yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. oje şişesi formatında ve oje gibi sürülen ne yağ ne diil garip bir şey. türk markaları arasında en sevdiğim kurutucu. aslında aşırı hızlı bir kuruma sağlamıyor ama hem hissini seviyorum hem de yatak izini engelliyor.

  26 temmuz 2012 22:58 26 haziran 2014 09:01

  2. arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldığım ve memnun kaldığım oje kurutucu.

  bu ürünü ojeyi sürme işlemi bittikten 2 dakika sonra oje gibi tırnaklarınıza sürüyorsunuz. Şeffaf, yağ gibi bir yapısı var ve fırçası ince. solüsyon kururken ojeyi de kurutuyor. oje saniyeler içinde kurumuyor, yine 5-10 dakika beklemek gerekiyor ama 2-3 saat sonra bile kurumayan ojeler için bire bir. çarşaf izini önlüyor. ojenin dayanıklılığı biraz da artık kendi kalitesine bağlı. ekstra bir parlaklık verdiğini fark etmedim. sprey şeklinde olanlar etrafı da batırıyormuş o yüzden bunun kullanımı kolay. fiyatı 10 lira, bence gayet uygun. 4-5 kere kullandım neredeyse hiç azalmadı. bozulmazsa yıllarca yeter.

  edit: ojeyi sürdükten hemen sonra (tabi ojeyi bozmamaya dikkat ederek) uygulayınca daha etkili olduğunu fark ettim.

  27 haziran 2014 13:32 28 aralık 2015 11:08

  3. Hiç memnun kalmadığım oje kurutucusu. En azından bir (bkz: sally hansen insta dri top coat) değil. Kırmızı ojeyi sürdükten sonra 45 dakika içinde kurutmadığı gibi, her parmağımda çarşaf izi açık bi şekilde belli oluyor.

  4 şubat 2015 18:41


  4. Vasat bir o kurutucu. Yapısı bayağı akışkan su gibi. Ojeyi sürdükten 2 dakika sonra uygulamak gerekiyor. Sürdükten sonra ojenin üstüne bayağı ıslak bir görüntü oluşturuyor lakin ben hiçbir faydasını görmedim. Oje, Sürsem de aynı hızda kuruyor sürmesem de. Sırf bitsin diye kullanıyorum ama bitecek gibi de değil, bayağı bereketli bir ürün. Gerçi işe yaramadıktan sonra bereketli olsa ne fayda.

  18 kasım 2016 20:29

  5. Reyonda indirimle 5 tl gözüküp kasada 12 tl ödediğim oje kurutucum. Eve geldikten sonra fark ettiğim için itiraz edemedim maalesef ve almışken kullanalım bari dedim. Ojeyi sürdükten 1-2 dakika sonra üstünden bunu sürüyorum. Su gibi akışkan fakat yağlı bir yapısı var, tırnakta kolayca yayılıyor. Ojenin kurumasını çok aşırı olmasa da hızlandırıyor evet. Fakat çarşaf izi önleme, ekstra parlaklık ve dayanıklık konusunda hiçbir etkisini görmedim. Baya da bereketli bir ürün, kolay kolay bitecek gibi durmuyor.

  24 ocak 2019 03:07

  2

  6. işlevini yerine getirmeyen oje kurutucu. öncelikle tırnak etlerinde beyaz bir şey bırakıyor kurutuyor, bunu kullansam da kurumayan, kuruması için gene 30 dakika beklediğim ojelerim oluyor yani hiçbir işlevi yok bir umut kullanıyorum gene de. ayrıca %80 fırça izi yapıp ojeyi bozuyor. daha bitmedi fakat gene de yeni bir oje kurutucu arayışındayım. önerisi olanları da mesaj kutuma beklerim :)

  4 kasım 2019 14:10

  2

  7. oje kurutucuları olmazsa olmazım, (gbkz: nk express fast dry top coat) kullanıyordum, bitince yenisini bulamadım ben de pastel'inkini aldım. bir kere ikisi arasında hem yapı hem de fırça şekli hem de performans olarak çok fark var. pastel'inki su gibi çok sıvı; ama nk'nınki biraz daha oje kıvamında. Fırça olarak da pastel'inki çok ince ve biraz sert, fırçanın kılları kalın, nk'nınki daha normal ojelerin fırçası gibi, fırçanın kılları ince.

  bu pastel quick dry'ı kullanmak için ojeyi sürdükten sonra biraz beklemeniz gerekiyor yoksa ojeyi bozuyor, fırçanın kılları kalın olduğu için iz bırakıyor. üzerinde de ojenin son katını sürdükten sonra iki dakika bekleyip kullanın diyor. ben iki dakika bile beklemek istemediğim için oje kurutucu kullanıyorum, nk'da ojelerimi sürdükten sonra hemen kullanıyordum ve hiç alttaki ojem bozulmamıştı.

  kurutma performansı da ortalama, zaten ojem bozulmasın diye iki dakika bekliyorum bunu sürüp yine bekliyorum. e hızlı kurutma nerede o zaman? daha iyisini kullandığım için beğenmedim bunu, oysa ki pastel'in ojeleri favorilerimdir, buna güvenerek almıştım.

  1 ocak 2020 17:33


  1

  8. Kesinlikle vaadini yerine getirmeyen bir ürün. Ojeleri kurutmak adına yerine getirdiği en ufak bir görevi dahi yok. Sadece belirli belirsiz ojelere bir parlaklık kazandırıyor olabilir ama ojelerinizi kurutmak için sürmüşsünüz ya da hiçbir şey sürmemişsiniz hiçbir fark yaratmıyor. Fırçası da ojenizi bozabilecek sertlikte bir fırça. Ürünü satın aldığınızda paranızı kendi ellerinizle çöpe atma hissiyatı yaratacak cinsten.

  21 şubat 2021 17:33