sadece az ya da hiç makyaj yapmamak değil bence. Haa estetikte yapar makyajda banane tabii ama bizleri de saftrik yerine koymasın.

  2 kez Nişantaşı'nda görmüştüm fotoğraflarındaki o sevimli ifadeden eser yoktu, gayet asık suratlı hatun kişisi.

  22 aralık 2014 13:14

  5. bir tek bana mı itici geliyor anlamadım. bazen instagram da keşfet kısmında çıkıyor tıklıyorum onda bile bir yapaylık bir iticilik yayıyor sanki.

  22 aralık 2014 16:32

  6. doğallık da doğallık diye her paylaştığı resimde suratındaki botox, filler ve dudak dolgusundan gözlerimi alamadığım blogger. yani bence bunları yaptırabilirsin tabii ki herkesin kendi tercihidir bana laf düşmez zaten ama hem yaptırıp hem hala doğallık en iyisi aman doğal olun filan nedir acaba?

  zarif olmalıyım, asil ve sevgi dolu gözükmeliyim şeklinde de kendisini çok zorladığını düşünüyorum. hep bir fransız kadını havası yakalamaya çalışıyor, yakalıyor da zaten güzel kadın ama çok çok zorlama yahu. üstelik bu kadar sevecen, açık fikirli ve mütevazı geçinmesine karşın en ufak olumsuz yorumu anında silmektedir instagramda. sonra da kendisine destek çıkan takipçilerine hiç önemli değil ben zaten çok olgunum istediklerini yazsınlar herkesin fikri başka demiştir. E ablacım o zaman neden siliyorsun ki yorumları o kadar olgunsan bırak yazsın olumlu olumsuz herkes görüşünü?

  29 aralık 2014 02:28

  7. 3 sene önce (link: http://www.suslusozluk.net/g/nur-bilen-yavuzer/5408 şu) şekilde gözüken ama doğallık da doğallık diye paylaşımlar yapan estetisyen. bunu kendisine kibar bir dille söylediğinizde de önce "siz kendinize bakın" minvalinde bir cevap ve adından instagramdan engelleme alabiliyorsunuz. (gizlinot: egonuz çok iyiymiş canım güle güle kullanın)

  başlarda kedi-köpek sevmesi falan samimi geliyordu ama son zamanlarda zaten iyice kıl oluyordum. hayır kimse neden bu estetiği yaptırdınız deme hakkına sahip değil zaten ama samimi ve "doğal" olmak bambaşka bir şey. yüzünün her yerine botoks dolgu yaptırıp, nasıl göründüğünüzü tamamen değiştirip bir de kendinizi sevin, kırışıklıklarınızı sevin, allah ne güzel yaratmış bizi, doğal olmak en önemlisi, ben nasıl da doğalım, ay çok doğalım şeklinde paylaşım yaparsanız işte o sakil duruyor, hatta bayağı duruyor.

  24 ocak 2015 23:41 24 ocak 2015 23:43


  8. "ben doğalım" değil, "doğallık güzeldir" diyen kadın. hatun estetisyen, eşi estetik cerrah, mesleği güzelleştirmek. tabi ki hizmetleri için de en güzel reklam, en güzel uygulama alani, kendisidir kişinin. günlük hayat için kombinleri fazla karışık, kendisine çok yakışsa da sıradan insanlar giydiğinde rüküş duracağından kendime çok uygun bulmuyorum. ama makyaj tüyoları, verdiği bilgiler vs açısından takip edilesi.

  3 mart 2015 17:28

  9. Bu kadının sesini duyduğumda küçük çaplı bir şok geçirmiştim. o tarz ve yazılardan sonra daha tok ve oturmuş bir ses bekliyor insan ama bildiğiniz ergen tiki kız sesine sahipmiş. (gizlinot: :O)

  10 nisan 2015 11:41

  10. Tarzını gayet başarılı buluyorum. 25 yaşlarında bikaç fotosunu paylaşmıştı. Orada henüz dudak dolgusu yoktu kendisinden ve hakikaten ihtiyacı da olmamasına rağmen neden kendine bu kötülüğü yapmış anlamadığım kişi. Ayrıca cildine takık bence. Biraz güneş lekesi çil vs... doğal biz bunlara diyoruz. Kendisi "doğal" kelimesini nasıl adlandırıyor bilemiyorum ama kağıt gibi dümdüz cilt peşinde galiba ki hakikaten böyle bir cilt istemem. Kendisi blogunda mükemmel olmak zorunda olmadığımızı kusurların bizi biz yaptığını anlatıyor ama kusursuz bir cilde ulaşmak için neler neler yapıyor.

  Aynı terlik (allahın terliği yani) modelinin her rengini almış olması bana biraz görgüsüzce geliyor ayrıca. Dümdüz kırmızı bi elbiseyi bile bilmemkim tasarımı diye deli para verip alıyor olması da ne kadar zengin olursa olsun (kocası zengin) saçma geliyor. Aynısı hadi İpekyol'da fln daha makul fiyata var örneğin. Ne diyelim Allah bize de nasip etsin böyle zengin cerrah kocayı. Bi nasip etse bakın nasıl minimalist yaşıyorum yine de (gizlinot: swh)

  edit: tarzını gayet başarılı buluyorum düşüncemi değiştirdim. tarzsın tarzsın dedikçe saçmalamış kadın. o güzel vucuda ve proporsiyona bazen hakıkaten rezalet giyiniyor. tarz olmakla rüküşlük arasında çok ince bir çizgi var ve o bu çizgiyi çoktan aşmış durumda. yüksek bel erkek kotunun paçasını kesip altına üzerine trilyon verseler giyilmeyecek giyince de dalga geçilecek olan lv ya da prada botları gözlerimden kan getirmiştir. ha kim ne giyerse giysin beni cidden çok ilgilendirmez ama bunu bakın ne kadar da tarzım şeklinde pompalaması rahatsız edici. mfw'den bi kare paylaşmış. vintage tarzda çizgili bir ceket. yahu arkadaşım benim de annemin 80lerden kalma ceketleri var ama modern bir yorum katarsın bedenine uygun hale getirir giyersin. böyle babanın 54 beden fi tarihinden kalma ceketini giyince vintage giyip tarz olmuş olmuyorsun. asla ve asla şık değil. yorumlarda şıksın, tarzsın diye pompalıyorlar ama malesef bizimle değilsin! sırf versace diye, ve giyenin adı da nur bilen diye o altın sarı pasparlak rezalet bot güzel, şık, yakışmış olacak değil.

  Ki o kaşlarını bi sıra inceltip hafif bi kavis verse, dudağına da artık botoks uygulamasa eminim daha güzel olur. Ben mesela güzellik koçu diye kendisinin tutmam. mazallah kendisine benzetir falan.

  3 haziran 2015 16:22 16 ekim 2015 09:53

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar