yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (3)
  • medya (2)

  1. Şu an kendimi kobay yaptım ve bu ürünü deniyorum. İlk gün için yazıcaklarım güzel nemlendirdi gibi hassasiyet oluşmadı cildim hepsini emdi ve bir canlılık kattı. 1 hafta sonra tekrar görüşlerimi yazarım ancak tek olumsuz yani bence yoğun bir kokusu var. Kuru ciltler için sonuçlarını zamanla görucez.

  Doğal olduğunu, yorgunluk giderdiğini söyleyen nemlendirici.

  3. Gün editi: önce cildimi anltiyim. Yer yer kurur acır gerilir. Yer yer normaldir. Özellikle alın bölglem çok gerilir.

  Burnumda da pütürler olurdu. Krem galiba pütürleri de götürüyor yorgun izleri ile. Burnuma dokunduğumda daha bir güzel hissediyor putürler azalmış. Sivilce alerji hala yok. Ama alnıma yeterli gelmiyor ve bende aynı serinin göz kreminden geçiyorum üstüne gayet memnunum. Bir diğer iyi şey ise burun kenarlarımda ki kızarık görüntü azaldı. Fondoten kullanmıyorum ancak az önce merak ettim ve bb krem altına denedim bir sorun yok. Gelişmeleri yazmaya devam edicem.

  9.gün editi: gayet düzenli kullanıyorum. Ben memnun kaldım ama kışın rich olanını kullanmayı düşünüyorum. Çok soğuklarda yetmeyebilir gibi geliyor. Cildimde gerçekten bir parlama var yumuşaklık bonuşlu. Kızarıklıklarım çok azaldı. 1ay sonunda sanırım daha iyi gözlem yapabilcem. Burunum üstü pütürlerim nerdeyse yok denecek kadar azaldı. Ama gözeneklere bir etkisi yok belirtmem lazım. Sadece pütürleri yumuşatarak götürdü gibi.

  25 ağustos 2015 18:44 3 eylül 2015 11:40

  3

  2. Güzel nem veriyor ama vazgeçilmez bir ürün değil. makyaj altına kullanılmasını tavsiye etmem. Kaşıma da biraz sürmüşüm ne bir kalem ne bir far kabul etmedi.

  Tek sevdiğim yanı nuxe kokusu. Kokusu olmasa sıradan bir krem

  22 eylül 2016 23:50

  3. (gbkz: nuxe huile prodigieuse vücut ve saç yağı) kadar keskin kokusu olmayan yüz ve boyun kremi.

  öncelikle belirteyim. koku hassasiyetim ve alerjim olduğu için kuru yağı yüzüme çok nadir uygulayabiliyorum. aynı kokuda da olsa bu krem yağa göre daha az parfüm içeriyor. yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. yüzümde herhangi bir iritasyona, alejiye sebep olmadı. en sevdiğim özelliğiyse nemlendirici sürdükten sonra yaldır yaldır parlayan veya yağ kusan cildim bu kremden sonra daha mat duruyor. yağlı güreşten yeni çıkmışım gibi parlamıyor cildim. ama daha önce bahsedildiği gibi soğuktan gerim gerim gerilen ciltlere nemlendiriciliği yetmeyecektir.

  18 ocak 2017 14:28 18 ocak 2017 14:30


  4. Yaklaşık 5 Aydır ayıla bayıla kullandığım bir nemlendirici önceleri sadece gece kullanıyordum sonrasında gündüzleri de elim gitmeye başladı hep.Nuxe ürünlerini çok beğeniyorum.kokusu da güzel ağır bir kokusu yok. Kuru ciltli bir insan olarak nemlendirmesi de güzel ve gözlemlediğim kadarıyla cildi aydınlatıp yumuşatıyor. Yağlanma yapmadı bende. Ama ıslak bitişli bir ürün makyaj altına kullanılamıyor.ben cilt makyajını bitirdikten sonra highlighter uygulayacağım bölgeye pıt pıt uygulayıp sonra aydınlatıcıyı yerleştiriyorum banyodan Yeni çıkmış gibi parıl parıl oluyor.

