sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (14)
 • medya (0)

1. Instagramda paylaştığı harika fotoğraflar ve güvendiğim yorumları sayesinde keşfettiğim ve müptelası olduğum tatlı blogger.

Süslü'ye hoşgelmiş sefalar getirmiş.

9 eylül 2014 19:07

2. neredeyse blogunu ilk açtığından beri takip ediyorum diyebilirim zuhal'i. ne zaman bir soru sorsam veya bir paylaşımının altına bir şey yazsam nazikçe yanıt vermekten hiç kaçınmadı. kitaplara olan düşkünlüğünü, -en azından paylaştığı karelerden anladığım kadarıyla- hayatında belli şeyleri belli düzenlere koyma huyunu -ki bu iyi bir şey- beğeniyorum. kupalarını da çalıp çalıp kaçmak istiyorum :)

umarım eski yazı düzenine döner; zira fotoğrafları çok aydınlık ve ferah, dilini de beğeniyorum :) başarılar :)

9 eylül 2014 19:44

3. blog açtığında sevgilisi ve kendisi her bloga "blog açtım lütfen takip edin" diye yorum atardı. Herkesi takibe alıp fotoğraflarını beğenirdi. Kendini toparlar toparlamaz sevgilisi ve kendisi herkesi takipten çıktı. Oysa ki içten gelmişti bana okumayı severdim fakat bir avuç izleyiciyle ne oldum delisi oldu. Epeydir takip etmiyorum nedendir bilmem, hatırladığım kadarıyla high end ürün takıntısı vardı.

9 eylül 2014 20:17

4. Yorumlarına çok güveniyorum.Kitap sevgisi ve cilt yapılarımızın benzeşmesi nedeniyle kendime yakın hissediyorum diyebilirim :) Ayrıca fotoğraf çekimlerine bayılıyorum! Çok ferah,bir o kadar da güzel! Keşke bloguna daha çok ilgi gösterse..

9 eylül 2014 20:29

5. instagram'da ya da twitter'da gördüğümde durup ne yazdığını da okuduğum insanlardan biri. dolu bir insan. ortak noktalarımız: makyaj ve kitaplar. hem cilt tipimiz hem zevklerimiz benzediğinden dediklerini ve aldıklarını listeme yazarım.

kendisine tek feryadım ise: yeter daha da alma şu burberry farlardan. para kalmadı.

9 eylül 2014 21:19

6. Çok beğendiğim tatlış mı tatlış bir bayan. Bana böyle bloggerlarla gelin.

24 kasım 2014 15:00

7. Başıma bişey gelmeyecekse özenti bulduğum blogger kişisi.

20 aralık 2014 00:58

8. Kitap, kahve ve high end ürünler ile seviye atlamaya çalışan blögger. (gizlinot: swh ) (gizlinot: hala blog yazıyor mu bilmiyorum.)

Not: fotoğrafları estetik ve başarılı ama.

20 aralık 2014 23:25 20 aralık 2014 23:27

9. paylaşımlarını ve zevkini beğendiğim bloggerlardan

ben ne yazsam cvp vermiştir

sürekli bunu yazar oldum bazı bloggerlar ve vlogger başlıklarına ma hepsi bana cvp veriyor arkadaş ben napayım :)

kitap okumayı sevmeyen bir edebiyat öğrencisi olarak kitap paylaşımları beni iştaha getiriyor

ilişkisini Allah nazarlardan korusun maşallah diyorum

20 ocak 2015 00:28

10. bu girdiyi yazsam mı yazmasam mı diye çok düşündüm ve yazmaya karar verdim.

Kendisini başlarda çok seviyordum. her blog yazısını ilk okuyanlardan biri olur, her instagram fotosunu anında beğenirdim. blogunu, tasarımını hala çok beğenirim. ama kendisinden aniden soğudum. bir zamanlar the balm allıklarını indirimli alabilmek için gratis'in kapısına daha açılmadan dikilen kız gitti, yerine sevil'den, sephora'dan çıkmayan ve bunu her seferinde ama her seferinde ısrarla gözünüze sokmaya çalışan bir kız geldi. dikkat edin instagram fotoğraflarına, yavaş yavaş tüm drugstore malzemeler azaldı, en sonunda tükendi.

Bir insanın gitgide zenginleşmesi ve buna paralel olarak daha pahalı ürünler kullanmaya başlaması elbette ki ondan soğumak için bir gerekçe değil. ama bunu nasıl yaptığına bir bakmak lazım. ben kendisinin aradaki geçişte bir sıkıntı yaşadığını düşünüyorum. o eski samimiyeti kalmadı bana göre. artık sadece ürünlere verdiği parayı öven bir kız görüyorum ben yazılarını ve instagram fotoğraflarını incelerken.

öte yandan dikkatimi çeken son bir şeyi daha yazmak istiyorum. bir zamanlar kendisinin bir tivitini okumuştum, benefit gimme brow'un kaşlarını dolgunlaştırdığını yazmıştı biriyle mentionlaşırken. aylar sonra benefit'ten kendisine paket geldiğinde bu ürünü ilk defa denediğini söyledi. hafızam iyidir, bilemedim. (gizlinot: gözü kapalı maymun smileysi )

edit: ayyy bi de şimdi hatırladım. kendisi bir blog girdisine yorum yazmıştı, hatta yazı mac rujla ilgiliydi. "ruj çok güzel ama ben bir ruja bu kadar veremem. :((((((( " diye. şimdiki paylaşımları ve bu yorumu düşünün. aradaki uçurumu siz yorumlayın!

20 ocak 2015 18:22 20 ocak 2015 20:15