0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (0)

1. fondöten yerine kullanmak için satın alıp bin pişman olduğum pudra. yüzde inanılmaz yapay bir görüntü bırakıyor, daha sert ve donuk görünüyorsunuz. (gbkz: pastel) oldum olası sevmediğim bir markadır zaten, bir daha bulaşmam. 10 lira gibi bir fiyatı vardı aldığımda.

sevgili (yazar: karmacilt) ukdesini doldurayım dedim.

3 şubat 2017 22:04

2. Fondötenin üzerine uyguladığımda kusursuz lekesiz bi görünüm vermişti çok beğenmiştim taa ki sürdüğüm yerlerde ağrılı şiş büyük sivilceler çıkana kadar.Uzun süre korkumdan pudra kullanamadım bu pudra yüzünden. 1 hafta fln kullandım emin olunca da attım

3 şubat 2017 23:37

3. sanırım sadece benim begenerek kullandıgım bi ürün çünkü indirim zamanlarında geç gitsem dahi bitmiş olmuyor.sivilce probleminden bahstmişler ama ben öyle bi sorun yaşamadım belki cilt tipimle alakalıdır.yaklaşık iki yıldır kullanıyorum. garnier bb kremden sonra parlak durdugu için ve makyajın kalıcı olması için sürüyorum . mat rujlarıdan sonra en çok sevdiğim pastel makyaj ürünü kendisi. yüzümü kurutmadan istegim matlıgı ve kalıcılığı sağlıyorum. fiyatıda gerçekten çok uygun geçen hafta yüzde elli indirimde 14 liraya aldım bir yıl kullandıgımı düşünürsek kullandıgım en uygun pudra diyebilirim.

31 ekim 2017 17:35


4. aldığım ilk pudra. çok hafif kullanıyorum ve işimi görüyor ama fondöten üzerine kullanılır mı bilemeyeceğim. transparan değil. (gbkz: hit the pan) oldu bile. benim cilimde herhangi bir reaksiyon oluşturmadı ama cildim hassas değildir zaten.

14 kasım 2017 22:02 14 kasım 2017 22:03