  25 mayıs 2018 18:18

  5. 1 yıla yakındır kullanıyorum, normal-karmaya dönük cildim var ve bana çok iyi gelen bir nemlendirici oldu. kokusu ve dokusu harika, sürdükten sonra verdiği nemi hissediyorum saatlerce.tekrar indirimde denk gelirsem mutlaka alacağım bir kremdir.

  1 ağustos 2018 11:23

  6. Black friday indiriminde aldığım setin içindeki mini boyunu kullanıyorum bir haftadır ve ba-yı-lı-yo-rum. Cildim karma ve bu krem cildimi çok güzel nemlendirip pürüzsüzleştiriyor. Kokusunu ağır bulan olmuş ama ben çok seviyorum kokusunu, sürüp kimin yanına gitsem çok güzel kokuyorsun dediler ama koku hassasiyeti olan süslüler için fazla gelebilir. Mini boyu bitince tam boyunu alacağım kesinlikle.

  2 aralık 2018 10:11

  7. Gece için olanını bir süredir kullanıyorum. Kıvamlı ve parfüm kokusu baskın bir ürün. Karma, kızarmaya müsait cildime herhangi bir yan etkisi olmadı. Nemlendirme konusunda çok emin değilim çünkü fiyat performans kısmında muadillerine fark atar diyemiyorum. Tekrar alır mıyım-hayır. 

  4 ocak 2019 14:22


  8. Sevgili (yazar: savetheunicorn)'un tarafıma hediyesi olan 15 ml. Boyutundaki ürünü bitirdim ve yorumlamak istedim.

  Tanım: temiz içerikli sayılamayan bir içerik listesi bulunan ama buna rağmen karma cildimde sivilce ya da hassasiyet yaratmayan güzel bulduğum bir nemlendirici krem.

  İlk sürüldüğünde yağlı ve hafif yapışkan bir hissiyat verse de sonrasında cilt tarafından hızlı emiliyor. Hafif bir gözenek küçültme etkisi var bu yüzden hafif ten makyajı yapacağınız günlerde baz görevi de görebiliyor. Akşama doğru bile parlama yapmadı. Cildimde tam olarak emildi ve kese artığı gibi soyulma yapmadı. Vaadi olan canlı görünüm/yorgunluk karşıtı görünümü ise gözenekleri blurlayarak verdiğini düşünüyorum. Nemlendirmesi kuru, normal ve kuruya dönük karma ciltler için kışın yetersiz ancak yazın fena durmayacaktır diye düşünüyorum.

  Güzel bir krem deneyimi oldu ancak fiyatı ve bu fiyata rağmen içeriğinin çok da temiz olmaması (gizlinot: talc, mica, yoğun miktarda dimethicone ve alkol ile palm yağı türevleri içeriyormuş) nedeniyle elimdeki nemlendiriciler bittiğinde kendisini satın almayı düşünmüyorum.

  13 ocak 2019 11:36 13 ocak 2019 11:41

  9. kuru cildimi güzel nemlendirdi ve ışıltı verdi.

  29 ocak 2019 15:37

  10. temiz içerikli olarak bildiğimiz nuxe markasının, içeriğinde sudan sonra ikinci içerik olarak en çok “dimethicone” yani silikon barındıran nemlendiricisidir. 

  15 ml’lik seyahat boy ürünü hediye olarak gelmişti. bir süredir kullanıyorum. doğrusunu söylemek gerekirse cildimi iyi nemlendirdi ve herhangi bir sivilceye ya da hassasiyete sebep olmadı. belki büyük boyunu alırım içeriğini bir kontrol edeyim dediğimde ise şoka girdim. bu ürün bildiğiniz silikonlu gliserin. piyasada gerçekten içeriği temiz olan aynı vaatleri yerine getiren ve bu fiyat aralığında onlarca krem var.

  üzülerek bir daha almayacağım kremdir.

  22 mart 2019 16:08