yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (254)
  • medya (18)

  1. instagramda rastladığım güzel kadın.

  blogger imiş kendisi. (link: http://beautyomlette.com/neon/ tık tık)

  yalnız hatun çok güzel, çok da şirin.

  ama, bazen aşırı rüküş giyiniyor.

  ne alakası var bunun bunun ile dediğim çok kıyafet giyiyor.

  fiziği de ayrı güzel.

  11 ekim 2014 14:52 11 kasım 2014 12:19

  2. Tesadüfen instagramda rastladığım ve şimdi hayranı Olduğum bloggerimiz. Arada paylaştığı notlarını okuyunca benden biri daha varmış diyorum belki de bu Yüzden seviyorum kendisini

  11 kasım 2014 12:03

  3. Tesadüfen kendisine instagram'da rastlayıp hayran kaldığım ve blogger olduğunu da öğrenince sıkı takibe aldığım güzel kadın.

  Kendisini çok beğeniyorum; çok hanımefendi, zarif bir bayan. Ne alaka dediğim, birbirinden tamamen alakasız parçaları öyle güzel kombin yapıyor ki şaşırıyorum. Genellikle salaş bir tarzı vardır, ama o salaşlığın altında öyle zarif ki hayran olmamak elde değil.

  (link: http://i.hizliresim.com/JEvQbQ.jpg şu zarifliğe bakar mısınız)

  Edit: Ayrıca çok da seviliyor, seviyor. Sevilen kadın güzel kadındır; Nur Bilen Yavuzer'in eşiyle olan fotolarına baktığımda, aralarındaki o aşkı hissetmemek mümkün değil, o aşkın mutluluğu ikisinin de gözlerine yansıyor. Öyle güzeller ki hep mutlu olsunlar inşallah.

  11 kasım 2014 17:51 11 kasım 2014 18:05


  4. Güzelliğine, zarifliğine tarz sahibi olmasına hiç bir lafım yok, bende beğeniyorum tarzını ancak doğallıktan bahsettiği her paylaşımı okudukça suratındaki dolgu, botox, estetikler bangır bangır gözüme batıyor.

  Doğallık sadece az ya da hiç makyaj yapmamak değil bence. Haa estetikte yapar makyajda banane tabii ama bizleri de saftrik yerine koymasın.

  2 kez Nişantaşı'nda görmüştüm fotoğraflarındaki o sevimli ifadeden eser yoktu, gayet asık suratlı hatun kişisi.

  22 aralık 2014 13:14

  5. bir tek bana mı itici geliyor anlamadım. bazen instagram da keşfet kısmında çıkıyor tıklıyorum onda bile bir yapaylık bir iticilik yayıyor sanki.

  22 aralık 2014 16:32

  6. doğallık da doğallık diye her paylaştığı resimde suratındaki botox, filler ve dudak dolgusundan gözlerimi alamadığım blogger. yani bence bunları yaptırabilirsin tabii ki herkesin kendi tercihidir bana laf düşmez zaten ama hem yaptırıp hem hala doğallık en iyisi aman doğal olun filan nedir acaba?

  zarif olmalıyım, asil ve sevgi dolu gözükmeliyim şeklinde de kendisini çok zorladığını düşünüyorum. hep bir fransız kadını havası yakalamaya çalışıyor, yakalıyor da zaten güzel kadın ama çok çok zorlama yahu. üstelik bu kadar sevecen, açık fikirli ve mütevazı geçinmesine karşın en ufak olumsuz yorumu anında silmektedir instagramda. sonra da kendisine destek çıkan takipçilerine hiç önemli değil ben zaten çok olgunum istediklerini yazsınlar herkesin fikri başka demiştir. E ablacım o zaman neden siliyorsun ki yorumları o kadar olgunsan bırak yazsın olumlu olumsuz herkes görüşünü?

  29 aralık 2014 02:28

  7. 3 sene önce (link: http://www.suslusozluk.net/g/nur-bilen-yavuzer/5408 şu) şekilde gözüken ama doğallık da doğallık diye paylaşımlar yapan estetisyen. bunu kendisine kibar bir dille söylediğinizde de önce "siz kendinize bakın" minvalinde bir cevap ve adından instagramdan engelleme alabiliyorsunuz. (gizlinot: egonuz çok iyiymiş canım güle güle kullanın)

  başlarda kedi-köpek sevmesi falan samimi geliyordu ama son zamanlarda zaten iyice kıl oluyordum. hayır kimse neden bu estetiği yaptırdınız deme hakkına sahip değil zaten ama samimi ve "doğal" olmak bambaşka bir şey. yüzünün her yerine botoks dolgu yaptırıp, nasıl göründüğünüzü tamamen değiştirip bir de kendinizi sevin, kırışıklıklarınızı sevin, allah ne güzel yaratmış bizi, doğal olmak en önemlisi, ben nasıl da doğalım, ay çok doğalım şeklinde paylaşım yaparsanız işte o sakil duruyor, hatta bayağı duruyor.

  24 ocak 2015 23:41 24 ocak 2015 23:43


  8. "ben doğalım" değil, "doğallık güzeldir" diyen kadın. hatun estetisyen, eşi estetik cerrah, mesleği güzelleştirmek. tabi ki hizmetleri için de en güzel reklam, en güzel uygulama alani, kendisidir kişinin. günlük hayat için kombinleri fazla karışık, kendisine çok yakışsa da sıradan insanlar giydiğinde rüküş duracağından kendime çok uygun bulmuyorum. ama makyaj tüyoları, verdiği bilgiler vs açısından takip edilesi.

  3 mart 2015 17:28

  9. Yazdığı şiirleri komik bulan bir tek ben miyim? Kafiye yapacagim diye iyice gülünç oluyor bence. Tarzini da beğenirdim az cok ama bu aralar saçı ve kıyafetleri hiç hitab etmiyor bana.

  Çok zorlama buluyorum genel havasını.

  9 nisan 2015 20:05

  10. Bu kadının sesini duyduğumda küçük çaplı bir şok geçirmiştim. o tarz ve yazılardan sonra daha tok ve oturmuş bir ses bekliyor insan ama bildiğiniz ergen tiki kız sesine sahipmiş. (gizlinot: :O)

  10 nisan 2015 11:41