0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. Ucuz olduğu için denemekten ne çıkar diyerek, terlemeye karşı 48 saat korumalı olan mor kapaklı çeşidini aldığım roll-on. Hiç bir beklentim yoktu alırken ancak şu ana kadar kullandığım bütün deodorantlardan çok daha iyi çıktı. Terlemeyi çok çok azaltıyor ve koku oluşmasını önlüyor. Kendi kokusu ise çok ağır olmayan, güzel ve ferah sayılacabilecek bir koku. Gün içinde tazelemeye de gerek kalmıyor. Kışın bile koltuk altında terleme sorununuz varsa bence buna bir bakmalısınız. Her katalogda bulunmadığı için bir daha görürsem stoklayacağım sanırım. Umarım üretimi durdurulmaz.

10 temmuz 2016 18:01

2. Bende hiç bir numarası olmayan roll-on'dur.

Bu ay indirimdeyken deneyeyim diyerek sipariş vermiştim. Bugün kullanmak kısmet oldu. Sabah duşumu aldıktan sonra 48 saat ter kokusunu önlediğini vaadeden bu roll-onu koltukaltlarıma sürdüm. Yarım saat sonra da biraz parfüm de sıkıp temizlik duygusunun verdiği sevinçle çıktım evden ve işe yollandım.

İş temposu srasında biraz terlediğimi hissettim ancak umursamadım. Daha 4-5 saat geçmeden benden geldiğine inanamadığım bir ter kokusu başgösterdi. Şaşırdım ve bir o kadar da sinirlendim. Ne duş alabilme imkanım vardı ne de üzerimi değiştirmek için bir giysi götürmüştüm. Tuvalete gidip yoğun uğraşlarla koltukaltımı temizlesem ve parfüm sürsem de ter kokusu giysimde kalmıştı bir kere. O sinirle günü geçirdim.

Ayıp yahu, madem ter kokusunu gerçekten önleyemiyorsun 48 saat yazma bari; gün boyu yaz! (gbkz: yalan ne kadar büyükse inananı da o kadar büyük olur) Bu kadar da kandırıkçı olduk. Hem de Oriflame gibi güvendiğim, beğendiğim bir markadan bunu beklemezdim.

22 eylül 2017 23:24

3. annem sipariş etmişti bu ürünü o kullanmadan ben denedim birkaç kere. bence yaz için özellikle çok terleyen kişiler için başarılı bir ürün değil. gün içerisinde ter kokusunu azaltıyor ama 48 saat etkili değil ki üzerinde 48 saat yazan hiçbir üründen o etkiyi görmedim. iş görecek bir ürün ama aşırı terleme ve ter kokusu probleminiz varsa beklentilerinizi karşılamayabilir.

23 eylül 2017 20:51